Перейти до змісту

Підбір фарби


Just_smile

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім форумчанам!

Знаю що можливо не зовсім по автотематиці, однак думаю автовласники будуть найкращими порадниками у моєму питанні.

На дитячій колясці присутні невеликі подертості рами  (дякую ліфтам).  Хотів зафарбувати даний момент, але необхідно підібрати в тон фарбу, якої по суті і небагато потрібно.

Прошу поради куди б краще звернутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо просто в тон і щоб найменше мороки - йдеш чи на Формулу, чи в Епіцентр, вибираєш балончик фарби по тону щоб більш-менш, вдома пшикнув і все.

А якщо любиш труднощі, подобається "з ізвратом", то йдеш на комп'ютерний підбір фарб, платиш немалі гроші за 100г фарби, несеш її і коляску до фарбувальника і платиш йому за фарбування :)

А можна іще варіант - розбираєш коляску до необхідих елементів, несеш їх до піскоструйщиків, вони піскоструять, тоді порошкова фарба обраного кольору, тоді сушка в термокамері і отримуєш красу "неопісуєму" ;)

Думаю, що як для коляски, то вистачить і першого варіанту. Скільки там того користування, діти ростуть швидко.

Хіба на продаж стараєшся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грам фарби на підборі  біля 200 грн. Якщо нальють  готової схожої з банки  буде біля 50грн.  Можна зайти туди де багато малярів і машин, типу Максимуса чи Волинь-авто і попросити залишки фарби після фарбування. Якщо буде схожа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа, як я і очікував проблемно і затратно.

Загальна площа царапок не більше 5-10см2...

On 20.11.2017 at 13:09, jack74 сказано:

Хіба на продаж стараєшся...

Так, на продаж.  Моя мала вже катається в прогулянковій давно. Коляска в гарному стані, однак чорний колір рами під пораскою дуже псує вигляд загального світлого кольору коляски. Перед продажем тра щоб пройшла повне ТО) щоб не червоніти

 

Сьогодні, на роботі порадили ще один приянятний варіант. Лак для нігтів)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...