Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

якби якщо ціна не лякає на PS3 старішої версії так щоб нормально шилась - то бери її, однозначно краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби якщо ціна не лякає на PS3 старішої версії так щоб нормально шилась - то бери її, однозначно краще

В скільки воно обійдеться? Ціна теж роль грає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собственно купил плазму домой 40", и загорелся игровой приставкой ) Но вот сколько людей - столько и мнений об этих 2х консолях. Про ПС3 - говорят есть будущее, есть сенсации игр и так дальше. XBOX - нету сенсаций от игр и нету будущего. Так вот хочу и тут услышать от людей, кто с этим стыкался, какой сделал выбор и на чём остановился. Я не заядлый геймер, но иногда пробивает на это, возможно с друзьями дома \ по интернету. Хочу чипованую , или прошитую приставку, которая будет читать скачаные игры с интернета, и с возможностью играть в онлайне. (ибо покупать диски по 400 гривен - это самоубийство).

Можливо, хтось продає - то пропонуйте. Розгляну всі пропозиції

Хочеш дешеві ігри на приставці ? - Забудь про онлайн адже він не поканає на піратці. Якщо засікають що ти юзаєш піратку йде бан на доступ з даної консолі до мережі на віки вічні

+ В боксі ти мусиш платити за доступ до хбокс лайв, тобто гра в онлайні тебує додаткову абонплату

Про майбутнє ПС3 сильно насмішив. На даний момент і пс3 і коробка вже віджили своє і зараз просто йде стагнація в очікуванні слідуючого покоління приставок. Брати варто ту консоль ексклюзиви якої тобі більше хочеться пограти, мультиплатформа ж однозначно краще виглядає на пк.

Да і раджу звернути увагу на steam big picture

http://store.steampowered.com/bigpicture

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені так само, більше подобається ПС3. Але ж купувати ігри по 400 гривень - це самоубійство, як я вже казав) А щодо SteamBigPicture - трохи не зрозумів, шо то) Підключати комп, ноут до теліка - трохі не той комфорт(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключати комп, ноут до теліка - трохі не той комфорт(

Нісагласєн.

1) Є міні АТХ корпуси.

2) Є безшумні БЖ та вентилятори в корпус.

3) є потужні із пасивним охолодженням відеокарти. Не гірші, ніж у консолях.

4) є безрповідні клавіатури і мишки.

5) Про вай-Фай я мовчу. Про ігри з нета і по нету також. Про підключення по HDMI теж. І про HD відео також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хбоксів пропозицій продажу більше ніж соні, тому що хорошу річ не продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хбоксів пропозицій продажу більше ніж соні, тому що хорошу річ не продають.

:)

Все значно простіше. Так як бокс взламали давно то їх на нашому ринку зібралась достатньо немала кількість на руках а пс3 з горем пополам ламанули відносно недавно і народ не особо спішив їми таритись бо в більшості бажаючих вже був бокс.

Про біг пікче все просто.

Це нова технологія яка дозволяє всі ігри і функціонал стіма адаптувати під можливість управління з джойстика на великому телевізорі, при цьому залишаючи можливість використання клавомиші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хбоксів пропозицій продажу більше ніж соні, тому що хорошу річ не продають.

:)

Все значно простіше. Так як бокс взламали давно то їх на нашому ринку зібралась достатньо немала кількість на руках а пс3 з горем пополам ламанули відносно недавно і народ не особо спішив їми таритись бо в більшості бажаючих вже був бокс.

Про біг пікче все просто.

Це нова технологія яка дозволяє всі ігри і функціонал стіма адаптувати під можливість управління з джойстика на великому телевізорі, при цьому залишаючи можливість використання клавомиші

Ну, але ж тут без ПК не обійтись всерівно) Блін, щось у мене пропав вже той настрій, щодо купівлі консолі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, Консолі - не для наших ЗП. Я так скажу.

Вигідніше купити ПК - потужний і з можливістю Апгрейда. Вкласти все у гарний корпус не великий і робити на ньому шо угодно!

Давай рахувати:)

1) Корпус. Маленький (компактний) та якісний. Для прикладу ThermalTake Lanbox lite - 400 грн

2) Блок Живлення. Модульний. Для порядку в корпусі. Як приклад щось із OCZ - 700 грн

3) Материнка (тут можна трошки виграти, в плані тому, що це ТІЛЬКИ ДЛЯ ІГОР) . Простенька МікроАТХ із РСІ-Е 16х - десь 470 грн

4) Процесор - Інтел і5 2500К (вистачить з головою і на майбутнє) десь 1600 грн. + тихіший кулер, ще 350-400 грн

5) Пам'ять - Тут просто і дешево - 300 грн за 8 гіг.

