Перейти до змісту

Тема про Вебмані


Nazwin9

Рекомендовані повідомлення

перше питання: хтось має атестат продавця на вебмані? проблема в тому, що я маю атестат псевдоніма, а так я можу переказати свій невеликий залишок коштів тільки на wmid продавця, ніяких більше операцій зробити не можу, навіть мобільний поповнити.

формальний атестат підтверджувати не хочу, якось нема бажання свої паспортні дані відправляти до РФ... заодно розкажіть як ви до вебмані ставитеся і як мені вирішити проблему.

там не такий то великий залишок на рахунку, але просто не хочу залишати гроші в системі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку вроді є чувак, яки робить атестати

тре на офф сайті дивитись

але без надання даних - ніяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої дані вже більше 12 років там і ніяких проблем я не помітив, персональний атестат зробив 10 років тому. На даний момент, вебмані - одна з самих зручних систем для розрахунків, поки не прийде "палка".

P.S. На рахунок паспортних даних, вже давно була інформацыя, що ще за часів яника - дані з військоматів були передані в рашку, та й взагалі - в нас дуже невелике покарання за розголошення персональних даних та банківської інфи.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, flashmax сказал:

в Луцьку вроді є чувак, яки робить атестати

 

Так. Денис звати

Сам в нього робив багато років назад

http://cardshop.com.ua

З персональним атестатом кошти без проблем виводяться на карту привата. Ну раніше по крайній мірі виводились

Давно вже не користуюсь. Не вигідні стали комісії їхні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

З персональним атестатом кошти без проблем виводяться на карту привата

з формальним та початковим - також без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи є сайти, де можна переказати гроші в грн з Приват24, тобто своєї карти банку, на гаманець вебмані третій особі (тобто не зі своєї карти на свій гаманець, а поповнити гаманець іншій особі)? або хто може допомогти це зробити? сума невелика, 20 грн, але це треба зробити... я вам поповню карту приват24 або поповню мобільний, як домовимося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
40 хвилин тому, Kardinal сказано:

в Луцьку вроді є хто,  робить атестати

 Денис - він єдиний хто зараз видає в Луцьку, але здаеться його ще кілька днів не буде у місті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.07.2017 at 21:16, Nazwin9 сказано:

чи є сайти, де можна переказати гроші в грн з Приват24, тобто своєї карти банку, на гаманець вебмані третій особі (тобто не зі своєї карти на свій гаманець, а поповнити гаманець іншій особі)? або хто може допомогти це зробити? сума невелика, 20 грн, але це треба зробити... я вам поповню карту приват24 або поповню мобільний, як домовимося...

взагалі без проблем, можете поповнити гаманець іншій особі через приват24, або "айбокс" і т.п. Потрібен тільки номер гаманця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось в Луцьку обмінює WMZ на готівку окрім Simplypay? 

 

Можливо, хтось користувався Simplypay - які відгуки залишите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Superman сказано:

 

Можливо, хтось користувався Simplypay - які відгуки залишите?

https://searchengines.guru/showthread.php?t=858800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, Bliksss said:

Мда. Дякую.

 

Можете порадити надійного партнера в Західній Україні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Рівному - міняють, точніше - міняли ще місяць тому...  Але, на сумах до 1000 WMZ - не так вже й вигідно...

Особисто я - просто вивожу на карту вебмані, а далі - знімаю за кордоном (Рублі - в рашці, WMZ - давно не знімав, але раніше можна було і в Польщі)

Запитайте тут на борді, можливо кумось потрібно для оплати послуг... Якщо ні  - то тільки Львів та Рівне, ну і можливо - "Кардшоп" (Луцьк) - уточнити можете в них на сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ну і само-собою, без "коду протекції" - жодних операцій, бо потім - арбітраж не допоможе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...