Перейти до змісту

Ставка НБУ снижена ........


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

если людям не за что будет купить, то на_хера вообще промышленности что то выпускать?

потому что иначе получишь "вклады СССР"

RudEAk, такое ощущение, что ты мои сообщения не читаешь :0034:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсутність грошей проблема тимчасова,

ну не скажи... :0034:

мне вот всегда на что то не хватает.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если людям не за что будет купить, то на_хера вообще промышленности что то выпускать?

потому что иначе получишь "вклады СССР"

RudEAk, такое ощущение, что ты мои сообщения не читаешь :0034:

Не читаю, тому що ми одночасно пишем ;) ... або ти підредаговував повідомлення - не люблю перечитувати

georg Я про відсутність грошей говорив в масштабах економіки держави, а так і мені теж постіно не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg Я про відсутність грошей говорив в масштабах економіки держави, а так і мені теж постіно не вистачає.

предлагаю открыть новую тему : кто спи_дил наши гроши :0034:

georg Я про відсутність грошей говорив в масштабах економіки держави, а так і мені теж постіно не вистачає.

предлагаю открыть новую тему : кто спи_дил наши гроши ;)

объединимся все - не надо будет внешних врагов искать.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg Я про відсутність грошей говорив в масштабах економіки держави, а так і мені теж постіно не вистачає.

предлагаю открыть новую тему : кто спи_дил наши гроши :)

Так грОші чи грошИ ? :)

А якщо по темі, то самі ми і не змогли нормально розрулити економіку. Європа 200 років до капіталізму йшла (мо і більше почитайте економічну історію), а ми за якихось 17 років маємо як сир в маслі?. Звиняйте не буде такого. Польща виїхала тільки за рахунок шокової терапії, прибалтика, тільки завдяки жорсткому економічному курсу, а в нас вибачте одні разпі... і нитіки.

А падіння долара прирозумному підході мона і в плюс використати. Во як квартиру купляв (ціна то в доларах, а кредит в гривнях), 12 тис. наварили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як квартиру купляв (ціна то в доларах, а кредит в гривнях), 12 тис. наварили. - то продавец был лох :)

Вцелом, завышенный курс национальной валюты не есть гуд, это выгодно импортерам, а те кто работает на экспорт - несут убытки. Если завышенный курс держать долго - держава подсаживается на импорт, местное производство сворачивается ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

http://pravda.com.ua/news/2008/5/22/76275.htm

Нацбанк передумав знижувати долар

22.05.2008___ www.ПРАВДА.com.ua

Рада Нацбанку на засіданні у четвер наклала вето на рішення правління НБУ щодо ревальвації гривні.

Про це "Українській правді" повідомив член наглядової ради НБУ Василь Горбаль.

За його словами, рішення було прийнято усіма членами ради, окрім голови НБУ Володимира Стельмаха, який утримався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...