Перейти до змісту

Клуб "ЦДС" Складчик


Nazwin9

Рекомендовані повідомлення

хтось користується таким ресурсом "Центр дистанційної самоосвіти" Складчик?

Цікавий форум, можна придбати багато корисного інфо матеріалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да неплох, але інфопродукти там в основном рерайчений паблік (хоча всі інфопродукти такі і це не проблема складчика), але от скрипти, шаблони там можна за копійки придбати. В мене штук 50 було оплачених, потім закинув - в основному там трешняк продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, seolutsk сказано:

Да неплох, але інфопродукти там в основном рерайчений паблік (хоча всі інфопродукти такі і це не проблема складчика), але от скрипти, шаблони там можна за копійки придбати. В мене штук 50 було оплачених, потім закинув - в основному там трешняк продають.

мені б зараз 50 оплачених) то зараз взагалі не юзаєте сайт? Просто там є круті складчини, але ховають під хайди 30+ оплачених складчин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років тому - там було набагато цікавіше, а зараз - дуже багато дублів, та й старих матеріалів, які можна знайти в пабліку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні шаблон купив один. 

Оплачено складчин: 33 / 43
Ну і в мене резервіст статус, бо одну складчину не оплатив (були проблеми з поштою) і не пришло повідомлення. Якщо оплатите мені вихід з резерву - то без доступа до аккаунта зможу за Вас замовляти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

хтось має профіль з 30+ оплачених тем і може його подарувати/продати (за невелику плату)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

треба допомога, щоб хтось зі свого вебмані (WMR) скинув гроші на вказані реквізити, а я заплачу вам грн на карту ПБ або мобільний, сума смішна - 47 рублів! Терміново, сьогодні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...