Перейти до змісту

Візьму цуценя в хороші руки


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні не стало мого вірного хорошого собацюри...  Якесь падло машиною переїхало... на дорозі, де яма на ямі і більше 30км/год не поїдеш... ппц якийсь на душі... 

Діти в траурі...

5ac65def12e42_.thumb.JPG.e8584d60738680f461bb6732b198781c.JPG

 

Єдиний варіант зменшити той смуток - взяти до себе хороше цуценя. Може в кого є, пишіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нащо ви собаку на дорозі привязали????Чи водій вмисне занею ганяв щоб наїхати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобілі в нас повільно їздять. Собака час від часу вибігав за калітку, особливо коли діти в піску біля дороги бавляться. А сьогодні якийсь придурок тупо летів... навіть не притормозив, побачивши собаку... Переїхав і поїхав далі.  Добре, що хоть чиясь дитина перед машиною не вибігла..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pr0ektant сказано:

Автомобілі в нас повільно їздять. Собака час від часу вибігав за калітку, особливо коли діти в піску біля дороги бавляться. А сьогодні якийсь придурок тупо летів... навіть не притормозив, побачивши собаку... Переїхав і поїхав далі.  Добре, що хоть чиясь дитина перед машиною не вибігла..

Я вам щиро співчуваю, але собака не повинна вибігати.На мене так недавно підбуль "вибіг за калітку".Собака має бути на прив'язі або зачинена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в нас сьогодні така ж біда. На отсєві не змогла загальмувати і попала під задні колеса. І машина не швидко їхала.

 

п.с. підпишусь на тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Pr0ektant сказал:

Автомобілі в нас повільно їздять. Собака час від часу вибігав за калітку, особливо коли діти в піску біля дороги бавляться. А сьогодні якийсь придурок тупо летів... навіть не притормозив, побачивши собаку... Переїхав і поїхав далі.  Добре, що хоть чиясь дитина перед машиною не вибігла..

 

Собаку шкода. Але вибач, це дорога. Я не знаю, правда, що це за дорога і який там швидкісний режим, але навіть на швидкості 60 км/год, якщо пес раптом вибіжить на дорогу, гальмувати різко небезпечно. А якщо ззаду інша машина їде (знаю про безпечний інтервал, але і на дорогах різко гальмувати не варто, перед кожним вибігшим котиком, тим самим створюючи аварійну небезпеку, або об'їжджаючи якогось котика на швидкості, можна і машину перекинути), якщо дитина в машині, якщо не відразу побачив собаку...та мало які можуть бути причини. Тому домашні собаки не повинні бігати по дорогам. 

А про дітей це взагалі якась жесть. Що значить "діти в піску біля дороги бавляться" і "добре, що хоть чиясь дитина перед машиною не вибігла.."? Це взагалі по твоєму норма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема у відкритій фіртці!Бо в наступний раз собака може вібігти на людину, а не під машину...Мені вже доводилося відбиватися від таких псів,які вилітають через відкриті ворота чи фіртку і задоволення від цього не дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...