Перейти до змісту

Формула "як впарити автозапчастини в тридорого"


laser

Рекомендовані повідомлення

Може бути й в 2 рази, якщо система числення двійкова ;-)

 

Кілька разів замовляв на westpart.com.ua  Гарна ціна і з доставкою проблем не було. Замовлення виконувалось згідно домовленостей.

Потім щось сталося з обліковим записом, не можу залогінитись. Пробував відновити пароль. При авторизації пише: "Ваша учетная запись заблокирована."

В телефонному режимі вирішити це питання не вдалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Саня сказано:

Може бути й в 2 рази, якщо система числення двійкова ;-)

99% таких писунів, в десятковій рублять слабко, куди там про двійкові їм знати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом брав все на exist, зрозумілий сайт у всьому зразу ж розібрався, доставка безкоштовна на філію, за день все прийшло. Менеджери адекватні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 з 10 інтернет магазинів у луцьку беруть зп у буса або у пітіка. ( тільки зі своєю знижкою)  всі заробити хочуть. 
 якщо купуєте через базар ( avto pro)  там да, там ціни будуть різні , бо авто.про пише свій курс до євро чи до доллара, і він незавжди адекватний. 
exist  непогана кантора але мінусів вагон. якщо вже під замовлення то через репартс. там і якість запчастин краща, і ціни.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Deemon сказал:

на порядок - це в десять раз, менше пафосу і нахвалювання

"проядок" для кожного свій. Коли береш передні та задні стійки та нові опори до них - економія в 500-600 гривень порівняно з реал-авто чи екзістом для мене "нормальний порядок". Перш ніж з таким пафосом писати такі відповіді порівняли би де що і скільки коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Порядок" в порівнянні чисел - це у 10 разів,  і "своїм" некоректним вживанням даного слова,  вводиш в оману людей.  Замість визнати свою помилку,  ще й доводиш щось.... 

Слабо сказати "на 10-20-30-50 відсотків" або "на багато", якщо з відсотками туго? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Unknown сказал:

"Порядок" в порівнянні чисел - це у 10 разів,  і "своїм" некоректним вживанням даного слова,  вводиш в оману людей.  Замість визнати свою помилку,  ще й доводиш щось.... 

Слабо сказати "на 10-20-30-50 відсотків" або "на багато", якщо з відсотками туго? 

Блін, та що ж ви причепились з того "порядка", добре, хай буде  - дешевше. Цікаво аж подивитись , як ви реагуєте на слово "ювілей", так само як і на "порядок"?

Якщо вам так важливі цифри, тоді це ~12%, за той самий комплект який на реал-авто коштував ~4200 грн, на екзісті ~4500 грн, я заплатив ~3700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 3 місяця потому...

Доречі зайшов на вищевказаний автопро. загуглив потрібну запчастину і найшлась на складі в ZETauto. ще один склад-магазин з Луцька.

знайшов їх безпосередній сайт http://www.zetauto.com.ua/

Зідзвонився з менеджерами, домовився і забрав в той же день. майже по тій самій ціні що і вказана в інтернеті.

На карбишева 1, біля автошколи. кабінет 208, 2 поверх.

В даному випадку покупкою повністю задоволений, за виключенням хіба що того, що з ними зідзвонитись проблемно часом, то зайнято, то не піднімають, але завжди передзвонювали мені назад.

Тому рекомендую до співправці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу авто про решает, пришёл на формулу спросил по чём салонный фильтр, сказали 230 грн. Пришёл домой заказал через авто про там был такой в Луцке за 180, и вот совпадение пришёл в тот же контейнер, на прямом месте хотели 50 срубить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 годин тому, laser сказано:

Доречі зайшов на вищевказаний автопро. ...

Тому рекомендую до співправці!

Ти, здається, цю тему створював як скаргу, обурення... А для рекомендацій є відповідна тема (і закріплена), запрошую :) І автопро там теж згадується. І ще декілька інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

 

Ти, здається, цю тему створював як скаргу, обурення... А для рекомендацій є відповідна тема (і закріплена), запрошую :) І автопро там теж згадується. І ще декілька інших.

мій пост - це просто доказ того, що я не злий борчун якого усе не влаштовує.

якщо продавці нормальні, чи хороші, вони заслуговують на комплімент.

продублююсь і туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...