Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

2silia

ето не я написал а

один из комьюнити менеджеров британского подразделения EA

2Zerotul

ну если ты во время падения не сильно ударился головой :lol:

тада прочитай ешо раз

FIFA 09 для PC будет представлять собой все тот же старый движок, который уже на протяжении многих лет радует «персональщиков» унылой графикой и ежегодным обновлением геймплея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Що ти там такого побачив ? )

Да спочатку відрендерена картинка смотреться непогано але коли показують геймплей то ет ...

849.jpg

Робот супер хіро (ти) бігає і мочить роботів супер зладєєв. Це все на фоні блєклого оточення і корічнєвих текстур від яких вже тошнить, адже 70-90% ігр на приставках теперешнього покоління виходить саме з ними (колись навіть статю писали по цьому поводу).

Графіка як на мене біше тяне на рівень ПС2 а не на сучасність.

Загальний вивод - гра для дітей до 14 років + фанатів мєхів (частково, дуже частково адеже це навіть не дотягує до мехкомандера багаторічної давнини а просто представляє тупе довбілово кнопок)

Халтурка зібрана на колєнкє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 solo

Я не любдю симулятори спорту

Фіфа давно лажа-всі грають в ПЕСика-який вийlе на ПК разом з консолями 16 жовтня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сииля ты так говориш как будто играл во все игры про мехов и у тебя на полке пылится 70% игр что выши на ПС3 :) ты хоть одну видил не на скрине или видео ?

ты как товариш Кваз судиш о графике и игре по одному скрину ?

мож скажиш какое разрешение в игре ? :lol:

Zerotul я кажится уже писал парочкой постов раньше что фифа выходит на все платформы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загальний вивод - гра для дітей до 14 років

Халтурка зібрана на колєнкє

як і 90% приставочних казуалів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого одному ?

Там пару десятків скрінів було + пару відяшок, цей я привів для наглядності.

Так що графіку оцінить можна легко і непринуждьонно.

Нащот ігр про мєхів то тік балувався, ет не моє і не особо увлєкає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg ты умеляеш своей наивностью и невежиством ....на ПС3 все игры децкие а на ПК очень взрослые и осознаные так ? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia Ти невміняємий, ти HD відео гймплея бачив, яка швидкість, захоплює дух. А скріни то фуфел.

Може в тебе якийсь діал-ап :0108: тому все і всіх ганиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте человеку попробувати що це за цяця Соня.. потім за вуха не відтащите, і судити не попробувавши "продукт" - ето на мою думку ГЛУПО.

Позичте, купіть, вкрадіть і по результату пишіть...А то чую ПК краще, круче... в жопу Пк якщо на ньому я не можу погамати екслюзиви Resident Evil, да і емулятори фуфел ещо тот. Тут "базар" схожий на тему кавуни слаще динь...але ж буває по всякому :0108:, дик і спробувати на смак і те і інше :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте человеку попробувати що це за цяця Соня.. потім за вуха не відтащите, і судити не попробувавши "продукт" - ето на мою думку ГЛУПО.

Позичте, купіть, вкрадіть і по результату пишіть...А то чую ПК краще, круче... в жопу Пк якщо на ньому я не можу погамати екслюзиви Resident Evil, да і емулятори фуфел ещо тот. Тут "базар" схожий на тему кавуни слаще динь...але ж буває по всякому :0108:, дик і спробувати на смак і те і інше :).

1000% - Підтримка! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Vergil84 А я що по твоєму дивився ?

2Somebody по твоєму я не грав на приставці ? :_07: Я колись був таким як ти наївним і затурканим рекламою, предпологав що комп тік для роботи а на приставці круче гратись але потім я виріс і побачив почом на ринку апельсини і вже не несу такий брєд :(

Єдине що дійсно на приставці рулить так це Текін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент.

