Перейти до змісту

Gal4on0k

Рекомендовані повідомлення

On 18.10.2017 at 14:01, Gal4on0k сказано:

       Потрібно людина для допомоги керівникові.

Робота з телефоними дзвінками, документи заповнювати по зразках та інша допомога керівникові в офісі. Є можливість гнучкого графіку та щотижневої виплати від 1500 грн.        телефонуєм 068вісім741474                                        

"Якщо Ви в кінці робочого дня все ще взмозі посміхатись, запрошуємо Вас на роботу :) 

За конкретну роботу виплачуються конкретні регулярні гроші, нічого не обіцяю, а реально кажу що і як робити - є результат , отримуєте дохід. НА початку допоможу розкажу та поясню. Є хороший карєрний ріст і особистий розвиток. Телефонуйте, зустрічаємось та спілкуємось розбираємось. 

p.s. вибачаюсь за граматику, пишу на ходу і на дрібниці не звертаю увагу, :) . на коменти іншого характеру також не відповідаю, час то гроші ;)  , мої гроші ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю все що цікавить майбутніх претендентів: оплата по факту відпрацьованого часу чи по результату? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.11.2017 at 14:38, 6ap6apuc сказано:

Та все набагато простіше Tiens Group переїхала з Винниченка на Лесі Українки. Тепер там можна стати рубіновим діамантовим і тд. 

не розібрались то не несіть цей бред людям....... І взагалі я бачу що славна колись Борда переросла в "сплетніцу бабку" ... сумно 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Gal4on0k сказал:

не розібрались то не несіть цей бред людям....... І взагалі я бачу що славна колись Борда переросла в "сплетніцу бабку" ... сумно 

Борда була славна поки на ній таких оголошень не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Борда була славна поки на ній таких оголошень не було...

яких? говоріть конкретно будь ласка. Я пропоную людині роботу і можливість заробляти гроші. .... Таке враження що я пропоную наркотики або ще щось гірше.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Gal4on0k сказал:

яких? говоріть конкретно будь ласка. Я пропоную людині роботу і можливість заробляти гроші. .... Таке враження що я пропоную наркотики або ще щось гірше.... 

Та не витрачайте свій дорогоцінний час на мене, то ми між собою, між бабками пліткуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Gal4on0k сказано:

закривайте тему.... 

Навіщо закривати? Навпаки, цю тему потрібно прикріпити в топ, разом із відгуками людей. Можливо хтось дуже "усміхнений" і піде до Вас на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Serpent сказано:

Навіщо закривати? Навпаки, цю тему потрібно прикріпити в топ, разом із відгуками людей. Можливо хтось дуже "усміхнений" і піде до Вас на роботу.

це з теми " як ми з кумом за пляшкою на кухні вчимо Порошенка як треба керувати державою? " .... ні дякую .... це пусте балакання без мене ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Gal4on0k сказано:

це з теми " як ми з кумом за пляшкою на кухні вчимо Порошенка як треба керувати державою?

Розшифрую. Малося на увазі: як ці тупі полішуки можуть щось там вякати про компанію, яка входить в "Топ-500 азіатських брендів"? Хто взагалі дав їм право ділитися враженнями і висловлювати свою нікому не потрібну думку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.11.2017 at 15:18, LSD сказано:

Я думаю все що цікавить майбутніх претендентів: оплата по факту відпрацьованого часу чи по результату? 

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...