Перейти до змісту

open air


fenom

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани!!!! Прихильники клубної музики та великого драйву з потужним електронним саундом!!!

Ось уже і прийшла весна!!! Я маю на увазі справжню весну - теплу та зелену!!!

Незабаром літо....

Як то кажуть, прийшов час робити шось путнє та веселе на природі...

Є хороша ідея організувати open air в місті або поруч біля міста!!!

Потужний звук хоча б на 15 квт та світло...

Парад діджеїв та компанія друзів....

Можливо ми разом якось подумаєм про організацію??????????????

Орієнтовна дата проведення - 31.05.2008 - 01.06.2008

Навіть назву не треба думати: Привіт ЛІТО!!! :0049:

НА цьому форумі багато хто любить кричати, що в Луцьку ніхто нічого не проводить і ніхто нічого не робить....

То може прийшов час проявити себе??? І долучитись до нашої ідеї???

Що потрібно?

1. Ваші ідеї стосовно місця проведення

2. Хто може допомогти з органами влади домовитись???

3. Можливо хтось готовий виступити спонсором або знає тих, хто готовий???

Є вже деякі наброски стосовно місця...

непогане місце в Дачному...

6dce070bf578.jpg

94a5821d8a42.jpg

57fdaa1d5cba.jpg

Або навіть в самому місті...

2eeb6b34be7eca94569458e86fd48fbf5g.jpg

b64561d8a54a65f4d5627347a49b06395g.jpg

Деталі обговорення тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році open air влаштовував Клуб Zefir на Світязі! Можна звернутись в принципі до будь якого з клубів, вони наврядчи відмовляться, бо це й реклама самого клубу + вони виставляють свої барні стійки, мангали... ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenom

місце не підходить, бо - там дуже часто збирається алкашня на вихідні з близжайших сел, ми там на лисичкі бігали дето років два назад, фест був на 2 дня, то там навіть не ставили точки відміток, дик сказать - "від гріха падальше", а те шо народ талкає тєму - просто вибирай тільки те, що користе тобі. По факту - жоден клаббер не поїде са лба в ліс слухати муз, бо то не то, що варто серед фсього цього виділити - то це open air на світязі чи на гряді, так сказать "На хвилях Світязя 2" %)))) шутка, тільки все солідненько організувати і вхід платний зробити, я думаю шо багато народу патянеться + тим хто буде продавати напої - брати зелень за оренду + взяти спонсорів, вийде не ахти, але хоть щось, але кажу зразу, що народу збиреться спочатку може не багато, того оптимально зробити наприклад марафон джедаїв, шоб грали тиждень кожен вечір, або щось в такому роді, головне не звертай уваги на людей, які в цьому нічого не розуміють, але дійсно "аби ляпнути". Да і просто я всім кажу, колесо ти не приDOOMаєш, так що краще бери приклад з того, що вже є, вот наприклад був в криму того літа в приватному секторі, де вхід по пропускам, то джедаї ничо так грали і вхід людей, не з бази відпочинку був платний, на цьому також виїжали, народу на прості дні було не сильно, особливо в перші дні заїзду, бо всі тупо бухали, а потім після того, як розкумарилися - падтягувалися, ну все залежить від того, для чого їхали відпочивати, хто погоцати, хто відіспатися і загоріти, а хто напитися. Тема хот, розвивай, навіть тут. Адьйо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вроді ДДТшнікі заспокоїлись. Можна й по темі поговорити.

Думаю місце в Дачному не підходить точно. По-перше це серед лісу - проблеми з технічним електричним забезпеченням (від якої ближньої підстанції тянути шнур, та й чи взагалі вона витримає таку нагрузку, сумніваюсь..). Також цікаво, хто буде прибирати ліс після цього всього і ШО ВЗАГАЛІ З НЬОГО ОСТАНЕТЬСЯ ?? Проблема із доїздом присутня також.

