Перейти до змісту

Дорога в Бориспіль


Amor

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка як краще доїхати в Бориспіль? Цікавить як краще проїжати через міста, особливо в Києві. Хто їздить часто буду вдячний за маршрут на картах гугл :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Рекомендую використати навігатор від Гугла - проведе повз затори.

Якщо так, то без проблем. Я навпаки боявся щоб він не завів мене через погану дорогу\пробки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Amor сказано:

Якщо так, то без проблем. Я навпаки боявся щоб він не завів мене через погану дорогу\пробки

Передостанній раз їхав у Бориспіль - не повірив Гуглу, застряг в пробці. Останній раз навігатор провів мене так, що минув всі затори - тепер вірю йому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, ADV сказал:

Дорога пряма на Київ. Всі міста по об'їздних. Рівне з 22.00 до 06.00 можна по прямій через центр. Вдень треба трохи боком центр об'їхати. Київ майже на самому в'їзді з'їзд направо на Кільцеву і по знаках на Харків або Бориспіль.

 

Впринципі гугл карти так і показують. Тільки через Рівне дорогу показує через центр. Думаю так і поїду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центр  Рівного відкритий,так і їдьте.В час-пік просто тянучка,як і по інших вуличках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ідеалі варто заїхати в Київ 5-та - 6-та ранку. За 25 хвилин проїдете Київ без проблем і не по об'їздній, а навпростець. 

П.С. Південний міст ремонтують, з 08:00 корок однозначний, хвилин на 40 до півтори години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, fedot сказал:

В ідеалі варто заїхати в Київ 5-та - 6-та ранку. За 25 хвилин проїдете Київ без проблем і не по об'їздній, а навпростець. 

П.С. Південний міст ремонтують, з 08:00 корок однозначний, хвилин на 40 до півтори години.

 

Буду в києві орієнтовно в 13-14. З Луцька буду виїжати о 8 ранку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Борисполь и назад всегда еду по Кольцевой (Первая развязка на Победы направо) до Теремков, потом на Академика Заболотного и на Столичное шоссе до моста, за мостом практически без проблем до м. Бориспольская, там если все ОК со светофорами, то дальше летишь тоже без проблем.

Немного дальше чем через центр, но учитывая ремонты на Победы за Нивками в сторону центра, едешь практически без хлопот. Тем более мост, что тудой, что через центр все равно переезжать - на мосту как повезет. Время последнего доезда 13-13:30 (можо считать час пик, обратно 16:00+. Туда не работал светофор на м. Бориспольском кольце - минут 20 тянулся, стоял, назад пролетел за милу душу, мост в оба конца без проблем. Природа, минимум светофоров. Перед этим два раза практически в то же время - вообще без проблем, чуток потянулся на мосту и всё. Перед этим промахнулся на мосту на развязке полез через центр - ну на... Тянучки, пробки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...