Перейти до змісту

FOX


FOX

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Вечеріло

post-1524-1238259699.jpgpost-1524-1238259737.jpg

Жду критики.

насчьот технической стороны, аккуратней нужно шадоу хайлайтами работать, а то нпример там где "гоблин" сильно заметно свечение вокруг него (оно обычно появляется при высветливании картинки шадоу/хайлайтами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Угу, добавить ещё лежащее тело в левом углу - и получится что-то типа "Защита Брестской Крепости" :)

Ну или скрин с какого-нить каунтер-страйка :)

А можно ли в том месте попробовать сделать кадр, расположившись ближе к стене, чтобы немного открытого пространства в кадр попало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно ли в том месте попробовать сделать кадр, расположившись ближе к стене, чтобы немного открытого пространства в кадр попало?

Я вже й неповню. Це фото було зроблено ще під час першого фотоквесту :) . Потрібно по Автозаводській пройтися, в заборі в щілини позаглідувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Місяць (№92) - бомба! Здається, я колись говорив, що з набуттям навиків в тебе вийде місяць кращий за мій (зум 18х проти 12х) - напророчив :)

Кульбаба (№107), водяна лілія (№113) - супер, аж заздрю. Щось мені таке не трапляється, чи я не там шукаю )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вечірня зоря - непогано! :_25: Шкода тільки, що на панорамі трохи шуми повилазили :( (хоча я не впевнений, що в мене шуми були б менші :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 4 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...