Перейти до змісту

Відвязати samsung j3 від фірми


Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, Серега89 сказано:

1521807920821-1394333507.thumb.jpg.093f686faf0e7b14526d91257cf07a39.jpgХтось стикався з таким? Прошивка не допомагає.

https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=734658&view=findpost&p=50143192

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ має знати про таке, самсунгг знаю давно випустив шось схоже на актів діректорі для своїх цяць, от цей апарат в тій штуці і привязаний. 

 

samsung knox- це та штука про яку я говорив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Voronin10 сказал:

Апк на ньому не запустиш, да і привязка думаю не регіональна, сімка наша працює. Треба кнокс якось почистити...

Samsung j330 2017

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рекавері почистити дані і вайпи кеш не допомагають? Прошитись через Одін пробували? Або якщо підтримує ОТГ з флешки запустити апк, я правда від акаунта Гугла так відвязав (може найду той апк)

Можу скинути Скрипты для удаления программ и сервисов KNOX (и все что с ним связанные)
Как 1 так 2 скрипт KNOX++delete+Script.zip  SAMSUNG_KNOX_REMOVAL.zip
Установка:Рекавери
Оригин. тема Xda-Developers
но это не решение полноценного программно-аппаратного отключения KNOX.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bormotuha сказал:

В рекавері почистити дані і вайпи кеш не допомагають? Прошитись через Одін пробували? Або якщо підтримує ОТГ з флешки запустити апк, я правда від акаунта Гугла так відвязав (може найду той апк)

Можу скинути Скрипты для удаления программ и сервисов KNOX (и все что с ним связанные)
Как 1 так 2 скрипт KNOX++delete+Script.zip  SAMSUNG_KNOX_REMOVAL.zip
Установка:Рекавери
Оригин. тема Xda-Developers
но это не решение полноценного программно-аппаратного отключения KNOX.

Вайп не допомагає. Прошивка через одін також. Кастомне рекавері і скріпти також кнокс не чистять, таке враження що захист механічно в плату вшитий. Через отг ще не пробував, доступу до меню немає, можна через шторку в налаштування зайти. Нижні клавіши також не рацюють- политика безопасности запрещает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Серега89 сказано:

Вайп не допомагає. Прошивка через одін також. Кастомне рекавері і скріпти також кнокс не чистять, таке враження що захист механічно в плату вшитий. Через отг ще не пробував, доступу до меню немає, можна через шторку в налаштування зайти. Нижні клавіши також не рацюють- политика безопасности запрещает.

 

Спробувати через рекавері файл-менеджером видалити апк-файл Кнокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...