Перейти до змісту

GODKR@T


GODKR@T

Рекомендовані повідомлення

нужно отдать должное пареньку,что он не повелся на подколки по первой серии "кадров" и выложил вторую.Молодец!!!

Давай дальше,может те,где ты еще моложе?

Или школьную виньетку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Не перевелись!!! Є ісчо таки в нашому Луцьку такі молоді кросавчеги!

Значить жива справа жарки сємак, таварісчі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоби унічтожити всіх гопніків треба шоб соняшник не вродив! Тоді вони починають як мамонти вимирати, а якшо семкі такі вродили, то тре просто кепкі палити і вони вмирають як вампіри на сонці! Є ще третій способ - пиздити їх сук так шоб їм нічьо в світі не хотілось!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі слова... Да під такою аватаркою.... :)

Ще підпиши "WANTED!"

З.І. А перша фотка мені взагалі сподобалась. Я так зрозумів це високохудожня реалізація ефекту спотвореного простору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі слова... Да під такою аватаркою.... :)

Ще підпиши "WANTED!"

З.І. А перша фотка мені взагалі сподобалась. Я так зрозумів це високохудожня реалізація ефекту спотвореного простору.

А чьо я! Мені можна! Я як іду з патлатими, то вдягнутий як і всі люди, якщо гопи наскакують я їм помагаю, тіпа пацики-шльоцики я свій! А якщо патлаті б"ють гопів (такого я правда ще не бачив - правда розказувли), то я їм помагаю! Правда зручна позиція!

А ваще не навиджу патлатих - брити їх нада сцук! шоб були нармальними пациками!

Лана піду пів кіло семок жаряних злускаю! А то шось проголодався і зап"ю Жигульовським пивком! Смакота!!!!

Потім зіграю на гітарі вселенский хіт Джеймса Круга "Мастер оф Владімірскій централ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maggot А ти звідки знаєш? то може ти його брат із яким Поахтунгатися не вийшло? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maggot А ти звідки знаєш? то може ти його брат із яким Поахтунгатися не вийшло? :D

Ні, здається, я один з його друзів. Свої підозри можеш з упевненістю всунути в місце ахтунгання в зв'язку з тим, що вони у тебе безпричинні.

Я розумію стьоб Sunsеth'a, адже він з ним вз'ївся трохи, частково його (Крата) репліка зачепила Forever Аutumn. Розумію тих, хто з ним знайомий і відзначився в темах... Але якою логікою варто керуватися, щоб побачити, що всі гонять, отже так варто робити і мені і <<<НЕ ВИРАЖ0повацца!!!>>> позиція всіх єдино правильна. Повторюсь: від знущання над слабшим за себе, <<<нефиг мне делать больше ваши глупости подтирать. Спаймаю и патсрачнеков надаю>>> не росте.

Редакція Фанфото... Спаймаю!!!! Матюки не гнуть.... вашу ааать!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ніхто й не знущався.. :)

Всі висловили свою думку :) і все.. :) от і все.. :)

Ну може трошки було стьобу.. але ж хто винен, що людина сама провокувала та спонукала до того..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, твою висловлену ;) думку щодо :) своєї особи я :) побачив :) і зрозумів. Якщо це було сказано в мою адресу і це була дружня підколка, :) то вона не вдалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно таварісч! Чьо ти так вз"ївся? Подумаєш потравили трохи пацанчега! Він і вправду на гопа смахує, причому хронічного! так що як кажуть "сам Бог велів..."))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maggot, ты определись на какой ты стороне... А то сначала сам обсираешь ,а потом засчищаешь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Над собою тре вміти посміятись! :) Я тут небачу ніодної грубої репліки. Можна расслабитись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...