Перейти до змісту

Де можна купити сухий силіконовий клей ?


RowDy

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Підкажіть, де можна купити у Луцьку, сухий силіконовий клей, бажано чорного кольору (у вигляді палочки), або як варіант - прозорий.

Фото як виглядає прикріпив

 

 

 

951084901_w640_h640_cid2704252_pid455237370-516c33b1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це термоклей (стержні) для термоклейового пістолету (хоча на фото можуть бути і графітові стержні)))

Бувають різного даметру - потрібний діаметр визначається пістолетом (хоча дехто умудряється і сірниками "працювати").

Продаються зазвичай там же, де і термопістолети (в інтернетах, на Варшавці, НЛ/Епіцентр, ітд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:
1 година тому, rrid сказано:

Це термоклей (стержні) для термоклейового пістолету (хоча на фото можуть бути і графітові стержні)))

Бувають різного даметру - потрібний діаметр визначається пістолетом (хоча дехто умудряється і сірниками "працювати").

Продаються зазвичай там же, де і термопістолети (в інтернетах, на Варшавці, НЛ/Епіцентр, ітд)

ніколи не мав з ниим справу) мені потрібен саме 1 сірник) 

 

щиро Вам дякую) 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, RowDy сказано:

мені потрібен саме 1 сірник) 

коли писав про сірники - саме їх і мав на увазі, дехто примудряється розтоплювати (розплавляти) цей клей сірниками (на ютубах є відео)

якщо потрібен тільки 1 стержень - можна шукати в магазинах типу "все від 1 гривні" (не знаю за якість), або на базарі. НЛ продає, мабуть, тільки упаковками.

і вони бувають різного діаметру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...