Перейти до змісту

Новий волинський ТВ-канал - "12 канал"


jack74

Рекомендовані повідомлення

ні, не знаю. я політикою не цікавлюсь останній рік. надоїло. того і відстав від життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, laser сказал:

я політикою не цікавлюсь останній рік

Ну тут не зовсім політика - "Промінь", "СітіПарк"... от ще і сайт, ще багато чого. Хіба якщо хтось робить сайт, ТБ, радіо... то відразу політик? :) Можна створити і піарити свій бізнес і заробляти на тих-же політиках, тут різні підходи і цілі, у кожного своє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну... якщо узагальнити трохи мою думку то буде так:

— 90% телеканалів в Україні - гівно

— 90% телеканалів у власності оліхгархів і використовуються у досягненні політичних цілей.

чому у нас не транслюють канали national geographic, discovery, davinci learning, history, animal planet? чому немає українських аналогів, чи хочаб плагіатчиків? тільки одна Мега більш менш на половину придатна до перегляду. Наука в широкому доступі не транслюється, та і ефір там не цікавий. все...

я коли переглядаю перераховані вище не україські канали, інколи думаю що з них можна почерпнути більше інформації ніж з нашої школи чи ВНЗ.

ну але це вже питання риторечне, і знаходиться за межами цієї теми. вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, laser сказал:

чому у нас не транслюють канали national geographic, discovery, davinci learning, history, animal planet?

Ну як не транслюють? Ну взагалі то ці канали в усіх країнах відносяться до платного контенту і у відкриту ви їх ніде не побачите тільки на платних платформах і у нас підключайте Xtra TV або Viassat і дивіться у своє задоволення :)

1 час назад, laser сказал:

чому немає українських аналогів, чи хочаб плагіатчиків?

А ви знаєте скільки вартує зняти такий контент? :) Ну є типу наш такий "Епоха - Epoque" - ну так то чисто пародія і відразу стає зрозуміло, щоб мати таке якісне - треба гроші і багато грошей, а це зараз не з нашим щастям :(  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.11.2017 at 11:48, laser сказано:

чим більше створюють луцьких каналів/порталів/новинних сайтів - тим менше хочеться їх читати і дивитись

знову якусь туфту придумали https://pershyj.com - бачу понабирали луцьких ютюберів туди.

чиє воно? 

Чула що одного з місцевих бізнесменів, але це непідтверджена інформацію. Думаю що як завжди фінансує якийсь політик, адже для робити сайт "соціальних новин" в першу чергу вигідно політикам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Marisha24 сказал:

Чула що одного з місцевих бізнесменів, але це непідтверджена інформацію.

А прочитати інші коменти не пробували тут ? :) Типу така таємниця і ніхто не знає чиї ЗМІ на Волині :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...