Перейти до змісту

Чому заборонили розфасовку цигарок?


Вoвчик

Рекомендовані повідомлення

В любому кіоску можна придбати орбіт поштучно, чи там презервативи, з цим проблем немає, а осьцигарки наша влада забороняє розфасовувати,

чи це не вигідно нашим табачним компаніям, які мають вплив на владу, і пихають нам відразу пачками? а чому не блоками? тоді давайте вже пиво ящиками, вже тоді як всі зіп'ються буде щастя нашим пивоварним компаніям і копійка корупційній владі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти зрівняв Орбіт і презервативи з цигарками :)  На цигарки як і на алкоголь встановлені ВЕЛИКІ АКЦИЗНІ ставки, тобто на них великий заробіток і з них держава отримує великий калим. А дозволити торгувати поштучно - це ніякого контролю, гроші мимо казни (на кожну ж цигарку не вліпиш акцизну марку :) а якщо вліпиш, то ціна на ту цигарку стане такою, що ти кинеш курити :)), тому держава не дозволяє себе дурити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ще я курив, а це було до 2010 року, наскільки пам'ятаю поштучно купити цигарки можна було лише у бабуль котрі сємками торгували, і це тоді не здавалось трагедією, особисто я випалював пачку за день, тому мені особливо одна два цигароки погоди не робили. Може хіба поки маршрутку на зупинці чекаєш потягнути щоб "викликати" її, але все одно зараз ніби не можна курити в громадських місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м... а нахіба комусь хто палить поштучно цигарки? така вже біда чорна що пачку не можна купити?

імхо добре що не продають - так хоч трішки меньше дітей цигарки купує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Вoвчик сказано:

чи це не вигідно нашим табачним компаніям, які мають вплив на владу, і пихають нам відразу пачками? а чому не блоками? тоді давайте вже пиво ящиками, вже тоді як всі зіп'ються буде щастя нашим пивоварним компаніям і копійка корупційній владі

А може то все Москалі винуваті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік тому був проїздом у Рівному, бабульки на вокзалі продавали цигарки повним ходом. Ще у Києві можна купити, знаючи місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю,що заядливі курці навпаки намагаються блоками купувати,так вигідніше вбивати своє здоров'я, а поштучно то певно краще тільки для дітей,так що воно дійсно нафіг не тра.

 О і да,шо реально )

On 07.09.2017 at 11:56, Вoвчик сказано:

В любому кіоску можна придбати орбіт поштучно
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...