6) Вінт - вистачить 3Тб доволі шустрого Сігейта за 1200 грн

7) Відео - тут теж просто - для того, що зараз виходить і виходило останнім часом - GTX560Ti - 1600 грн, тільки вибрати із хорошим охолодженням

8) ДВД - 200 грн.

і того= 6900 грн. Дорого, правда? Але: Не купуєш ігор по 300-400 грн. Маєш торнтів качалку, медіапрогравач, іграшку і т.д. і Апгрейдити можна!

Все можна спростити! :) Простіший БЖ за 450-500 грн. Простіший проц десь за 800 грн (2 ядра, а не 4). Вінт не за 1200, а за 700 грн 1Тб.

Відяху можна таку і БВ взяти за 1000. і вийде - десь 4500.

Отаке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xbox 360 + Freboot + зовнішній вінт + куча образів ігр на торентах - непотрібно нічого апгрейдити з часом, всі ігри йдуть гарно без тормозів.

Плюс багато ігр ексклюзивів , яких нема на ПК.

Ціни - консоль нова з встановленим Freebotom - 2800 грн, + вінчестер 500 Gb - 500 грн.

Виходить 3200 грн . Якщо брати не нове - то в 2000 грн можна вписатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З арифметикою ви трохі не з тої сторони заходите.

Для того щоб грати з настройками навіть кращими чим на бокі достатньо пк за 2-2,5к грн далі це вже за те щоб грати з повноціними 1980р і іншими бонусами ПК геймінга :)

Про торенти теж не варто так.

З нинішніми цінами в стімі, особливо під час розродаж коли топ ігри коштують по баксів 5, використовувати піраткі просто не доцільно про мораль ітд я взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені приставкі більше подобаються, ігри гращі, насиченіші. Саме те що необхідно щоб дитина погралась, не обтажую себе такими понятями - не йде, перегрівається, нехватає памяті та місця.

Дорослому і ПК мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це на даний момент звучить вже як молитва фаната а не довод :)

Перегріваються - це як тобі повезе. Старіші моделі бокса гріються так що дай дорогу і багато з них горіло через це.

Не йде - як показала особиста практика це для приставок актуальна проблема якщо юзаєш піратку. Не всі ігри йдуть на старшій прошивці для іншої взагалі нада юзать загрузочні діскі ітд ітп.

Не хватає місця - багато ігр на ПС3 требують обовязкову установку файлів на вінт і якщо в тебе велика колекція то проблеми з нехваткою місця досить актуальні, тимбільше якщо використовувати ігри з лайва і пс стора.

Кращі ігри - по яким параметрам ?) Це чисто субьєктивна річ про яку взагалі не варто спорити адже в кожного своє поняття про "краще" Але, на даний момент порядка 85% ігр йдуть мультиплатформою, яка краще виглядає за рахунок більших можливостей заліза на ПК

А ще ходить міф про те що на приставках немає глюків в іграх і не потрібні патчі - скажіть це тим хто зараз матюкається на асасінс крід 3 через велику кількість багів.

В цілому ради в би не спішити з покупкою одразу а просто взяти на прокат на місяцок і пройти цікавлячі ексклюзиви, як показує практика далі приставка обично пилиться в кутку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля, а отако, просто цікаво, ти хоча би шось з консолей юзав\юзаєш? Чи всьо вищевикледене - імхо яке основане на... на чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бокс 360 юзав пару місяців, пройшов що хотів з ексклюзивів а потім якось інтерес до консолі угас.

Валяється портатив якій вже хз скільки років не юзаю.

Був власником 4х консолей старших поколінь докі не перейшов на пк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фанатію, констатую факт, користуюсь в задоволення, не задаю лишніх дурнуватих питань на які дають аналогічні відповіді, типу шукаю кряк, вилітає, де скачати. Зовсім інший рівень до якого варто звикати. Ці речі вартувють своїх коштів.

Консолі і пк, ніби як айфон (будь який дорогий смартфон) і всі інші моделі, вічна боротьба. Однак хто спробував не бажає повертатись назад.

Нічого не маю проти функціоналу ПК та ігор на цій платформі, але городину обробити легше і приємніше мінітракторцем, ніж вручну копати, сапати, розрівнювати. Вибір є і це справа кожного. На жаль ті хто не в змозі собі дозволити чомусь завжди проти іншої думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Почему не любят ПК?. Потому что это не игровая платформа. Это швейцарский нож, со всем что душе угодно.

А теперь я роскажу как делаються последнее время игры. Многие кто вариться в этом котле прекрасно знают эту процедуру.