Атлон х2 4800+

2гіга ДДР800

8800 ГТС 512

Тачка ізначально (рік тому за 400 баксів) бралась лише для роботи в неті і скачкі торентів але потім докупилась відяшка (ще 200баксів) і пока юзається як ігрова. (Для бішості ігр на максі хватає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінгс баунті

Сталкер

Спор

Ворлд ін конфлікт

КС 1,6

КС Сорс

Тімфортрес2

Ворлд оф варкрафт

Дещо допроходив що не встиг, дещо мережа, на дечим до 6ти ранку сидів бо втратив час :_07:

Громадянин слєдоватєль щось не так ? ) Чи вам ключ від квартири де гроші лежать ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дело все в том что я тебя спрашивал об етом же больше месяца назад и список вообше не изменился за исключением того что пропала приставка "скоро выйдет "

играть то нет во что довольствуетесь тем что есть играми 2х 3х летней давности или портами кривыми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Ridiska А пластіночка то заїла, чи просто це маразм ? )

Місяць тому ти питав що ждати а не що я грав. Найди хоч один пост в що я граю ?

Спор - пів місяця

Кінгс баунті - 6 місяців (пропустив і не грав підчас виходу)

Сталкер - 1 рік (перед чистим небом нада згадать з чого все почалось)

Тімфортрес2 - 9-10місяців (мультіплеєр, вишло кучу оновлень за останній час які міняють геймплей от і тестив як воно, на приставках доречі ці оновлення будуть продавать за окрему плату ;) )

КС 1,6 і КС Сорс - по долгу служби нада трениться і класика не старіє

Ворлд ін конфлікт - 1рік (класний мультіплеєр)

Крім кантри ніодної гри старшої за рік. Доречі ніодного порта як не дивно і все чисто ПК ігри.

Зараз якраз щей період коли ігри нові поваляться одна за одною а ти кажеш нема в що грать.

Твою поведінку в народі зазвичай кличуть "старческій маразм"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одном ты прав с тобой спорить что головой стену расбивать

если тибе нравится играй в свои текстуры высокого расширения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вже оприділись пліз, толі тобі ігри не нравляться чимось, толі ігр не виходить ніколи :)

Ато то одне заявиш, то інше і зразу а як тобі покажуть аргументовані доводи на твої ж запитання наченаєш волать пластінку зпочатку :)

Якщо хотів абламать що ігри старень а тут раз і не получись то так і признай ;)

Ато начинається як в дитячому садочку "Злі ви всі піду я від вас" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia

тобі час на косинку перейти у високому розширені, бо мені здається що ти техно маньяк обмежений фінансово щоб позволити собі нео комп і тим більше консоль :)

З боку видно лише те що бачу написане, а саме ВЕЛИКУ ЖАБУ...або у гіршому варіанті тупість і діло принципа доказати всім і всьому що шевелиться що ПК краще...

А ну пройди Сайлент Хіл 3 ком і консольний варіант .. різниці на перший погляд ніякої, але очко жим-жим чомусь робить від консолі :lol: набагато більше. Тому шановний якщо у тебе кімната 12 кв. метрів став собі умпютер, а коли буде 30 кв. м. вільнгої площі, і тобі захочеться щоб ця кімната служила кіно-ігро залом тоді прийдеш до думки цікавої...о техноманяк ;) забувдодати почитай но про процесор від Соньки 3 з чим його їдять і які його перспективи...типу ресурси прихавати з холодильника з таким же процесором :) і економія місця і ресурсів а не кучко проводів :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о мені здається що ти техно маньяк обмежений фінансово щоб позволити собі нео комп і тим більше консоль

gallery_7_30_2223.gif

Сумніваюсь що хтось обмежений фінансово зміг би собі дозволити миші logitech G5(70-80$ і в мене їх 2) клаву logitech G11 (60$) коврик razer (за 260 грн) і грати практично всі ігри в ліцензії да ще й з колекційними виданнями :lol:

Мощ заради мощі це не мій варіант. Мені біше до впооби мощ заради комфорту.

Виділити пару сотень баксів на забавку ет не проблема абсолютно. Якщо мені сподобалась ПСПслім то я її придбав через пів місяця після її світового старту і немало переплатив за швидкість і прошивку, але вона в мене валяється і вже пару місяців я на ній взагалі нічого не грав окрім текіна.

А в PS3 та Xbox360 я взагалі небачу доцільності тому і не тяне.

