Перейти до змісту

Скидання контролера ноутбучної батареї


Рекомендовані повідомлення

50 минут назад, Oli сказал:

Яка причина скидання?

Яка ще може бути причина в нашого "брата" крім однієї? Впарити комусь ноут з дохлою (напів дохлою, майже дохлою) батареєю як ноут з живою батареєю. 

Для особистого користування купляють нові, хоч і китайські батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не запрацює батарея від того, що її скинеш без заміни елементів, хіба що контролер заблокувався від обриву датчика чи елемента чи замикання чи якогось глюка. Вона заблокується назад або ноут вимкнеться після першої ж розрядки. Так що таку ахінею можуть писати люди, які взагалі далекі від техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Oli сказано:

Яка причина скидання?

Банки після кілібруання  в біосі розряджаються 1.5години(до того ноут взагалі не працював від батареї, зрузу вимикався), а у Windows 30-60 хв, також скаче зношеність батареї і повна ємність,  то 56 відсотків то 67, то 72... Ноут постійно тримали на зарядному і не розряджали, також я думаю контролер рахує скільки років батареї та кількість циклів зарядки і збільшує автоматом зношеність  укума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Litovets сказано:

Яка ще може бути причина в нашого "брата" крім однієї? Впарити комусь ноут з дохлою (напів дохлою, майже дохлою) батареєю як ноут з живою батареєю. 

Для особистого користування купляють нові, хоч і китайські батареї.

Не судіть по собі. Ваше право купляти китай - от і купляйте. І взагалі тут тема про скидання батареї,  а не про продаж шарпаних ноутів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось помер акум в ноуті дружини через 2,5 роки після купівлі компа.  Сталось раптово, зносу і 50% не було, тримав до того точно зо 2 години. Модель ноута в нас не дуже популярна, вибору китайських акумів майже не було на той час, один-два варіанти, і то якісь стрьомні. Покурив гугл, знайшов дядька-спеціаліста аж в Києві, зв'язався. Так от він мені сказав, що зможе відновити саме цю модель батареї. Але гарантію давав лише за умови, що, окрім чаклування з контролером, ним будуть замінені також всі 6 елементів на якісні-дорогі. Мало це все разом обійтися в 60+ баксів. Але оскільки ця розмова відбувалась навесні 2015, коли курс нацвалюти злітав до небес, мене таки жаба задушила і я передумав. 

 

Позаминулого року натрапив тут на борді на продаж потрібної батарейки (б/в оригінал з США зі зносом 12%) за адекватні гроші. Поки горя не знаю, тримає 3+ години. А старий так і лежить в шухляді...

 

Цікаво, чи прожив би китайський аналог такий період, і скільки б тримала така батарея, вартість якої в 2 рази менша за вартість самих лише "чесних" 6 елементів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.03.2018 at 12:12, Black сказано:

Стара LPT-версія коштує 90 доларів або 10 доларів на день. Готовий купити?

В мене є дві батареї може ще в когось знайдеться пара, і ціна за ліцензію на день не така вже велика) тільки уточнити треба чи денна ліцензія немає обмежень по кількості прошивань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yu2007 сказано:

Я б 10$ не пошкодував за гарантовану реанімацію

О! :) і тут вся шляпа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ємність устаканилась на 1400 ма*год, ноут тримує 1-1.5 години залежно від навантаження, з процентами 50 хв. Міняв ще параметри EDV0, EDV1, EDV2, бо елементи старі, просідають під навантаженням. Отак в принципі з батареї, яка тримала 5 хв, вийшла працююча батарея, яка тримає більше години. Цим старим ноутом користуюсь в основному гаражі, інколи щось підвисне, треба вимкнути, а він не включався на батареї, тепер хоч можна включити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з моєю не побавишся? Від нетбука Acer AOD255. Коли купили, закинули нетбука на декілька років, поламали дешо, а коли відремонтували, батарея вже не завелась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
On 07.03.2018 at 23:29, Black сказано:

Скинув я контроллер BQ2084 SMBus-командами, зняв seal стандартним паролем:

Пишем в 0x00 2084, пишем в 0x00 7A43 - Chip is unsealed

Отримали Manufacturer Access - 0133

Міняєм FCC - Full Charge Capacity, повинно бути 4000 - в hex 0FA0

Дивимся даташіт, адреса FCC в DataFlash - 0x36-0x37:

Пишем в 0x50 0F36 - дані/адреса

Пишем в 0x50 A037 

Читаємо записане:

Пишем в 0x51 потрібну адресу 36

Читаємо 0х52 00 результат 0F

Пишем в 0x51 потрібну адресу 37

Читаємо 0х52 00 результат A0

По приколу змінимо кількість циклів розряду/заряду

Пишемо в 0x17 - 0

Змінимо дату

Рахуємо сьогоднішню дату по формулі (рік-1980)*512+місяць*32+день

19559 в hex 4C67

Пишемо значення в 0x1b

done.

 

 

 

 

 

hp.JPG

змінюємо CycleCount і отримаємо MaxError = 116% вививід, троха навредили.... хоча і змінили дату з ємністю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півроку працює, політ нормальний, тримає годину. MaxError, разом із ємністю корегується контроллером наскільки мені відомо і він не 116%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...