Перейти до змісту

Де в Луцьку купити лічильник?


YoungMan

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, sirgo сказано:

Це неодимовий магніт, який кріплять до лічильника щоб зупинити.

Зрозуміло. Ні, таким точно не займаюся.

 

1 хвилина тому, sirgo сказано:

А навіщо міняти лічильник ? Треба було повідомити водоканал про зупинку лічильника.  І зняти його для ремонту.

Та фіг його знає. Чесно кажучи, не я вирішував, що робити. Там якісь знайомі порадили, що краще купити новий, бо вони колись ремонтували, але лічильник знову зламався через дуже нетривалий час. Тому було вирішено, що краще придбати новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, bormotuha сказано:

Я запитував не про можливість взагалі, а конкретно про шо ти написав.

А те, що в твоїй "статті" - майже все дурня нафантазована.

 

14 годин тому, sirgo сказано:

Якщо це реальне фото, то він давно заклинив. З 2009 року нарахував 44 куба.

А варіант, що лічильник просто довго продавався, не припускаєш? Чи ремонтувався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

Я запитував не про можливість взагалі, а конкретно шо він написав.

А те, що в твоїй "статті" - майже все дурня нафантазована.

 

 Дурня - не дурня, але факт був, що у мене з холодного крана гаряча вода текла, а яка причина мені не відомо, та й знайомі сантехніки сказали, що швидше всього у когось клапана нема або не тримає.

 Гаряча вода текла один раз вдень і  раза два вночі, коли хотів води напитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

 

А варіант, що лічильник просто довго продавався, не припускаєш? Чи ремонтувався...

Продавався так, а при ремонті показники не міняють. Хоча при бажанні можна. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bormotuha сказано:

Дурня - не дурня, але факт був, що у мене з холодного крана гаряча вода текла, а яка причина мені не відомо

та ж я не стверджую, що такого взагалі бути не може (гаряча вода з холодного крана), мені незрозумілий був саме цей текст/варіант

18 годин тому, bormotuha сказано:

А гаряча може в систему попасти, якщо змішувача у ванні перемикач посередині, і зворотній клапан, що після лічильника не тримає.

тому що неважливо, як стоїть перемикач в змішувачі, бо коли він закритий, то він закритий і вода не "гуляє" з труби в трубу. А якщо відкритий, то вода валить через кран, а не з труби в трубу.

Ну і вже доофтоплю, по "статті" з твого посилання:) 

Спойлер

 

Насамперед там стверджують:

Цитувати

Головна причина

Труби з нагрітої і холодною водою мають різний тиск у каналі ГВП воно більше.

з чого таке твердження??? Я не впевнений, що тиск в трубі з гарячою водою більший тиску холодної магістралі. Я думаю, що навпаки. Ну можливо рівні...

Але всі подальші "причини", описані в тій статті, йдуть якраз з припущенного твердження (яке автор чомусь прийняв за аксіому), що тиск ГВП більший.

Отже, ЯКЩО тиск ГВП більший, то:

(читаємо далі)

Цитувати
  1. Неправильна експлуатація біде
  2. Неправильне підключення бойлера
  3. Неправильна установка змішувача
  4. Знос прокладки
  5. Знос змішувача
  6. Знос сальника
  7. Заводський дефект змішувача

1. наскільки я знаю змішувачі біде, вірніше, принцип їх роботи, ну нічим не відрізняється від роботи змішувачів чи-то ванни, чи-то крана на кухні, чи будь-якого іншого змішувача, а саме - якщо крани закриті, то крани закриті; якщо ручка опущена (закрита), то вода не "гуляє", є там зворотній клапан, чи нема - неважливо абсолютно. І саме такий "звичайний змішувач є на фото біде в тій статті під цим причинопунктом. А про яку вони там кнопку пишуть, я не знаю. 

2. Читаємо,яку маячню там пише "шпеціаліст-сантехнік-блогер":

Цитувати

Із-за неякісного монтажу водонагрівача ... якщо відсутній зворотний клапан, підігріта вода потраплятиме в стояк з холодною.

