Перейти до змісту

Допоможіть, будь ласка


Виктор121

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Можливо хто знає бабцю - цілительку, яка знімає порчу з Волинської обл.? Дуже прошу, відпишіть. Координати або телефон. Дуже дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю я цим всім бабкам))) Вся порча в голові.

Ну але якшо у Луцьку, то всі "віруючі" таким справам до стрілючки ходять. біля депо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви впевнені, що це порча? Не поспішайте бігати по бабках, а то й дійсно можете щось накрутити. Найкраще їдьте в Почаївську лавру,відвідайте всі святі місця, щиро помоліться. Якщо будете відчувати за потрібне можете залишитися на кілька днів. Ніякі бабки не допомагають так як святі , намолені місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не важливо який патріархат Московський, чи Київський, головне  це намолене, енергетичносильне місце, не слабше за Київську лавру. Можна піти в найближчу церкву, костел, синагогу, Порча, це негативна енергетика яка прилипає до аури людини і зничує її. Для енергетичносильних людей вистачає звичайної церкви, щоб ця зараза зникла та для більшого ефекту треба використовувати місця сили. Я не знаю яка проблема в автора,але спочатку треба заспокоїти душу, а це може зробити тільки молитва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді наслідки можуть бути трагічні, навіть не маючи порчі, можна її отримати під час таких візитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.10.2017 at 09:21, WebTraveller сказано:

А якщо автор атеїст?))) І хочеться йому саме до бабки)

Це як? В бабку вірить в бога ні?)))

 

Автор, не парся. На мені вже 29 років порча, нічого - живий. А бабки, попи, лікарі тільки руками розводять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2017 at 14:44, Виктор121 сказано:

яка знімає порчу з Волинської обл.?

А шо на Волинську обл. хтось наслав порчу? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Maniko сказал:

А шо на Волинську обл. хтось наслав порчу? :) 

 

З нашими самими низькими зарплатами по Україні і одними з найвищих цін на все, на нерухомість, товари, послуги - все може бути :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю знайомого в який ніяк не може женитись, хоча розвести дівчину на секс йому як штани зняти, в сенсі легко. Здається живи, радій, їж кекс - май секс, але чувак хоче сім'ю, ну його право. Так от, поїхав він до якоїсь бабки під Білорусь. Бабка зі старту (звичайно після певних маніпуляцій) заявила що чуваку сусіди поробили на смерть і щось там ще через що не може женитися. Розбила на голові яйце (я думав що може лисіти перестане,  та де  там), дала якесь зілля на грибах пити, взяла 50 грн і відпустила, сказала що вже все буде добре.

Пройшло півтора року. Чувак трахає все що шевелиться, ні про ніяку сім'ю навіть і мови нема. Хотів заробити, зв'язався не з тими людьми, хотів просто заробити трішки більше. Залишився винен, ще й під кінець співпраці ледь ребра не поламали, тиждень з хати не виходив. А бабка сказала що все буду добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Маю знайомого в який ніяк не може женитись, хоча розвести дівчину на секс йому як штани зняти, в сенсі легко. Здається живи, радій....

Хмара в твоїх руках, ти головне черговій його дамі наголоси щоб вона знайомому ні в якому разі не давала, як би сильно їй цього не хотілося, так би сказати витримала паузу ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2017 at 14:44, Виктор121 сказано:

Доброго дня! Можливо хто знає бабцю - цілительку, яка знімає порчу з Волинської обл.? Дуже прошу, відпишіть. Координати або телефон. Дуже дякую!

 

а в чому виражається порча цілої області?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, rl72 сказал:

 

а в чому виражається порча цілої області?

 

9 часов назад, Юріч сказал:

 

З нашими самими низькими зарплатами по Україні і одними з найвищих цін на все, на нерухомість, товари, послуги - все може бути :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...