Перейти до змісту

ремонт металопластикових вікон


Revsil

Рекомендовані повідомлення

Здійснюємо ремонт металопластикових вікон різної складності та будь-яких фірм-виробників.

 

Наші послуги :

- регулювання віконної та дверної фурнітури;

- ремонт віконної та дверної фурнітури;

- заміна фурнітури, ремонт замків;

- ремонт протизламних ролет;

- заміна склопакетів;

- ремонт вхідних дверей з ПВХ;

- встановлення відливів і підвіконь;

- у продажі є різна фурнітура до вікон та дверей ПВХ (ручки, защіпки балконні та ін.)

 

Тел. О93 5О46737, О97 94О71О3

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну і я вам темку.
На моє питання про заміну склопакетів - просто не відповіли.
З таким відношенням до клієнтів...
Коротше звязуватись не раджу.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Dima4s, не пам'ятаю по який причині наша розмова не дійшна логічного завершення (так, як переписувалися ми з Вами трішки більше року!!), але прошу вибачення :huh:, що залишили Вас без остаточної відповіді!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

На моє питання про заміну склопакетів

даєте розміри, замовляєте склопакети на Wintera (бо вони знаходяться в Луцьку і мають власне виробництво склопакетів  і думаю так буде дешевше), вони привезуть вам їх додому, якщо домовитись. А потім викликаєте нормального регулювальника і він вам їх поставить, або навіть якогось хлопця з тої ж вінтери. При бажанні те можна і самому зробити, в youtube є відео по встановленню склопакетів та і замірах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Revsil сказано:

Шановний Dima4s, не пам'ятаю по який причині наша розмова не дійшна логічного завершення (так, як переписувалися ми з Вами трішки більше року!!), але прошу вибачення :huh:, що залишили Вас без остаточної відповіді!!!

Шановний Revsil , не знаю з ким ви переписувались більше року)) Або що курите)

Я питав про заміну склопакетів.
Ви відповіли що потрібно знати що за вікна.
Я показав фото папірця з характеристиками вікон.
Відповіді від вас не отримав.
 

11 хвилин тому, charlie сказано:

даєте розміри, замовляєте склопакети на Wintera (бо вони знаходяться в Луцьку і мають власне виробництво склопакетів  і думаю так буде дешевше), вони привезуть вам їх додому, якщо домовитись. А потім викликаєте нормального регулювальника і він вам їх поставить, або навіть якогось хлопця з тої ж вінтери. При бажанні те можна і самому зробити, в youtube є відео по встановленню склопакетів та і замірах

Я вже давно замінив. Тут діло в відношенні до людей. А тепер ще і в відвертій брехні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один раз звертався за послугами до @Revsil (регулювання вікон) - залишився задоволений. Попередньо домовились про ще одну послугу. Розмова завжди коротка і по суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 "... так, як переписувалися ми з Вами трішки більше року!!... "-----  так висловилися, а коли побачили, що можна не так зрозуміти, то відредагувати було пізно...

Мало бути   " ... Шановний Dima4s, не пам'ятаю по який причині наша розмова не дійшна логічного завершення (так, як переписувалися ми з Вами трішки більше року тому!!), але прошу вибачення :huh:, що залишили Вас без остаточної відповіді!!"   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всіма клієнтами ми стараємося оперативно відписуватися та усе докладно пояснюємо! Якщо, комусь, щось потрібно терміново --- є номера телефонів (вказані вище), за якими можна подзвонити (при потребі ми віддзвонюємо). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Наші послуги :

- регулювання віконної та дверної фурнітури;

- ремонт віконної та дверної фурнітури;

- заміна фурнітури, ремонт замків;

- ремонт протизламних ролет;

- заміна склопакетів;

- ремонт вхідних дверей з ПВХ;

- встановлення відливів і підвіконь;

- у продажі є різна фурнітура до вікон та дверей ПВХ (ручки, защіпки балконні та ін.)

 

Тел. О93 5О46737, О97 94О71О3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

напишіть вартість регулювання вікна воно погано закривається тобто шкрябає метал об метал і коли закрите вікно свище вітер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 nicolay  Вартість регулювання (ремонту) вікна від 70грн, залежить від складності (на місці оцінює майстер). Виїзд 100грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Доброго дня. Чи можна у вас придбати балконну защіпку Winkhaus BK-WSK WSK121 ?

Ось як вона виглядає:

2502.jpg?59ef01c3

 

Ось так виглядає моя:

IMG_20180422_140734.thumb.jpg.f60fa137dee28cb8cd1661c6b2b42d62.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...