Перейти до змісту

Завісає система при копіюванні файлів


Рекомендовані повідомлення

Після встановлення ссд в якосі основного диску, з’явився ряд проблем. Одна з таких, що дійсно заважає, це повне завісання системи. Коли на старий вінт копіюються данні обсягом більше 1 гігабайта, система просто замерзає ні alt+ctrl+del ні які інші махінації крім ресету, навіть дав постояти машині пару годин, ніц. Де може бути собака зарита? Він7 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Thorgalll сказано:

 Де може бути собака зарита? Він7 

з старим диском все норм?

прожени його вікторією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

з старим диском все норм?

прожени його вікторією

Перевірив хдд сканом, максімум це 150кі десь з 100 штук, ссд теж норм,

Ще одне помітив, стоїть на ссд лайтрум, коли він захотів бекапнутись то, щоб не вісла система поставив бекап на ссд, теж завіс на 80% приблизно. Може то проблема в кешуванні, або ддр? Коли був один вінт такої проблеми не спостерігав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

просто до того самого заліза додав ССД?

так і поставив на нього сімку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо старий диск не підключати система на новому ссд робить нормально і не вісне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Thorgalll сказал:

так і поставив на нього сімку

Підозрюю, що проблема в старій мамці. Наразі немає можливості поміняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

а якщо старий диск не підключати система на новому ссд робить нормально і не вісне?

От тільки ссд, ще не пробував. Треба буде перевірити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЖ який? Може БЖ заслабий або йому скоро на свалку? Коли при копіюванні більше починає система жерти, от і вісне. Було ще і таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви напишіть що за материнська плата використовується. який чіпсет, і який у вас ССД і проц. можлива несумісніть контроллера SATA  на вашій платі із диском...У мене колись були фрізи(років 4 тому) коли я ставив собі 64 ГБ SSd Кінгстон одні із перших поколінь(а плата у мене на чіпсеті nvidia Geforce 8300, проц AMD phenom II) і.Зараз я поставив 240 ГБ Goodram проте Trim не підтримується(то я просто залишив 26,5Гб нерозмічених) , а система працює на порядок краще ніж на 64ГБ(була повільна робота, зависання...Проте на ноутах з чіпсетами Інтел ця 64ка супер працювала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Witiok сказал:

Ви напишіть що за материнська плата використовується. який чіпсет, і який у вас ССД і проц. можлива несумісніть контроллера SATA  на вашій платі із диском...У мене колись були фрізи(років 4 тому) коли я ставив собі 64 ГБ SSd Кінгстон одні із перших поколінь(а плата у мене на чіпсеті nvidia Geforce 8300, проц AMD phenom II) і.Зараз я поставив 240 ГБ Goodram проте Trim не підтримується(то я просто залишив 26,5Гб нерозмічених) , а система працює на порядок краще ніж на 64ГБ(була повільна робота, зависання...Проте на ноутах з чіпсетами Інтел ця 64ка супер працювала)

Asus M2N 1394 + AM2 4000+ video NVIDIA GeForce GT 430 1gb,  БЖ 450w SSD Kingston SSDNow UV400 120GB 5 гіг ддр2 другий вінт Seagate Desktop HDD 7200.14 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM003 Win7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Thorgalll сказано:

 БЖ 450w

модель БЖ?

Може то якийсь gresso ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Zheny@ сказал:

модель БЖ?

Може то якийсь gresso ?

PowerLink 400w а не 450, помилився на 50w(  Та цей бж в мене вже 7 років 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є два нових спостереження. Перше, в безпечному режимі можна копіювати до 9 гіг перед фрізом. Друге, пробував меншими обсягами наприклад по гігу копіювати з флешки, під час другого копіювання, коли доходило до відмітки близької в 2 гіга (загальний обсяг копійованих файлів) все одно фріз, таке враження, що є якийсь ліміт копіювання під час однієї сесії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрова рідні з сайту материнки на чіпсет і сата поставлені?

Ссд вже усі проги бачать?

Сата в біосі в якому режимі compatible / enhanced?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.06.2017 at 19:56, Thorgalll сказал:

От тільки ссд, ще не пробував. Треба буде перевірити

Вже спробував? Треба поступово крок-за-кроком відкидати можливі причини.

А з SSD на SSD та з SSD на флешку як йде копіювання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, vaz75 сказал:

Вже спробував? Треба поступово крок-за-кроком відкидати можливі причини.

А з SSD на SSD та з SSD на флешку як йде копіювання?

От зараз як раз в процесі 10 гіг на ссд з флешки

UPD 10 гіг 480 Файлів по 22 мега, без проблем зайшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Thorgalll сказано:

Можливо вінчестер доживає? але бедів немає 

А смарт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Thorgalll сказано:

цей бж в мене вже 7 років 

варто спробувати з іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Prot сказал:

Малоймовірно, але на HDD NTFS?

абіжаєте) канешна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симптоми проблеми на 80% відповідають моїм. Проблема дійсно може бути в мамці(чи то навіть в связці мамка/ссд) в мене M4N78 pro . Здається мені що Нвідіа не надто сумісні з ссд..  Оцей тест http://allssd.ru/as-ssd-benchmark/ старий ссд в мене не проходив. Не зависало, але на половині десь починало скидати швидкість до десятків кБ сек. Зверніть увагу на перший скрін тесту. Біля моделі ССД має писати ОК в двох місцях(драйвер і розмітка)...Ще можна спробувати пошукати нову прошивку через kingston SSD Manager 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...