Перейти до змісту

Каналізація при високих ґрунтових водах


milana

Рекомендовані повідомлення

Порадьте, будь ласка, як облаштувати каналізацію приватного будинку при високих ґрунтових водах. Інформації в інтернеті "вагон", та хотілося б почути поради від людей, які вже зіткнулися з такою проблемою і вирішили її. Що краще септик чи станції біологічної очистки?  Можливо, вже є конкретні вдалі приклади, які працюють не один рік. Буду вдячний за конкретну інформацію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж задавався цим питанням кілька років назад. Враховуючи що готові рішення були троха задорого, вирішив зробити "тимчасове" рішення, а тоді, по результатах дивитись що робити далі. Змурував септик орієнтовно на 2.5 куба (більше не було сенсу бо вода весною і осінню на пів метра від рівня грунту). Задумка була у тому що твердих фракцій у каналізацію попадає відносно небагато, які можна літом викачати асенізатором, а лишня вода все одно буде всмоктуватись грунтом. Минуло 2.5 роки, потреби переробити чи викачувати іще не виникло. Каналізацією користуються двоє дорослих і дитина. Тверді відходи з кухні в каналізацію не попадають, бо це село і їх викидаєм на купу гною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу спробувати армувати поверхню вигрібної ями двома шарами склотканини, або 3-4шарами скловолокна і поліефірної чи епокидної смоли. Відносно дорого, але гарантовано надійно. Якщо таке надумаєте робити то стінки треба мурувати зі зворотнім кутом в 1-3градуси, щоб  внутрішнє корито не "вирвалося".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 В мене в селі один сусід зварив контейнер з колишньої вагонетки,і закопав у землю,другий придбав готову бочку від якогось бензовоза. В цих випадках потрібно надійно кріпити ємкість в землі,бо з приходом весни їх видавлює назовні. Також не потрібно глибоко закопувати підвідну трубу,але це вже по ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу трохи уточнити, земля - глина, шар родючого грунту 80-90 см. Вода десь 1 - 1,5 м. Те, що знаходив в інтернеті, то все сходиться до септика з дренажним полем, або станції біологічної очистки. На де що вода з септика буде всмоктуватись грунтом з самої ями надіятись не можна, так як писав грунт - глина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, milana сказано:

хочу трохи уточнити, земля - глина, шар родючого грунту 80-90 см. Вода десь 1 - 1,5 м. Те, що знаходив в інтернеті, то все сходиться до септика з дренажним полем, або станції біологічної очистки. На де що вода з септика буде всмоктуватись грунтом з самої ями надіятись не можна, так як писав грунт - глина.

Глина глині рознь... Суглинок чи чиста натурна глина? В мене суглинок.. також вбирає погано... я докопав до 3 метрів і за.....кинув) Так довго втягується вода.. але за рахунок розміру- все ж всмоктується і не переповнюється.

Як на мене - знайдіть спеціаліста, заплатіть за консультацію і хай вам скаже саме в вашій ситуації що краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, milana сказано:

хочу трохи уточнити, земля - глина, шар родючого грунту 80-90 см. Вода десь 1 - 1,5 м. Те, що знаходив в інтернеті, то все сходиться до септика з дренажним полем, або станції біологічної очистки. На де що вода з септика буде всмоктуватись грунтом з самої ями надіятись не можна, так як писав грунт - глина.

така ж фігня, але поки справляється. 

я вас не переконую що моє рішення правильне. 

мені самому цікаво на скільки вистачить мого "тимчасового" рішення

мені треба було зробити швидко і бюджетно, і поки що працює те все

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...