Перейти до змісту

Сауни


snight

Рекомендовані повідомлення

Вирішив спитати, може хтось знає чи є в нас в Луцьку організації які займаються будівництвом саун, я цим питанням завтра займусь, але може на форумі хтось знає фірми, мож знакомі в кого є. Бажано шоб реквізити залишали, адресу телефончик. Дуже вдячний наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив спитати, може хтось знає чи є в нас в Луцьку організації які займаються будівництвом саун, я цим питанням завтра займусь, але може на форумі хтось знає фірми, мож знакомі в кого є. Бажано шоб реквізити залишали, адресу телефончик. Дуже вдячний наперед.

Фірма "Антон" здається таким займається. Знаходиться біля АВІАЗАВОДУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Chill : строїти батя літом хоче.

2 Seva : Вони по - моєму тільки дерев'яні будинки продають тобто готові сауни, по 60 тис грн за 10 м квардратних, а не оздоблюють. Хоча треба провірити інфу, зайду в середу до них в гості. Сусіди млін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О!!! Бачите люди на нашом форумі можна знайти всіх і все що потрібно :). Ну майже все. Мож скинь мені в приват де ви знаходитесь, а я вже в середу, десь заїду там все обговорим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, я в себе ше не построїв, то батя все не як не може визначитися шо яким буде і де це має бути. А де тобі зробити в квартирі? чив мене на дачі участок виділити? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в Луцьку існує фірма яка продае вже готові деревяні сауни (приблизно 5000$) встановлення по м.Луцьку безкоштовне . Знаходиться в районі ківерцівської біля авіа бази МОТОР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Я тут в Трускавці в непогану сауну ходив. Інфракрасна називається... Така-собі "кабінка" на двох, хе-хе :(

Але:

1. в обичній мені хвилин 20 нада чекать, щоб спотіти, а в тій -"вибиває" steam зразу... Температу вище 60 там перенести НЕРЕАЛЬНО.

2. потребляє всього кіловатт ("традиційна" -десь 15)

3. Коштує - щось біля 1500 грін, реально навіть в себе в підвалі таку поставити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю я таку фішку, дето 2000 $, але я хочу класіку. А такі це шось не то мені так здається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снайт опиши мені те що ти уявляєш, невеличкий план з розмірами і я скажу скіко коштуватиме (бо я щось по прочитаному розумію що ти тільки саму кімнату сауну де камін стоїть хочеш, чи все під ключ). І можливо десь під кінець червня єслі в тебе будуть бабкі ми побистрому щось замутим, а все що -

останеться доробиш сам.

http://www.dorogi.lutsk.ua/contact.htm

8-050-3781521

я дам список що купити

скіко дерево

камін (я підкажу де)

сантехніку

плитку

бойлер (або підключим від газколонки в хаті)

мінвату

вагонку штучну (двпшту найкраще)

гіпсокартон

профіля

акріл

цемент см11 (церезіт)

замовим евродвері (це дешево і гарно)

АЛЕ повір саме дешево це інфрачервона сауна

все інше коштує БАГАЦЬКО!

АЛЕ у мене Є ідеЯ

буде класно тобі сподобається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба буде прикинути, бо там проект помінявся, тіпа мінвата,цемент,акрил, можу так достати може ше дешо, цікаво шо за ідея я точно все продумаю шо там до чого і позвоню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...