береться сырая идея, отесывается, смазывается и стругаеться четко под консоли-ибо за такие деньжища только с них можно снять приличные сливки. После того как игра продалась на консолях, к ней быстро прикручивают всякие фишки, подкручивают гайки графики и быстро выкидывают на рынок ПК, потому что денег много не бывает, на доработку для ПК потратили мало, поэтому даже с учетом пиратства деньги отобьются с лихвой. Поэтому Пк и получает кривые порты с лагами,тормозами и прочим. Почему игры делают для консолей-как уже говорилось большая часть профита именно с них, да и портовать с консолей на ПК легче, чем наоборот.

2.Второй нож в спину Пк гейминга, который там торчит почти с самого начала-а именно Директх

о чем можно почитать хоть тут

http://www.tomshardware.com/news/API-DirectX-11-Shader-Richard-Huddy-PC-gaming,12418.html

или

http://megagame.com....-igr-na-pk.html

Даже сейчас с наличием ерма в виде директа и винды, ПК показывает в большинстве лучшие результаты в графическом плане.

3.И наконец.Почему же консоли показывают стабильнее результаты чем ПК, а для многих графика коробок лучше чем компьютерная?

Ну вопрос графики спокойно можно решить просмотров соответствующих сравнений которых в инете полно.

Часто можно заметить что на многих портах стоит определенный максимум фпс.Один из последних нфс имел лимит в 30 фпс, на которых консоли и гоняли считая это нормальным.На ПК же в силу допиливания графики 30 фпс оказалось недостаточным и приходилось руками ковыряться в конфигах дабы облегчить жизнь.

Вот так и живем.

Если наступит день когда ПК гейминг перейдет на линукс, без директа, без обжорливых аппетитов винды, то консоли вымрут как динозавры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фанатію, констатую факт, користуюсь в задоволення, не задаю лишніх дурнуватих питань на які дають аналогічні відповіді, типу шукаю кряк, вилітає, де скачати. Зовсім інший рівень до якого варто звикати. Ці речі вартувють своїх коштів.

Steam в помоч :)

І не потрібні ніякі крекі бубни і інша шалупонь. Хто перейшов на ліцензію давно не париться такими питаннями.

Сам в колекції стіма маю вже 101 гру при цьому порівнюючи з консольними цінами за копійки.

.

Нічого не маю проти функціоналу ПК та ігор на цій платформі, але городину обробити легше і приємніше мінітракторцем, ніж вручну копати, сапати, розрівнювати. Вибір є і це справа кожного. На жаль ті хто не в змозі собі дозволити чомусь завжди проти іншої думки.

Ніхто ж і не каже що консолі взагалі не варті увагі і як я писав в попередньому пості сам мав і маю різні з них але якщо вибирати щось одне то мій вибір за ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачекай, сіля - це виходить, якщо я маю стім - то мені не потрібно купувати оці дорогенні дискі? Купляю ПС3, купую гру в стімі - і граю їх без дисків - чи як? Поясни цей нюанс будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто якщо у мене є стім, і є море ігр на стімі - тоді не бачу смислу купувати бокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стім біг пікче це розрбка для ПК. Режим в якому ти удобно юзаєш ПК ігри і можливості стіма на екрані телевізора граючи з допомогою джойстика. Така собі заміна приставкі для тих хто хоче гратись лежа на дивані але з всіма можливостями ПК.

На ПС3, наскільки я знаю, стім працює лише з портал2 і КС глобал офенсів і якщо ти купиш ці ігри на ПС3 то зможеш їх скачать і на ПК а от навпакі не впевнений. (точно стверджувать не можу бо про стім на пс3 мало чув і сам не юзав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто якщо купуючи іграшки в стімі, і можна грати зразу на приставці - то тоді проблем нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Режим Big Picture для Steam, который меняет интерфейс сервиса и делает его более дружелюбным для управления при помощи контроллера вышел из стадии бета-теста и теперь официально доступен всем пользователям – таким образом Valve намерена сделать PC геймингом прерогативой не только дисплеев, компьютерных столов и ноутбуков.

Дабы отметить запуск Big Picture, Valve так же запустила недельную распродажу, где доступны дружелюбные к контроллеру игр. Steam предлагает скидку в 75% на такие игры как: Magicka, Braid, Portal 2, Lego Batman 2, Left 4 Dead, Counter-Strike: Global Offensive и Geometry Wars Retro Evolved.

Кроме того, уже сейчас полностью совместимы с контрллером 40 игр и частично еще 387.

http://store.steampowered.com/sale/big_picture_release

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...