Перейти до змісту

Створіть плз підрозділ "Полювання/Зброя"


prg

Рекомендовані повідомлення

Так як був недавно створено підрозділ "Рибалка", я думаю що буде доцільно створити і підрозділ "Полювання". Судячи з топіків з форуму в немалої кількості форумчан є зброя, і я надіюсь багато з них приймають участь в полюванні, або хочуть долучитись до цього виду відпочинку................. Також в цьому підрозділі можна буде обсудити зброю, набої отримати поради, найти компанію на полювання ітд... А незабаром відкриття сезону.............................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или Рыбалку расширить до Рыбалка/Охота

будет логично, ИМХО

Мені теж так здається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Ок. Прийму в подарунок рушницю.

Дитячу ;)?

А якщо серйозно- маєш бажання, давай подумаєм, в мене є знайомий в дозвільній в ного бувають нормальні Б/В екземпляри по 200грн (конфіскат браконєрів, здають просто люди ітд). Але на вогнепальну треба куча папірців (дозволів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна адміністрація форуму!

Я думаю що пора всеж відкрити підгрупу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я проти! ІМХО Будете розказувати друг другу як природу нищити, а дехто буде показувати яких він тварин вбиває.

ЗІ. Рибалка- рибу можна зловить і відпустить(раді спорта, а не раді їжі). А як тварину вбєш то вже всьо :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гуманисты могут ходить на охоту с силками или заниматься фотоохотой ala Шарик :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тварин вбивали мільйони років і будуть вбивати заради їжі.

Ні один рослинний білок не замінить тваринний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існуе зброя

мисливська

пневмо (більше для розваг )

газові пістолети також зброя

Гумостріли

ітд

Е багато питань з цим повязаних і е бажання в них розібратись з однодумцями

Наприклад

1)мисливська (які рушниці кращі для якого полювання/які набої/де полювати ) Зеленим це не читати

2)пневмо (іграшка чи захоплення/де стріляти/ по кому :smile3:

3)газові пістолети vs гумостріли (що краще для самозахисту /перевага і недоліки моделей)

І ще багато питань для обговорення

(Написано для тих хто важае що такий розділ непотрібний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я проти! ІМХО Будете розказувати друг другу як природу нищити, а дехто буде показувати яких він тварин вбиває.

ЗІ. Рибалка- рибу можна зловить і відпустить(раді спорта, а не раді їжі). А як тварину вбєш то вже всьо :smile3:

Де ж ти таке бачив, щоб рибу відпускали? :huh: Хіба вона така маленька, що і коту не годиться на корм......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я проти! ІМХО Будете розказувати друг другу як природу нищити, а дехто буде показувати яких він тварин вбиває.

ЗІ. Рибалка- рибу можна зловить і відпустить(раді спорта, а не раді їжі). А як тварину вбєш то вже всьо :)

Багато хто думає що купив рушницю, вийшов в поле БАХ -БАХ і повна машина дичини. Ага розігнались :). Ти вийди в поле пройди кілометрів з 20 в дощ і ніодного зайця непобачиш, або летить зграя качок стріляєш.... а вони гади не тільки не падають а ще нагло огризаються ..:)

А для любителів природи.... Чого ж ви так не жалієте курочок, качечок, кроликів, свиночок і інших свійських тварин, виж на 90% істе іх мясо, а в яких умовах ті тваринки утрмуються? а в кого є знайомі на м'ясокомбінатах хай спитають яким чином забивають тварин...

Дикі тварини живуть на волі, і їх добути це ще треба вміти і вдача.

А на рахунок "Будете нищити природу..." - мисливці (не всі правда) висаджують дерева, і дбають про природу мабуть більше чим інші "Зелені", "Любителі тварин".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Є на форумі розділ "Відпочинок / Отдых" з своїми підрозділами:

> Спорт / Sport,

> Зверушки,

> Туризм / Путешествия,

> Рибалка,

Може просто добавити "полювання" в якому і обговорювати все що з цим пов'язане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є на форумі розділ "Відпочинок / Отдых" з своїми підрозділами:

> Спорт / Sport,

> Зверушки,

> Туризм / Путешествия,

> Рибалка,

Може просто добавити "полювання" в якому і обговорювати все що з цим пов'язане?

Нормально

Чи може "Полювання/Зброя"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку краще Полювання/Зброя. А Рибалка нехай буде окремими розділом.

Ну і коли ж той розділ буде створений? До відкриття полювання-2008 надіюсь появиться???

..............

Забираю свої слова назад. :smile3: Вже появився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...