Як вихід пропоную НЕ розглядати місця поза Луцьком, так як це технічно та й по масовості буде проблематично. Канешно було б круто зробити н6а пр.Волі (як на свята великі), але тут виникають обмеження з часом (до23.00) і з можливістю, а точніше з її відсутністю надання дозволу мерії на проведення подібного заходу.

Можливо також провести це біля звіринця в парку (там де цирки завжди розташовуються). Галявина нормальна, підключення до мережі без проблем (на прикладі цирків) та й екології не так вже й зашкодимо (куда вже більше ;) ). Часових обмежень впринципі також не повинно бути, так як в даному районі крім мешканців зоокуточка ніхто не живе.

Ну покишо все, як будуть інші ідеї - поділюся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До аеродрома не так і легко добратись, якщо ви живете не на 40 звичайно ж. Тай місце це вроді як "не для посторонніх", як не як колишній військовий. Думаю нереально пробити це місце. На крайняк - Авангард. Банально, але просто і завжди виручає! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військовий аеродром точно ні, все так він діючий. І навіть якщо припустити що там і дозволять провести подібний захід, то стільки доведеться дозволів взяти і т.п. бюрократії, що і про саму ідею опенейра забудуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Згадав класне місце!

В центральному парку ж є спеціально відведена площатка для діско ( ше за СРСР давним давно ). Не бачив, аби останнім часом використовувалась так площа, але ж це просто ІДЕАЛЬНЕ місце. Там є всі умову. Це місце призначене якраз для опенайрів (якшо по сучасному). Бари і т.п. інфраструктура робить і так на місці в парку. З часовими обмеженнями точно проблем не буде (навіть тваринам мішати не будемо). Проблема одна може бути - мало місця на майданчику...

Ну але було б непогано саме тУт провести подібний масовий захід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея класна! Якось там літом проводилось щось на зразок дискотек.

Навіть якщо і буде місця замало, то на перший раз кращого місця в межах Луцька мені здається не придумати. Подивитись скільки народу буде, і вже потім при потребі підшукати щось краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Згадав класне місце!

В центральному парку ж є спеціально відведена площатка для діско ( ше за СРСР давним давно ). Не бачив, аби останнім часом використовувалась так площа, але ж це просто ІДЕАЛЬНЕ місце. Там є всі умову. Це місце призначене якраз для опенайрів (якшо по сучасному). Бари і т.п. інфраструктура робить і так на місці в парку. З часовими обмеженнями точно проблем не буде (навіть тваринам мішати не будемо). Проблема одна може бути - мало місця на майданчику...

Ну але було б непогано саме тУт провести подібний масовий захід!

Це місце не "Болото" случайно,як колись його називали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, точно. Колись його Болотом називали. Але коли то було...

Завтра піду подивлюсь шо осталось і чи реально там шось проводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім дякую за підтримку!

ДЯкую і тим, хто цю тему почав засирати!!! Ви справді створили зайвий ажіотаж, а відповідно цим зробили рекламу темі!

__________________________________

Стосовно оупена!

Якщо говорити про ЛУцьк, то ні пр.Волі, ні Авангард, ні ще щось в межах міста не пройде, оскільки обмеження в часі - 23:00

Якщо говорити про "Болото", то там насправді мало місця :) І варіант, що давайте проведем а там подивимось чи було норомально, а потім якшо то будем шукати також не пройде... Чому? А ви подумайте. ДЛя всього цього дійства потрібно хоча б 1500 американських гривень, а відповідно спонсора! Спонсору такий підхід явно не вигідний... Треба все і відразу робити по максимуму...

Стосовно Дачного! Реально на тому стадіоні є можливість підключити 15 квт, це я вже узгоджував з їхнім електриком. Хлопець просто супер, фанат своєї справи та клубної культури, тому допоможе з підключенням.

