Перейти до змісту

Дизельне пальне


Liontiger

Рекомендовані повідомлення

я слідкую по сажевому фільтру - чим краще дизель тим період між чистками більший, всякого гуано в пальному менше. завів собі звичку збивати одометр після кожної чистки

майже всі луцькі нажаль возять білоруський мозер, який на 3+ чи 4- по пятибальній як на мене. окко возило раніше прибалтику  - сажевий чистився десь раз в 600-800 км пробігу. зараз їх дизель-пульс (білорусь + пару капель BASFовських миючих присадок) - остання чистка була за 350 км від попередньої. то точно пальне євро-4 а не 5.  доречі 1 в 1  по якості і розходу як укрнафтовський який у них чесно написано євро-4, але ціна нижча

рекорд доречі був після заправки польським дизелем - 950 км пробігу

висновки очевидні - мозир це в нас краще з гіршого. а альтернативи в луцьку зараз немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Itzamna сказал:

Теневий оборот пального

Ніби все офіційно,вони торгують оптом,мінімальна партія 1000 літрів і заправляйся собі))))

А ОКККО згамнилось вже давно......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, woodwork сказано:

 

 

ти купляєш оптом,а потім лише розливають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

ти купляєш оптом,а потім лише розливають?

Ну я просто собі бак заливаю, хто там чьо - мене не обходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, b0rg сказано:

я слідкую по сажевому фільтру - чим краще дизель тим період між чистками більший, всякого гуано в пальному менше. завів собі звичку збивати одометр після кожної чистки

майже всі луцькі нажаль возять білоруський мозер, який на 3+ чи 4- по пятибальній як на мене. окко возило раніше прибалтику  - сажевий чистився десь раз в 600-800 км пробігу. зараз їх дизель-пульс (білорусь + пару капель BASFовських миючих присадок) - остання чистка була за 350 км від попередньої. то точно пальне євро-4 а не 5.  доречі 1 в 1  по якості і розходу як укрнафтовський який у них чесно написано євро-4, але ціна нижча

рекорд доречі був після заправки польським дизелем - 950 км пробігу

висновки очевидні - мозир це в нас краще з гіршого. а альтернативи в луцьку зараз немає...

Доречі, у мене функцфя самоочистки сажевого теж спрацьовує інколи, але проходить непогано, з 54гр до 3х грамів за 70-80км по трасі виходило без проблем, перевіряли на реносервісі в Саши. Це на приватних колонках (білоруське дп). Інтенсивність чистки не засікав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше заправлявся на ОККО, зараз заправляюсь на UPG. Можу сказати що машина їде так само, навіть трохи рівніше (на звук) мотор працює, але то моживо просто мені здалось. Приємним бонусом є ціна. В мене знайомі купують оптом на свої колонки дизпаливо від UPG, кажуть що по якості воно їх найбільше влаштовує з того що є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...