:) ну витисне трішки нагрітої води з-за фізики розширення речовини при нагріванні, ну і що далі?! Ну нагріється крім води в бойлері, ще й трішки в шлангу під бойлером і може трішки в трубі. І ВСЕ! Далі вода ж не піде! Звідки вона має йти в бойлер? Звідти ж, куди бойлер її витискає??? Короче, брє повний :) 

3. Неправильно встановили змішувач...:0026:хоча навіть не уявляю, як можна якось "неправильно" його встановити:_40: Певно, це коли просто переплутали (не поставили відповідно підключенню) "синю/червону" мітку (мітки) на крані (на кранах), і коли ти відкриваєш "синій" кран, а там гаряча вода! :) 

Але ні! "блогєр-сантєхнік" пише про іншу причину!

Цитувати

Часто мешканці квартир змінюють змішувачі самостійно. Якщо це робить недосвідчена людина, що він може неправильно встановити кран. Весь секрет у тому, щоб акуратно закрутити кріпильну шайбу. Ось чому установка може закінчитися невдачею, і замість холодної води поллється гаряча.

і як це можна неправильно закрутити якусь там "кріпильну шайбу", що вода почала перетікати з труби в трубу?.... :_37:

4. Знос гумової прокладки...:0026:ну якОоої прокладки?....:_37:І почали про прокладку типу як про причину "зворотньої води", а продовжують далі про "як замінити", бо "гуде, а коли гуде, то її треба міняти, а щоб її поміняти, треба..." Короче, як в тому анекдоті про студента на екзамені, котрий витягнув білет про риб, а вивчив лише про воші: "Риби?... ну, риби плавають в воді... А от якби вони жили на суші, то вони мали б шерсть. А якби вони мали шерсть, то там водилися б воші, А от ВОШІ!...

5. Знос змішувача... :) і шо ж це в тому змішувачі (і як!) потрібно зносити, щоб ... :_37:Певно, оту "прокладку" :_39:

ААА, ну дА! тож там далі так і пишуть!: "Якщо заміна прокладки не допомогла, змішувач доведеться розібрати заново. ":D

6. ааа! :) 

Цитувати

Знос сальника - Якщо у вас при закритому крані все в порядку, і ніде не тече вода, а при відкритому з-під холодного вентиля йде гаряча вода, значить, треба міняти сальник. 

тут я навіть коментувати не знаю що :D текст типу "Я так хочу їсти, що аж нема де переночувати, тому буду ходити пішки"

7. ну і фініш: 

Цитувати

У випадку якщо ви виконали всі описані процедури, але замість холодної води все одно йде гаряча, то не варто виключати заводський брак змішувача.

:) ну ж то дА! Якщо "і скло протирав, і по колесу копав, і в трубу дув, а машина все-одно не заводиться", то то бракована машина! :D

 

І комусь ще й платять за набивання сайту такими "порадами"!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
В 08.12.2017 в 11:09, sirgo сказал:

А навіщо міняти лічильник ? Треба було повідомити водоканал про зупинку лічильника.  І зняти його для ремонту.

Можливо знаєте процедуру з водоканалом. У мене теж зламався лічильник, потрібно новий. Розумію що потрібно повідомити водоканал про зняття а далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, ДАНУСЯ сказано:

Можливо знаєте процедуру з водоканалом. У мене теж зламався лічильник, потрібно новий. Розумію що потрібно повідомити водоканал про зняття а далі?

Насправді нічого складного не було. Отже, спочатку передзвонив і повідомив про поломку, і що я хочу поставити новий. Сказали, що потрібно поїхати на "Водоканал" (вул. Січова, 16) і написати заяву про заміну лічильнику у зв'язку із поломкою. У заяві я вказував номер телефону на який мені потім і передзвонили і ми домовилися, коли прийде людина знімати пломбу. Прийшла жінка, подивилася чи не пошкоджена пломба, склала акт про розпломбування і все - можна знімати пломбу. Ми самі зняли старий лічильник, поставили новий. Після цього подзвонив і повідомив, що замінили і потрібно опломбувати. Прийшли хлопці опломбували, склали інший акт про прийняття на облік нового лічильника (з іншим серійним номером), видали папірець із реквізитами за якими необхідно провести оплату виконаних послуг (щось біля 120-140 грн., десь так) і все. Потім коли я прийшов платити комуналку, то по кухні (там я міняв) останній показник 0, отже в системі у себе вони все замінили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...