Перейти до змісту

Бар "Майдан"


dracepupa

Рекомендовані повідомлення

В суботу 14,04 прекрасно провели з колегами час посмажили м"яска і як почалося смеркання орієнтовно в 21-30 вирішили заглянути в відомий бар "МАЙДАН".

Прийшли ,знайшли вільні місця , вмостилися.(орієнтовно 22-00)

За декілька хвилин прибігла дівчинка взяла замовлення і за 5-10 хв.заиовлення принесли і тут (ТА-ДАМ!!!) "розрахуйтеся зразу!!!" хрен з вами плачу і ми продовжили вживання алкоголю під приємну музику.

Так як я людина яка вживає тютюнові вироби ,вийшли ми покурити,що успішно і вдалося.

Вертаємося за стіл і тут (ТА-ДАМ!!!№2)друга дівчинка заявляє "в нас вхід після 20-00 платний давайте ще по 50 грн."(ОХРЕНІТИ).

Хотів запитати чи не їли вони "рибної юшки".Але колега в мене не конфліктний і того він заплатив за нас за вхід.

Прошу в дівчини щоб дали хоч якийсь документ про оплату входу ,а то після наступного походу на перекур знову прийдеться 50 грн. платити (дорогувато получається.)

Побігла незадоволена десь в район кухні і за 5 хв, принесла білетикі.

Це бл@дь спочатку садять за стіл ,одразу вимагають розрахуватися за замовлення , а потім ще-й доплачуй,за вхід.

А як-би не було 50 грн. за вхід мені цікаво як-би вони поступили?

Замовлення то оплачене,а після 22-00 на винос продавати не ФЕН-ШУЙ.(тобто вигнати нас не мали би права)

На вході хоч-би хрокнули що після 20-00 вхід платний,адже ми приперлися в 22-00.

ППЦ!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2018 в 11:07, dracepupa сказал:

Прийшли ,знайшли вільні місця , вмостилися.(орієнтовно 22-00)

дівчинка заявляє "в нас вхід після 20-00 платний давайте ще по 50 грн."(ОХРЕНІТИ).

1. як це в 22.00 пропустили а потім з 20.00 вхід платний?
2. чек за замовлення потрібно було зберігати, це й був Ваш пропуск на Ваше місце. Ніяк не могли вони продати Вам кухню і заборонити входити

3. потрібно було ознайомитись із правилами закладу, де таке записано, покликати адміністратора для вирішення питання. Вийшло що на місці не вирішили, а на борді скарга)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто колега не хотів конфліктувати і мене відмовив.

Хоча я вже зібрався шашкою помахати.

+ Хто бачив хоч раз там видачу фіскальних чеків ?

Все написано від руки .в кращому разі можно отримати касовий ,якщо розраховуєшся по терміналу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, dracepupa сказал:

Просто колега не хотів конфліктувати і мене відмовив.

Хоча я вже зібрався шашкою помахати.

+ Хто бачив хоч раз там видачу фіскальних чеків ?

Все написано від руки .в кращому разі можно отримати касовий ,якщо розраховуєшся по терміналу.

 

На першу вимогу повинні видати товарний чек, як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...