Перейти до змісту

Продам айфон 6S 64 gig в ідеальному стані.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Колір спейс грей.

Телефон без жодної помарки. Наклеєне 5Д скло.

В комплекті юсб та зарядка,також є два чохла.

Ціна 450 дол.

050 67 69 006

098 05 64 170

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Термін експлуатації телефонів 3 роки з моменту виготовлення. За що такі гроші платити?

http://www.macdigger.ru/iphone-ipod/apple-rasskazala-kakoj-srok-zhizni-u-iphone-ipad-i-mac.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При всіх за і проти але зараз ці моделі у Німеччині та Італії нові, це де сам бачив і купував, з гарантією у магазинах по 300 євро!!! Не перегинайте палицю з цінами на б/у у якому б вони стані не були!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, ForZa сказал:

При всіх за і проти але зараз ці моделі у Німеччині та Італії нові, це де сам бачив і купував, з гарантією у магазинах по 300 євро!!! Не перегинайте палицю з цінами на б/у у якому б вони стані не були!

Особисто я з ціною не гну

але в Німеччину чи Італію ще треба доіхати/долетіти 

а в Штатах?! 

А за скільки можна взяти в Штатах- але знову питання дороги чи пересилки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна на айфон бв може відрізнятись майже вдвічі..Якщо не в темі - просто помовчте.

По ділу.

Фото робити не маю змоги і часу, РЕАЛЬНО  на телефоні  жодних слідів користування. Корпус рідний, не міняний.

5Д скло  просто  впятеро дорожче за звичайне, та втричі від 3 Д. Щоб відчути різницю-треба помацати. Клеять його по  400 грн. не просто так.

18 хвилин тому, ForZa сказано:

Німеччині та Італії нові, це де сам бачив і купував,

Розводять і там людей на раз, тому не виставляй себе некомпетентним, мяко кажучи.

Ну і останнє.

Наразі вже два тижні як всі бв айфони обємом 64 та вище по Луцьку -розкуплені.

Гарантія місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Фото робити не маю змоги і часу

Ну просто ахренеть!!! Продавати таку річ і потенційним покупцям не надати фото??? На кого це розраховано? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Розводять і там людей на раз

Це як, розкажи? Я приїхав і у Німеччині два таких купив і три в Італії і хто мене розвів? Хіба ти намагаєшся своїми висловлюваннями :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Ну просто ахренеть!!! Продавати таку річ і потенційним покупцям не надати фото??? На кого це розраховано? :)

На бордівчан, котрі знають, що ТС порядний продавець і поганого не продасть.

Якби мені було потрібно - я б у нього точно купив. 

Що це за напасть така, зайти в чужу тему і нагадити там. Всі відразу експерти... Все знають і все можуть задарма, а як до діла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vitaliy L сказал:

На бордівчан, котрі знають

Ну то так і напишіть, що це все для обраних бордівчан які один-одного знають, а іншим тут зась :) Не дивно, що люду все меньше і меньше тут... з таким підходом :( Зробили собі касту і тішаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vitaliy L сказал:

Всі відразу експерти...

Ніхто тут на експерта не претендує, (тут тільки обрані експерти)  лише констатація факту і все! Ви ж не любите коли з вас дурня роблять або хочуть нагрітись на вас? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vitaliy L сказал:

зайти в чужу тему і нагадити там

Так може я хотів купити, а тут річ за 450 баксів і не можуть фото зробити і так відповідають на прохання зробити фото?  Вибачайте...Погано щось ви ТС рекламуєте :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, ForZa сказано:

Ну то так і напишіть, що це все для обраних бордівчан які один-одного знають, а іншим тут зась :) Не дивно, що люду все меньше і меньше тут... з таким підходом :( Зробили собі касту і тішаться...

ну я б не сказав би що @Nokian до касти якоїсь відноситься...

якщо поритися то навпаки купа народу його у всяких іще недійсненних гріхах звинувачує  і баригою обзиває :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, ForZa сказал:

Так може я хотів купити, а тут річ за 450 баксів і не можуть фото зробити і так відповідають на прохання зробити фото?  Вибачайте...Погано щось ви ТС рекламуєте :) 

Схоже у Вас не вистачає спілкування і співрозмовників! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додався  ще 6 S на 64 гіга голд з новим акумулятором. Зовсім маленькі подряпини. Ціна  375 дол.

Також 6 S  на 16 гіг Спейс грей з рідною коробкою ,стан хороший, Ціна  295дол.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...