Перейти до змісту

Продам дачну ділянку біля с.Гаразджа


Fireboss

Рекомендовані повідомлення

Продам дачну ділянку біля с.Гаразджа, площею 6 сот.

Ділянка знаходиться в затишному місці, рівна, поруч озера і ліс. Приватизована, огороджена, ворота. Поруч забудовані сусіди, що мешкають там круглий рік. Є можливість підключення світла, та будівництва. Зручна транспортна доступність. Зупинка громадського знаходиться приблизно за 450м.
Фундамент для теплиць.
Геолокація: 50.739456, 25.519660

Ціна $2680, торг.

2.thumb.jpg.835968648b1f3eb1677f009c45069c1b.jpg4.thumb.jpg.d3bb395b4451efef72030e44e0d687d1.jpgimage.png.62a4ca19568b2833c6a90239e21c1233.png1.thumb.jpg.49e30dd318cb81024f2ea0858b7f2876.jpg

7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сусідам запропонуйте для розширення спочатку....

сам живу на дачі то якби сусіди продавали то напевно придбав би..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Vikvik Mawr said:

сусідам запропонуйте для розширення спочатку....

сам живу на дачі то якби сусіди продавали то напевно придбав би..

не хочу навязуватись, раз запропонував їм по телефону, не передзвонили то як собі хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Був сьогодні там, земля що на фотографії не продається. Говорив з власником, він каже, що 6 років тому придбав цих 12 соток,  живе і не продає. Або фотографії не правдиві, або фейкове повідомлення. Біля цієї ділянки є дві ділянки приблизно 6 соток, то можливо вони і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/8/2018 at 8:04 PM, Jardis said:

Був сьогодні там, земля що на фотографії не продається. Говорив з власником, він каже, що 6 років тому придбав цих 12 соток,  живе і не продає. Або фотографії не правдиві, або фейкове повідомлення. Біля цієї ділянки є дві ділянки приблизно 6 соток, то можливо вони і є.

Земля 100% моя! Можу показати свідоцтво на право власності.

Просто сусід не зацікавлений щоб я продавав свою ділянку, він садив грядки на моєму городі, я йому це не заброняв робити))

Я коли приїжджаю на дачу то він ховаєтсья від мене)))

Земля хороша, якщо Ви зацікавлені у придбанні то звертайтесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.07.2018 at 10:30, Fireboss сказано:

Просто сусід не зацікавлений щоб я продавав свою ділянку, він садив грядки на моєму городі, я йому це не заброняв робити))

Нічого собі, робиш сусіду добро, а вони на голову лізуть? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...