Перейти до змісту

Wake-on-Lan


_sergius

Рекомендовані повідомлення

Час від часу є потреба підключатись до домашнього ноута через RDP. Так як в цьому постійної потреби немає, тому вирішив налаштувати WoL щоб була змога включити ноут і потім створити віддалене з'єднання. Але зіштовхнувся із тим, що дана функція у мене працює лише коли ноут в режимі сну. Якщо ж повністю виключити - ніц. В біосі та налаштуваннях мережевої карти все увімкнув. В теорії при вимкненні ноутбука живлення все рівно має подаватись на мережеву картку щоб вона могла прийняти той пакет. Ноут працює постійно напряму від мережі, батареї немає. Але на практиці все зовсім не так. Можливо я помиляюсь і взагалі хочу нереального? Хто стикався із чимось подібним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, _sergius сказано:

Але зіштовхнувся із тим, що дана функція у мене працює лише коли ноут в режимі сну. Якщо ж повністю виключити - ніц.

Все правильно, якщо повністю вимкнути живлення (shutdown, power off)- не працює дана функція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, _sergius сказано:

В теорії при вимкненні ноутбука живлення все рівно має подаватись

яка цікава теорія :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Bliksss сказано:

яка цікава теорія :ok:

На кількох форумах де описувалась реалізація цієї функції,  було зазначено що можна налаштувати живлення таким чином, щоб на мережеву карту воно подавалось навіть при вимкненні. Правда це все стосувалось стаціонарних комп'ютерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, _sergius сказано:

Правда це все стосувалось стаціонарних комп'ютерів.

це зовсім інше питання, зокрема, на деяких серверних материнках таке передбачено, але ж мова була про ноут ))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я із цим стикнувся перший раз, тому і спитав. Бо навіть коли питав "знаючих" людей, ніхто нічого внятного сказати не міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснення є в назві самої технологі - слово "wake", що в перекладі означає "пробудження", тобто вихід зі сну але аж ніяк не "ввімкнення" (power on).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Maniko сказано:

Пояснення є в назві самої технологі - слово "wake", що в перекладі означає "пробудження", тобто вихід зі сну але аж ніяк не "ввімкнення" (power on).

та на  стаціонарних компах це саме увімкнення, а не пробудження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, case_l сказано:

та на  стаціонарних компах це саме увімкнення, а не пробудження.

не на всіх...в "біосі" по-різному реалізовують цю функцію, чи не так?

P.S. в ідеалі - так, має "розбудити/увімкнути" будь-який комп з АТХ БЖ

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, case_l сказано:

та на  стаціонарних компах це саме увімкнення, а не пробудження.

Лише на стаціонарних? Чи для ноутів теж може існує варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При вимкненому ноуті "лампочка" на відповідному порті роутера світиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не горить, хоча в налаштуваннях самої мережевої виходячи по логіці якраз має живлення бути. Можливо вся суть в налаштуваннях живлення. Бо для стаціонарних компів є інструкція, а от в ноуті навіть таких пунктів в меню немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, _sergius сказано:

Не горить, хоча в налаштуваннях самої мережевої виходячи по логіці якраз має живлення бути. Можливо вся суть в налаштуваннях живлення. Бо для стаціонарних компів є інструкція, а от в ноуті навіть таких пунктів в меню немає.

Може в ноутах так зроблено, щоб батарея не сідала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб WOL працював має "горіти". 

Тобто роутер має бачити мережеву і знати її мак. 

 

Напевно біос ноута вимикає все окрім "реагування на кнопку Он/Офф" для збереження "живлення".

 

І змінити це не можна якщо відсутні відповідні налаштування біоса. 

А в ноутах біоси бувають дуже обрізані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

Щоб WOL працював має "горіти". 

Тобто роутер має бачити мережеву і знати її мак. 

Це я все прекрасно знаю. Просто думав, може десь щось прогавив, тому й вирішив спитати.

Ясно. Дякую всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...