Перейти до змісту

open air


fenom

Рекомендовані повідомлення

Світязь аЦтой.

По-перше, бо я туди точно не поїду. :lol:

А якщо серйозно, то чого нам лізти в той Світязь. Це вже не буде "Луцький" оупен-ейр.

На Світязі і без нас організують. І не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й справа....

Насправді, Світязь це класно....

але це оупен не оупен, а дискотека для відпочиваючих...

а в Луцьку все тупо глохне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

большой open air будет на крупе в конце июня с неба, токио и много других dj.

начинание рекомендую перевести в нонкомерс, лесной, open air, ограниченный

по кво участников. машины, палатки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА скікі знаю клуб Метро буде одним з організаторів разом з Артьомом Неба.так що запасайтесь терпінням і позитивом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо там з датою проведення вирішили??

Якщо 1.06, то не думаю, що буде можливість зібрати максимально можливу к-сть народу. В цей день (ніч) напевне в самих луцьких клубах буде забито (ну та як поідеї мали би бути якісь нестандартні програми до: 1)дня дитини; 2)початку літа).

Тобто варто було б перенести на іншу дату, притому попередньо взнати програму основних місцевих клубів на той день, аби не вийшло, шо майже ніхто не захоче йти на оупен, а краще сходить на, до прикладу, ДЖ Мува в Метро чи Золото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо там з датою проведення вирішили??

Якщо 1.06, то не думаю, що буде можливість зібрати максимально можливу к-сть народу. В цей день (ніч) напевне в самих луцьких клубах буде забито (ну та як поідеї мали би бути якісь нестандартні програми до: 1)дня дитини; 2)початку літа).

Тобто варто було б перенести на іншу дату, притому попередньо взнати програму основних місцевих клубів на той день, аби не вийшло, шо майже ніхто не захоче йти на оупен, а краще сходить на, до прикладу, ДЖ Мува в Метро чи Золото.

А я думаю навпаки - літо варто зустрічати на природі, а не в прокурених за зиму і приївшихся клубах! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю навпаки - літо варто зустрічати на природі, а не в прокурених за зиму і приївшихся клубах! ;)

Я так само думаю :)

Але сумніваюсь шо всі поїдуть на оупен, а "прокурені клуби" остануть та навіть без частини своїх постійних відвідувачів.

Короче або договорюємось з клубами або переносим на звичайний, не святковий день, коли питання куди йти (в клуб зи на "відкрите повітря") не буде ставитись взагалі, того шо всі оберуть ОУПЕН! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йомайо та хто сказав що оупен буде 1,06.поперше не маловажливу роль в цьому грає погода.так шо не варто ще думати хто куди піде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким позитивним оптимізмом як у Велла тему пропоную закрити...

Коли буде якась інфа відразу викладу на форумі.

1 06 оупена не буде, це факт!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найймовірніше що опен буде проходити на базі відпочинку "Салют" що на озері Світязь (більше всього що такі івенти будуть проходити кожних вихідних)...

детальніша інфа буде пізніше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:huh:Ми за оупен в Луцьку!!! :)

Світязь це звичайно добре, але не всі ж туди їздять кожного року. Та й можна уявити що це буде, коли даьа проведення реглярна, раз в тиждень. Як то кажуть, доброга багато і часто не буває, тому робіть висновки самі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окрім того, зараз розглядається варіант проведення 7 числа на ДРАГРЕЙСИНГУ в с. Крупа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)Ми за оупен в Луцьку!!! :)

Підтримую. ІМХО найкращий варіант біля зоопарку. Рок концерти ж там проводили. І центр і не спальний район.

Ну хоть якась надія є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся проблема в тому, що довше аніж до 23.00 в Луцьку проводити не дозволять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную тему оупена на Крупі негайно закрити, поки визначаться організатори( бо всі тягнуть на себе цю важливу місію) і коли точно буде відома інфо, хтось з них викладе. Бо буде як в тій казочці, лебідь рак і щука, кожен тягнув на себе - в результаті нічого не вийшло! Знаю точно одне - на Світязі буде 100%! Так що купуйте купальнічкі і беріть палаточки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після всього прочитаного хочу висловити свою думку....

Дачне- погана ідея... Якщо почнеться мордобой(а таке може буть знаючи деяких наших "клабберів") то в лісі є кучя палок і т.д., народ там повбиває один одного...а потім шукай трупів по кущам... і + там буде після паті так грязно що відпочиваючі за 10 років так не гадять....

Крупа- впринципі класно, за аеродром нуна домовлятись з міськрадою..... оренда аеродрому, якщо не помиляюсь, коштує 3000 грн... Таксисти з надією "закосить бабла" самі туда поїдуть і будуть ждать...... або можна поговорити за маршутки.. наприклад щоб завозили туди з 22:00-00:00 і забирали з 4:00-6:00...

Для того щоб відбити затрати на організацію дійства можна зробити вхід 10-15 грн...

а паті дійсно можна зробити з 30.05-1.06... Тільки розрекламувати гарно... і всі школьнікі не попруться по клубам де вхід буде 50грн,і ще не відомо чи їх туди пустять, а їм вигідніше буде поїхать класно відпочить на оупені.... І студентам буде також краще поїхать на природку, бо в клубах всерівно буде хватати школьнікіфф.... При нормальній рекламі 1000-2000 чел можна назбирати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 травня!!!

табір "Орлятко"

(ковельська траса, село Сирники)

грандіозна п'янка з шашликами

та club music

mini open air

Що є там???

1. світло

2. мангал

3. сцена

4. столи

5. навісне накриття

Що є в нас?

1. Звук на 700-800 ватт

2. Світло

3. dj - програвачі та пульт

Що ще потрібно:

1. 200 грн на оплату табору

2. 15 - 20 кг шашлика

3. море пива та ще якихось там продуктів

4. домовитись з Богданами про перевезення туди та назад

5. якомога більше людей (50 - 60 чол)

4. купа гарного настрою

Потрібно остаточно визначитись хто їде!!!

Потрібно сповістити та підключити якомога більше кількість людей...

Потрібно скласти орієнтовний список та зібрати кошти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...