Перейти до змісту

Сервісні центри міста Луцька і околиць


Рекомендовані повідомлення

Ніхто не знає сервісний центр в Луцьку, який ремонтує продукцію фірми Philips із неукраїнською гарантією? У мене вона на 2 роки, але грецька, бо купував на Криті. Пройшло лише трохи більше півроку, але ремонтувати в Рем-сервісі відмовляються.

Взагалі Філіпс надає світову гарантію, але не на всі товари, тому краще проконсультуватись з офіційними представниками фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

А за Gigabyte хтось береться у Луцьку?

Накрився мобільний Gigabyte Gsmart G1317D.

Ну в Луцьку аля є офіційний авторизований сервісний центр http://robimgood.com.ua/ ... Але я думаю що вони не дуже зрадіють такому апараті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

носив я свій Гсмарт десь в кінці зими/на початку вести в ремсервіс - сказали що з доками проблеми, гарантійний ремонт не мають права робити. можливо вже щось помінялось. Я відпавляв в ф1центр в Київ, проблем не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Може хтось підкаже ще якийсь СЦ по SONY, крім "Рем-сервіс", бо щось відгуки про нього не дуже.

Треба подивитись ел.книжку prs-600, бо щось кнопка ніби западає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо негарантыйна, то любий адекватний сервыс зможе подивитись. Навіть я можу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після останньої грози в Луцьку згорів роутер Асус RT-G32. Вмер не відразу, а якось поступово. Спочатку не бачив мережевого кабеля, але через вай-фай можна було зайти у веб-інтерфейс, потім перестав працювати і вай-фай і трохи пізніше взагалі погасли усі індикатори. Під час грози роутер був вимкнений (комп. фільтром), але з підключеним мережевим кабелем (Датагруп).

Хто б подивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після останньої грози в Луцьку згорів роутер Асус RT-G32. Вмер не відразу, а якось поступово. Спочатку не бачив мережевого кабеля, але через вай-фай можна було зайти у веб-інтерфейс, потім перестав працювати і вай-фай і трохи пізніше взагалі погасли усі індикатори. Під час грози роутер був вимкнений (комп. фільтром), але з підключеним мережевим кабелем (Датагруп).

Хто б подивився?

Шкурка вичинки не варта.... Краще нового роутера купити і по всьому... І бажано тп-лінка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкурка вичинки не варта.... Краще нового роутера купити і по всьому... І бажано тп-лінка...

Для кого краще? Особисто я вважаю, що ремонт доцільний, якщо його вартість нижча за аналогічний б/в роутер, а це ~100 грн. А новий роутер не проблема, проблема у виборі моделі.

http://board.lutsk.ua/topic/140442-dopomozht-vibrati-wi-fi-router/#entry1052889914

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь ласка може хто знає де у Луцьку сервісний по планшетах

Coby Kyros MID1125

дуже буду вдячний ато щось він не включається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть де в Луцьку можна поремонтувати LCD телевізор Targa Visionary

Я в свій час надибав сайт по ремонту різної побутової техніки. До речі на ньому знайшов і майстра з Луцька (нік на борді Alexasha). Напишіть в приват - можливо допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть де в Луцьку можна поремонтувати LCD телевізор Targa Visionary

Ось контактні дані майстра, що проводить ремонт телевізорів в Луцьку.Майстреня знаходиться в центрі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Доброго здоров'я! Підкажіть, де в Луцьку можна відремонтувати ресивер DENON AVR 1602? Не працює вихід на центральний канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго здоров'я! Підкажіть, де в Луцьку можна відремонтувати ресивер DENON AVR 1602? Не працює вихід на центральний канал.

Центр обслуговування електроніки "Діапазон - сервіс"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт всім! Хтось підкаже де можна поремонтувати HP LaserJet M1120 MFP? При скануванні і ксерокопіюванні чорна смужка на папері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при друці з компа? якщо так - то картриджа проблема а не принтера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в шлейфі що йде до лампи сканування. Врезультаті великої кількості ксерокопій, сканувань він просто перегнувся) Зробити може будь-який сервіс(толковий) по ремонту комп*ютерної техніки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При друкуванню з компа все добре. То підкажіть сервіс (толковий). Я дав одним, але вони повернули через пару днів і поратили звернутись в сертифікований сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підскажіть будь-ласка.Поламався LG телевізор.Купляв в інтернет магазині "Ало".Сам гарантійний талон є,де стоїть тільки дата і печатка "Черніков Микола Олександрович",а самого чека на товар,який здається був прикріплений до якоїсь маленької книжки,знайти не можу

В самому гарантійному талоні пише "Гарантійний талон дійсний тільки при наявності печаток продавця на титульній сторінці та відрізних купонах"

Плакало моє безкоштовне сервісне обслуговування,чи є якийсь вихід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка.Поламався LG телевізор.Купляв в інтернет магазині "Ало".Сам гарантійний талон є,де стоїть тільки дата і печатка "Черніков Микола Олександрович",а самого чека на товар,який здається був прикріплений до якоїсь маленької книжки,знайти не можу

В самому гарантійному талоні пише "Гарантійний талон дійсний тільки при наявності печаток продавця на титульній сторінці та відрізних купонах"

Плакало моє безкоштовне сервісне обслуговування,чи є якийсь вихід?

Відскануйте гарантійний, потрібно на нього глянути))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка.Поламався LG телевізор.Купляв в інтернет магазині "Ало".Сам гарантійний талон є,де стоїть тільки дата і печатка "Черніков Микола Олександрович",а самого чека на товар,який здається був прикріплений до якоїсь маленької книжки,знайти не можу

В самому гарантійному талоні пише "Гарантійний талон дійсний тільки при наявності печаток продавця на титульній сторінці та відрізних купонах"

Плакало моє безкоштовне сервісне обслуговування,чи є якийсь вихід?

Чек можна відновити подзвонивши в інтернет магазин "Алло", при купівлі Ви залишали свій номер телефону, прізвище, вони Вам вишлють сканкопію.

Зверніться в СЦ на Перемоги,22

можливо чек і не треба, треба подивитись гар. талон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ваш майстер" на пр. Перемоги 22 має авторизацію по Asus? "Фокстрот" направляє туди з нетбуком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ваш майстер" на пр. Перемоги 22 має авторизацію по Asus? "Фокстрот" направляє туди з нетбуком.

Немає авторизації, запитайте в Ремсервісі на Шухевича

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...