На рахунок заліза консолі то перечитай темку від початку до кінця і зрозумієш що з ним я ознайомлений краще тебе і реально оцінюю її потенціал а не ведусь на заклики маркетологів про "залєжи невіданих мощностєй" які ніхто не може відшукати ;)

Доречі накой башлять зараз по 400$ за те що реально зможе показать свою силу через Нну кількість років як завіряють вас маркетологі ?) Не проще вже тоді заждати тих пару років і купити ту ж консоль за 100$ з вже розкритим на той час потенціалом ?)

Ах да, до того часу вона морально устаріє настіки що ніякі відкопані скарби її вже не спасуть gallery_7_30_2223.gif

А ну пройди Сайлент Хіл 3

Грав тільки 2й. Мну не проперло. Так що тут спорить не буду ібо незнаю

Мені біше резідент з хорорів сподобався. Да найкраща версія гри була на консолі "гейм куб" але що заради 1го резідента варто купляти приставку на якій біш по суті нема в що грать якщо ти не фанат маріо, зельди і інших дитячих ігр ніндендо ?

З боку видно лише те що бачу написане, а саме ВЕЛИКУ ЖАБУ...

gallery_7_30_2223.gif Повір що в цьому світі є чому завідувать але ніяк не дитині* з приставкою за парочку сотень зелених

Таке враження що покупка PS3 в бішості її власників на форумі відбувалась саме з цілю щоб йому завідували а не для ігор і їх дуже бісить коли це не так :)

Десь трохі відступ в сторону і зразу - "Да ти завідуєш що в тебе нема" gallery_7_30_2223.gif

* - тут не мався на увазі вік а біше стан душі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если у тебя стан душі то нафига ты вообше спориш с пеной у рта . если судить по том как ты хочеш себя преподнести в последнем посту тебе должно быть вообше пофиг кто там и во что играется но нет же тебе далеко ето все не безразлично тебя или жаба душит или просто тебя медом не корми дай кого нибуть обосрать .самоутверждаешся таким способом? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Ridiska ти хочаб в школі книжки читав ? )

Про стан душі йдеться там де відмічено зірочкою а не про мій стан :(

А чо я так спорю з вами ? ) Я люблю дискутувати просто, а коли противники в дискусії взагалі не можуть привести ніяких доводів а починають то переходить на образи то по третьому кругу одне і те ж торочити це дуже веселить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg ты умеляеш своей наивностью и невежиством ....

це все через твою обмеженість і недалекість у баченні істини. і пиши хоч москальською вірно - "умеИляешЬ", "невежиЕством" - Ridiska, так вы невежа :( що в принципі багато з'ясовує...

на ПС3 все игры децкие а на ПК очень взрослые и осознаные так ? )))))

от бач ти навіть не слухаешь співрозмовника. я доводжу тільки те, що в іграх ПК нічим не гірше консолі, потік ігор практично співпадає, і якщо я маю достатньо мані, і руки ростуть нормально, краще мати потужний ігровий комп (який я і маю). я виграю в універсальності, мультимедійних можливостях, у візуальній деталізації, ціні ігор. на стороні консолі лише простота використання.

сир-бор і не починався б якщо - а) я не знав silia як людину що дійсно добре розуміється в ігроіндустрії б) не самі консольщики не почали галас на кшталт "кручє нас только яйца"

Сумніваюсь що хтось обмежений фінансово зміг би собі дозволити миші logitech G5(70-80$ і в мене їх 2) клаву logitech G11 (60$)

зразу видно продуманого геймера :)

аналогічно ігрова клава g15 з підсвіткою, окремим кейпадом на бінди і lcd зебест - в мене теж така

тільки мишак mx610 взяв

і відео те ж - 8800gts 512 - розумна достатність :)

а проц феном на 4 ядра, 4 гектара озу і окремий швидкий вінт тільки для ігор - все це логічно доповняє. звук йде по спдіфу на ресівер кенвуд, поряд стоїть 5 колоночок під 100 ват кожна :) на відео дівіай і хадеміай присуцтвуют. імеєццо також джой для літалок і руль з педалями для гонок. хто з консольщиків скаже що я можу пограти гірше ніж вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таксь народ, в спробі зловить мене то на тому що я граю в старі ігри, то в жлобстві ви надто відалились від теми і пропоную вернутись на її рельси.

Так як тут деякі люди кричать що на консолях на мільйони ігр біше ніж на ПК попрошу назвати 10 PS3 ексклюзивів котрі вже вишли і варті увагі. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...