Перейти до змісту

оплата за користування ліфтом


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Може не в цю тему запостив, але цікавить такий момент.

У моєму під'їзді є ліфт в якому вивішена реклама, і постає питання вона ж там явно не "на халяву" вісить, так чому тоді мешканці мають платити за ліфт, тоді може частина коштів яка йде з реклами нехай іде на благоустрій (ремнт ліфта), а іншу чатсину меньшу нехай платять мешканці, а то може взагалі не платять. А то як за ремонт ліфта то здели по повній зі всіх.

 

Чи може директору кантори ліфт волинь чи як там вона зветься вся капуста йде на карман?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти реклами я особисто не маю нічого проти. Але якщо фірма заробляє то повинна ділитись заробітками, тому що якщо я плачу за ліфт то не хочу там бачити рекламу (от я такий), а якщо реклама дає певні гроші то я за те щоб ці гроші йшли на ремонт ліфта і його профілактику, і за те щоб мешканці в такому випадку взагалі не платили за ліфт.

 

Мене не душить жаба що хтось заробляє, душить те що якщо ліфт ломається то платять мешканці, а виходить гроші за рекламу це чистий прибуток фірми - от це якось не правильно.

 

І як мінімум коли реклама міняється щоб людина перевіряла за одно й технічний стан ліфта то це було б теж не погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 07.03.2018 at 09:38, MACCEN сказано:

Проти реклами я особисто не маю нічого проти. Але якщо фірма заробляє то повинна ділитись заробітками, тому що якщо я плачу за ліфт то не хочу там бачити рекламу (от я такий), а якщо реклама дає певні гроші то я за те щоб ці гроші йшли на ремонт ліфта і його профілактику, і за те щоб мешканці в такому випадку взагалі не платили за ліфт.

 

Мене не душить жаба що хтось заробляє, душить те що якщо ліфт ломається то платять мешканці, а виходить гроші за рекламу це чистий прибуток фірми - от це якось не правильно.

 

І як мінімум коли реклама міняється щоб людина перевіряла за одно й технічний стан ліфта то це було б теж не погано.

 

 

Осбб жек?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...