Перейти до змісту

Порадьте страхову компанію для КАСКО


Doctor

Рекомендовані повідомлення

В 27.02.2018 в 10:35, Sandro сказал:

Куди вибір пав, якщо не секрет?

та не секрет. Те ж саме ПЗУ. Але  мене там познайомили з дєвочкою яка мені дуже швидко і без моєї фізичної присутності оформляла всякі туристичні страховки і зелені карти. То й цивілку аналогічно оформила. Тут все-рівно особливо нічим не ризикуєш. З однієї сторони вроді міжнародна компанія, а з іншого боку насторожує мене що вони зараз дуже дуже активно всіх страхують без розбору (і бляхи в т.ч.). 

По КАСКО то треба більш детально вивчати умови. А  вроді ж жодна страхова по КАСКО свої договора ніде не оприлюднює, тому не так просто це зробити.

20 часов назад, woodwork сказал:

Раджу ТАС на Волі

Їх клієнт сам і всі знайомі більше 10ти років, все гуд

Були страхові випадки по КАСКО?  Бо поки немає страхових випадків - то всі вони хороші. 

В мене в минулому році була виплата від ТАС по цивілці (як потерпілій стороні) по інтерєсній не стандартній ситуації. З однієї сторони вроді і виплатили гроші (хоча мені пофіг було чи виплатить страхова чи винна особа), а от з іншої сторони - були нюанси щодо оцінки збитків та щодо суми. Але підозрюю, що то у всіх страхових таке є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.02.2018 at 11:29, natalka) сказано:

та не секрет. Те ж саме ПЗУ. Але  мене там познайомили з дєвочкою яка мені дуже швидко і без моєї фізичної присутності оформляла всякі туристичні страховки і зелені карти. То й цивілку аналогічно оформила. Тут все-рівно особливо нічим не ризикуєш. З однієї сторони вроді міжнародна компанія, а з іншого боку насторожує мене що вони зараз дуже дуже активно всіх страхують без розбору (і бляхи в т.ч.). 

По КАСКО то треба більш детально вивчати умови. А  вроді ж жодна страхова по КАСКО свої договора ніде не оприлюднює, тому не так просто це зробити.

Були страхові випадки по КАСКО?  Бо поки немає страхових випадків - то всі вони хороші. 

В мене в минулому році була виплата від ТАС по цивілці (як потерпілій стороні) по інтерєсній не стандартній ситуації. З однієї сторони вроді і виплатили гроші (хоча мені пофіг було чи виплатить страхова чи винна особа), а от з іншої сторони - були нюанси щодо оцінки збитків та щодо суми. Але підозрюю, що то у всіх страхових таке є.

Були випадки по цивілці, в районі десятка точно, по каско (легке) теж. Як по швидкості обслуговування (оцінка пошкоджень, вассиплата і т.д), зацікавленості працівників у допомозі, так і по розмірі виплати все норм. Приклади наводити не буду, хто мене та моє оточення знає той пойме про які ситуації йде мова. Рекомендую сам просто задля допомоги бордівчанам. Не зацікавлений, друзів там немає, родичів і зв'язків чи якихось бонусів теж (а то ще подумаєте що рекламую чи нав'язую...).

 

Усім гарного вечора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...