Добиратись також не велика проблема - маршрутки Луцьк - Ківерці ходять кожних 5 хвилин, а від траси там пройтись 300 метрів... Воно того варте. Назад також не повинно бути проблем. Повторюсь, можна домовитись з таксистами, щоб вони біля стадіона чергували наприклад з 12 і до 3 ночі. Це не так дорого і вийде, якщо в машину сідає 4 чоловіки, то на одного вийде по 7-10 грн. Хіба це дорого?

Тут є інші проблеми:

а) Сабурова Ольга Миколаївна - вона сидить на Волі в профспілці і вона вирішує чи буде шось на тому стадіоні чи не буде...

б) сільська рада Дачного

в) швидка та міліція

г) гроші :) тобто спонсор

На рахунок Світязя.

Світязь це супер, це дуже добре! Але тим самим ми знов перекреслюєм будь-яке прагнення ШОСЬ провести саме в Луцьку! Погодьтесь, є безліч бажаючих потусити на оупені, але можливості вирватись на Світязь просто нема! Тобто, виходить, що оупен ми робим не для прихильників клубної культури, а тупо дискотеку для відпочиваючих на Світязі!!!

Аеродром, між іншим не така вже й погана ідея... Хіба нічого масового там не проводилось вже?

__________________________________________________

А тепер найголовніше....

робим оупен під лозунгом на зразок "Не будь байдужим" і приурочуєм до Дня захисту дітей (він у нас саме 1.06)

Перед сценою ставим якусь урну і туди усі бажаючі будуть кидати кошти для якогось з дитбудинків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То було би краще провести паті напередодні 1.06, щоби в день дитини явитися з подарунками до дітей. До речі, у Ківерцях є дитячий будинок і сільрада Дачного буде поступливіша, коли знатиме, що гроші підуть до ківерцівського дитбудинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Дачне - це не Луцьк, так шо полюбому оупена В ЛУЦЬКУ НЕ ВИЙДЕ )))... :)

Не ну справда, якшо надіятись на 500 і більше бажаючих відвідати це дійство, то добратись не так і просто буде. Організовувати виїзди автобусами і т.п. - просто безглюздо. Тобто в кінкі кінців надіятись бажаючі звможуть тільки на себе.

Та головну причину в тому, що ліс в Дачному - непідходяща ідея я бачу в наданні сільрадою дозволу. Ви тільки уявіть на що перетвориться ліс радіусом в кілометр навколо галявини :) :)

Ну а шо, "Болото" хіба таке вже й мале..?

На скільки людей ви взагалі розраховуєте, якшо на 1тис і більше, то це нереально, хіба шо супер модних ДЖ запросити. А цього як я зрозумів не передбачається, тобто все своїми силами, луцькими.

І ше один "+" - там же ш площадка відгороджена, на скільки я пам"ятаю. Відповідно можна брати за вхід символічну плату, наприклад 10-20грн. Таким чином при присутності 500 чоловік отримаєм 5-10тис. грн. Це дозволить менше залежати від спонсорів.

Ідея з підтримкою дитбудинка хороша. Підтримую. :_25:

А от з часом проведення треба визначитися. Найкраще - це аби десь відразу на початку червня, коли ше всі будуть в Луцьку і не пороз"їзджаються повідпочинками і по селах. Не всіж літом сидять в Луцьку :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не перетворюйтеся на гієн і шакалів, залишайтеся будь ласка людьми!! Стидно за Вас! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да....а меня не было всего-то чуть больше недели...

Топик почистил, офф-топ удалил.

FENOM, чтобы избежать таких ситуаций, постарайся впредь более четко формулировать поднимаемую тему, иначе буду вынужден принимать более радикальные меры.

Господа металлисты, националисты, патриоты, полиглоты, байкеры и велобайкеры!Я не указываю вам, что вам делать с вашими разделами и темами и куда их переносить. Будьте добры не лезть с подобными указаниями в мой раздел. Вы только заметили его? Запоздалая же у вас реакция... :lol:

Не офф-топим, продолжаем обсуждение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яке там "Болото"??

