Перейти до змісту

Lara Croft: Tomb Raider


STRIKER

Рекомендовані повідомлення

1196856924_lara_croft_tomb_raider.jpg

Шукаю фільми "Lara Croft: Tomb Raider" і "Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life".

Якість DVDRip, переклад професійний багатоголосий або дубльований.

Можливо хтось має і може "залити" на FTP?

Або дайте пряме зовнішнє посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю фільми "Lara Croft: Tomb Raider" і "Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life".

Якість DVDRip, переклад професійний багатоголосий або дубльований.

Можливо хтось має і може "залити" на FTP?

Або дайте пряме зовнішнє посилання.

маю таке "Лара Крофт:Расхитительница гробниц" & "Лара Крофт: Колыбель жизни" | 2001,2003 | 8.8Gb HDTV

Битрейт видео: 6224 Кбит/сек И 5338 Кбит/сек

Размер кадра: 1280х544 И 1280х720

Качество видео: HDTV

Аудиокодек: AC3 5.1

Битрейт аудио: 448 kbps

,но один нюанс , я не маю доступа до ФТП , якщо не знайдеш можу записати.

PS .Якшо дружиш з торентами то ,тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не Rapidshare :blink: (Rapidshare + "Домашні мережі" = купа мертвих нервових клітин). А щодо другого посилання, то я там взагалі не знайшов жодної згадки про "Лару Крофт".

To Rock: Якщо інших варіантів не "підвернеться", то, можливо, зв'яжусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock

А вариант как-нибудь пересечься или попросить занести к родственникам может быть? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock

А вариант как-нибудь пересечься или попросить занести к родственникам может быть? :(

Мені до твоїх родичів дуже ,далеко :blink: , а так якщо треба ,буду в Луцьку , можу занести в ФАН ФОТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, я б без тієї "Лари" пережив би, але знайомий попросив скачати. Він все одно буде дивитись його на зв'язці "побутовий DVD-плеєр + ЕПТ-телевізор". А там усі переваги HD повністю нівелюються. Відео з роздільною здатністю 1280 x 720 виглядає там абсолютно аналогічно роздільній здатності 720 x 304 (однаково якісно, а розмір у DVDRip'а значно менший). А ось якби я шукав його для себе, то одразу просив би HD.

To Zheny@: Нещодавно потрапили до мене оці троє... мммм... Яка краса! Дарма, що місцями пригальмовує трішки... (мабуть, "апгрейд" пора робити). Тільки "The Phantom Menace" "підкачав". Ненасичене якесь відео, вицвіле наче...

Але, загалом, за розповсюдження якісного відео - :smile3: !

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...