Перейти до змісту

Який смартфон вибрати? Google pixel, Oneplus 3T, Lg g6 ?


Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, SunSeth сказал:

Те саме отримує будь-хто, в кого камера не більше 16 мегапікселів, а у флагманах Samsung зараз їх 12 о_О ))

Не пишіть дурниць, якщо не знаєте! Ви можете безлімітний зберігати фото тільки в тому випадку якщо дозволите їх зменшувати у розмірі, ну або наприклад в вашому телефоні гавнокамера, і фото не займають більше об'єму чим дозволяє гугля, в іншому випадку допобачення, 10гб (або щось таке) а далі купляй. Так щоб було зрозуміло при наявності у вас пікселя, і загрузивши на нього фото да хоч в розширенні 8к в вас фото в такому ж розмірі, і зберігатиметься, БЕЗкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Саня94 сказал:

Саня ти це серйозно !?  Повір коли береш тел. за 9к і більше, то купити модуль за 3к думаю не проблема)
А як там з батарейкою на день "активний"" вистачає?

На два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Nokian сказал:

опитування від Ан туту

 

В итоге эксперты пришли к выводу, что самым лучшим смартфоном по версии покупателей является OnePlus 5, стать владельцами которого хотят 95% опрошенных людей. Следом за ним, на втором месте, идет OnePlus 3 с показателем в 94%. Третье и четвертое места заняли Meizu Pro 6 Plus и OnePlus 3T, которым удалось достичь показателей «желанности» в 93% и 92% соответственно. На пятой позиции оказался Xiaomi Mi Max, приобрести который хотели бы 92% из всех опрошенных.

AuTuTu-Best-Smartphones-Android.jpg

На шестой строчке оказался Samsung Galaxy S8 (92%), на седьмой – Redmi Note 3 (92%), на восьмой – Samsung Galaxy S8+ (92%), а на девятой – Xiaomi Mi 6, приобрести которых хотели бы 91% участников опроса. На последнем десятом месте оказался бюджетный смартфон Xiaomi Redmi 4, сумевший получить 90% в рейтинге самых лучших и крытых телефонов в мире.

Ага, і участь приймали в цьому самі "китайці" це так "мысли в слух" Мені от цікаво, невже на це фуфло хтось дійсно ведеться !? Я про ці піsькоміри... Юзав я це уг OnePlus спочатку все подобраться, навіть дуже, а з часом розумієш "как всё печально" і дякуючи на 99% цьому П.О 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Що саме розчарувало?

Баги в роботі, дика камера, як для телефону такого рівня, це ж не якісь там samsung :) Я рахую що в телефоні такого рівня має бути хоча б наближено до ідеалу, чого нажаль там нема, все відносно, думаю зрозуміло що коли людина після гіршого бере в руки краще....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...