В Зоопарку або в Дачному треба робити. :)

ні в якому разі всередині міста, було б круто ващє десь з ночовкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесу свою лепту і пропозицію в дану тему! Є база на Світязі де можна це провести, вже декілька років підряд там Сабсайд і Мікс і Шустрий бували. Говорила з Олегом Олексійовичем він обіцяв сприяти нам в цьому. Там є досить багато місця, сцена, апаратура, житло, не потрібно ніяких дозволів і пожежників. В знаходженні спонсорів я вам постараюся допомогти, але лише при одній умові що це буде на Світязі і що ці гроші підуть на оплату автобусів для доставки людей.

Я в жовтні була співорганізатором автогонок на аеродромі с.Крупа і знаю який це геморой і скільки грошей необхідно на проведення. Дозвіл від пожежників це не просто папірець, а по секрету скажу це оплата бензину для декількох автомобілів і оплата роботи пожежників і так само швидка і ін. Міська рада захоче теж % за те, щоб дати дозвіл на проведення. Час вам встановлять 22.00 ну максимум 23.00. Якщо там побачать пяну малалєтку натягнуть всіх по повній програмі! Доречі, 7 червня будуть знову гонки на аеродромі, можна в рамках проведення гонок провести і оупенейр, збираються знову люди зі всієї України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світязь оптимальний варіант після хоч якоїсь розкруткі цього дійства.Думаю зпершу треба робити У Луцьку і безкоштовну,людей буде більше.І навіщо чекати вечора.Хороша погода,вихідний,реклама,там в обід вже буде купа народу.Якщо перший раз пройде вдало може і спонсори намалюються.Якщо сподобається людям то потім вони і в Дачне поїдуть і куди хоч.А на Світязі було б круто свій казантіпчік організувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка.

Робити в Луцьку це вже перегин, немає місця, тим більше прийдуть всі кому не лінькі, в більшості прийде гопота шоб напитись і "ДВИЖНЯЧИТИ". Варіант з Дачним більш прийнятніший.

Але, я запропоную Аеропорт "Крупа". Так, добратись назад тяжковато... Но думаю, якшо гуляти так гуляти. Цілу нічку потусити, а ранком з села можна добратись на маршрутці(з с. Крупи до якого треба ще дойти ), або власним транспортом. Думаю дійство того коштує. Головне шоб це дійсно було ЩОСЬ. Я думаю, всім кому цікаве клубне життя не дивлячись на велику відстань, зможуть собі це дозволити. Пригадав як рік назад, здається біля м. Рівно був якісь опенейр(Чи щось типо того) і нічього з Луцька туди їхали, шукали маршрутки домовлялись їх завозили і привозили. А тут дачне під боком і казати шо далеко - БРЕД. БОЛОТО - БРЕД в квадраті, або навіть в кубі.

Чьому я запропонував "аеропорт Крупа?", бо там проводились Стрітрейсинги, місця вдосталь електрика є. Надіюсь з документами теж проблем не буде...(Для організаторів) .Здається попередні гонки підтримувала міська рада, надавала маршрутний транспор, допомагала з документами.

ІМХО хороший варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлю свою думку.

Найбільше за минулий рік мені сподобався оупен, який ми робили в Рожищі.

Я про атмосферу.

Всі були задоволені. Було різноманіття. І багато емоцій.

Довелось побувати в Рівному, на Світязі і т.д.

Там все звелось до банального: абсент(читай бухло) -> "показуха" (читай "древні" танці)...

Плюс музика була майже одноманітна.

Запамятались люди, які працювали на сцені та кілька людей, які приїхали відпочити.

А всі інші були схожі на "інопланетян".

Через це маю тільки уривчасті враження, замість картини.

Що робити і де робити на 1 червня?

Треба вислухати народ.

Паралельно шукати свої варіанти.

І прийняти власне рішення.

Я, наприклад, не проти, щоб дійство було до 23-24 - цього може бути достатньо, головне - настрій свята і насичена програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...