Перейти до змісту

Підскажіть по регулюванні нагріву


GunGrave

Рекомендовані повідомлення

Захотів сам зробити підігрів задніх сидінь в авто/

Замовив на аліекспресі вот такі вот штучки

l2ZVQ3kt8QvRy2.jpg

12-14 В, 30-40 Вт

 

Можна просто прибадяжити через вкл/викл, але хочеться хоч мінімально могти регульвати силу нагріву. Хоча-б викл/середньо/максимально.

Як то правильно зробити і як називаються ці "штучки" через які можна включати не на повну потужність?))

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поста тумблер на три позиції. Викл, половина і макс. В половині щоб з'єднувало послідовно, а в макс. -Паралельно.

Ввідповідно при послідовному з'єднанні працюватиме на половину електричної потужності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, laser сказал:

Поста тумблер на три позиції. Викл, половина і макс. В половині щоб з'єднувало послідовно, а в макс. -Паралельно.

Ввідповідно при послідовному з'єднанні працюватиме на половину електричної потужності.

Логічно) Так і зроблю. Дякую!

А, наприклад, щоб працювало більш плавно, типу як ото є такі крутілки в "пічці" чи як на колонках регулюється гучність можна якось зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав таке на вентилятор  пічки авто, тягне без проблем, правда на радіатор транзистор поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, GunGrave сказано:

Логічно) Так і зроблю. Дякую!

А, наприклад, щоб працювало більш плавно, типу як ото є такі крутілки в "пічці" чи як на колонках регулюється гучність можна якось зробити?

в китайців є недорогі 8 амперні світлодіодні дімери 12-24 вольти. якщо вірити написаному - до 120 ват мають тримати. хоча, я б не вірив цим цифрам. сам юзаю такі для регулювання стрічок. 5-6 ампер вроді тримала, хоча і грілась нормально.

pwm1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант пропробувати шось таке, http://www.bestlightingbuy.com/mini-pwm-led-dimmer.html але не знаю чи витримає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за коментарі. Напевно спочатку попробую просто на 3-позиційному переключателі зроблю, а далі буде видно. Бо ці диммери якісь громіздкі і не гарні, не дуже будуть дивитися в машині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volker78 сказал:

а так

ще один, хз де 12А..

Трохи мажорно підігрів на пульті робити))

а той що "Диммер DMR 12V, 12A mini" сумніваюсь що витримає ту нагрузку, що повинен, занадто тендітний як на мене

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...