Перейти до змісту

Порадьте хімчистку


Barkas

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго вечора. Маю парку Альфа Індастріз,там на етикетці стирка заборонена і ще багато різних заборон. От і хочу здати в хімчистку нормальну....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав недавно епопею із хімчистками, із власного досвіду був свідком, як несли теплий одяг не вперше у хімчистку за гуртожитком СЄНУ №4 на Соборності (американська хімчистка). Мою проблему успішно розв'язали "Чисто" на першому поверсі Порт-сіті вхід із Сухомлинського, інші не брались або не гарантували результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі,я раніше користувалася послугами  Перфетто ,потім Кімс

і завжди при прийомі мені не гарантували )

Кімс мені здаються надто дорогими

а вчора побачила Чисто в Порт сіті ,спробую наступного разу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт сіті здавав вже не раз пуховики і літні куртки, все норм, все вичистили ідеально і за нормальні гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В порт сіті маю печальний досвід. Здав пуховика ( не дешевого) в хімчистку біля обміну валют,почистили норм))))) наліпка найк злізла і пух з пуховика лізе ,як з курки( да хімчистки було все супер). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В порт-сіті 3 різні хімчистки. 1) Кімс дорого - але хвалять знайомі, 2) Біля валютного - нічого не знаю, 3) Чисто.

В Чисто заносила багато чого: куртки пух,  плащ, піджак - поки все добре, якістю задоволена. Раніше носила куртки в Перфетто - також якість норм, просто дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,питав сьогодні в Кімс і Чисто. Ціна та сама))))) але кімс крутили мене на віп чистку в два рази дорожчу))))

От і дилема- куди нести???)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barkas сказано:

Люди,питав сьогодні в Кімс і Чисто. Ціна та сама))))) але кімс крутили мене на віп чистку в два рази дорожчу))))

От і дилема- куди нести???)))

 

IMG_20171112_104442726.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barkas сказано:

А що то за хімчистка????

Кімс, довгий пуховик здавав заплатив 180 без акції 240.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Barkas сказано:

Мені вчора в кімс 240 казали)))))) і акції я не помітив)))

Оакція вихідного дня, здавав і фоткав на Волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Barkas сказал:

В Гранд волині????? Дякую за підказку,туди і завезу

 

Літом мав занести свій костюм погладити і привести до адекватного стану, але терміново. Спочатку зайшов в Кімс перед там тамом, де мені сказали везти в головне приміщення в Гранд волині і все разом + оплата за терміновість було в районі 250грн. Ціна не сподобалась і пішов в хімчистку та що знаходиться в порт сіті (поряд з зоомагазином). Де на місці все зробили і я заплатив 70грн (враховуючи терміновість)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був і в кімс і в чисто( біля зоомагазина) ціни майже однакові))))) плюс кімс дає 25 відсотків знижки в вихідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Barkas сказал:

Вчора був і в кімс і в чисто( біля зоомагазина) ціни майже однакові))))) плюс кімс дає 25 відсотків знижки в вихідні

 

Можливо це я так попав. Треба буде ще раз спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куртку почистив в Кімс,все зробили нормально,але ще не знаю,чи зберіглося водовідштовхуюче покриття))))) але читайте добре ту пісюлю ,що підписуєте)))) вони не дають гарантій ,що все вийде гарно))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінці в Перфетто дублянку почистили ідеально, правда послуга відносно не дешева (трохи більше 900 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Мій фаворит - хімчистка Чисто в Порт-сіті

Здавала нещодавно пуховик свій та дитячий комплект куртка-комбез ,була акція ще якась - заплатила 277 грн

в Кімс теж по акціі за одну дитчу куртку платила 205 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.12.2017 в 22:21, Barkas сказал:

Куртку почистив в Кімс,все зробили нормально,але ще не знаю,чи зберіглося водовідштовхуюче покриття))))) але читайте добре ту пісюлю ,що підписуєте)))) вони не дають гарантій ,що все вийде гарно))))

Про Кімс можу сказати одне,Гавно!!!!! 

Пропітку змили,аляска після першого дощу пішла плямами!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...