Перейти до змісту

Samsung не хоче працювати через wifi


Рекомендовані повідомлення

Допоможіть розібратись з проблемою. Samsung J5 2016. Пару тижднів спостерігається проблема, через вайфай не працюють деякі програми типу гугл маркет, olx, Instagram. Через мобільний інтренет проблем немає. Проблема спостерігається тільки на домашньому вайфаї. При цьому ніші пристрої - телефон lenovo, ноутбук працюють без проблем. Отже або проблема в вайфаї або в телефоні. Але, не понятно, в чому саме. І як це виправити. 

Запостив тут. бо думаю, що причина в налаштуваннях телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте в налаштуваннях роутера закріпити ІР-адресу за телефоном по мак-адресі, та й в загальному зручніше кожному пристрою власну адресу, одразу видно хто саме підключений, а то раз якась приблуда сама підключилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, bormotuha сказал:

Спробуйте в налаштуваннях роутера закріпити ІР-адресу за телефоном по мак-адресі, та й в загальному зручніше кожному пристрою власну адресу, одразу видно хто саме підключений, а то раз якась приблуда сама підключилась.

це не допомогло, таке враження, що на телефоні якийсь фаервол стоїть і не пропускає нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До інших мереж пробували підключатись? У доньки такий же телефон 2015 р, проблем не має. Зробіть бекап системи через рекавері, щоб у випадку чого відновитись, прошийтесь заново, якщо не підключається, можливо, щось з модулем у телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, bormotuha сказал:

До інших мереж пробували підключатись? У доньки такий же телефон 2015 р, проблем не має. Зробіть бекап системи через рекавері, щоб у випадку чого відновитись, прошийтесь заново, якщо не підключається, можливо, щось з модулем у телефоні.

Проблем з іншими мережами немає, проблема саме на домашньому, при тому, що інші пристрої працюють нормально. Тобто не зрозуміло, чи проблема телефона чи роутера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки пропишіть вручну у роутері адресу телефона, примусово (резервація адреси)  у телефоні видаліть свою мережу, перевантажте телефон і заново шукайте свою мережу.

 У телефон програм типу Opera Max або Adguard не ставили?

Проблема напевне у роутері, бо ж телефон до інших мереж підключається.

Гляньте, скільки адрес у роутері є, може там обмежили діапазон.

222.thumb.jpg.6a841b7b2dc82a21bb667280dd707f57.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я скажу протилежне.у мене в домашній мережі після закріплення статичної адреси за дружини телефоном почав підлагувати інет. Але то у неї з телефоном глюк. Прийшлось вимикати статику.

 

Друге. Не працює кілька сайтів,програм чи усі?

Я б поковирявся у роутері.

Вимкнути захимт від спаму/флуду/фаєрвол на роутері!!! Якшо таке є і включено. Можна скинути настройки і заново інет налаштувти.

 

Третє. Багато жаліється на несумісність роутерів з телефоном. Така проблема дійсно є, але не така глобальна як описують.

Варто спробувати різні варіації з віфі стандатом б/г/н/ас. Ширина каналу 20/40 мгц, сам номер каналу, зменшити! Потужність віфі. Підійти блидче до роутера.

Це все грає велику роль і особливо в багатоквартирці, де інші 100500 сусідських фафїв поряд з твоїм.

Тема доволі об'ємна і в двох словах не передати.

 

На телефоні перевірити чи не ставився якийсь впн проксі для вк. Типу того. Може він там на проксячив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж проблема останній +-/ тиждень з SAMSUNG SM-J700H Galaxy J7 DS White. Раніше працював нормально, підозрюю що це після якогось оновлення щось "поглюкалось".

Приватний будинок, роутер такий - http://www.intertelecom.ua/catalog/view/device-huawei-ec-5321-rev-b

PS Якщо виключити-включити роутер, телефон до нього підключається, працює 2-3 хв, а потім бац, і переключився на мобільний інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zplanetaz12 сказал:

Така ж проблема останній +-/ тиждень з SAMSUNG SM-J700H Galaxy J7 DS White. Раніше працював нормально, підозрюю що це після якогось оновлення щось "поглюкалось".

Приватний будинок, роутер такий - http://www.intertelecom.ua/catalog/view/device-huawei-ec-5321-rev-b

PS Якщо виключити-включити роутер, телефон до нього підключається, працює 2-3 хв, а потім бац, і переключився на мобільний інтернет

От приблизно схожа ситуація.

 

2 часа назад, laser сказал:

 

Друге. Не працює кілька сайтів,програм чи усі?

Я б поковирявся у роутері.

Вимкнути захимт від спаму/флуду/фаєрвол на роутері!!! Якшо таке є і включено. Можна скинути настройки і заново інет налаштувти.

 

Не працюють деякі програми, як на приклад play market. В роутері нічого не мінялось в ручну. Сталось якось зненацька)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сім’ї окрім мого є ще два смартфона - Impression і Lenovo, вони працюють нормально.

Ноутбук теж працює нормально.

Проблема лише з моїм Samsung

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що вам сказати. не дарма я самсунг ненавиджу неюзаю  =)))

всі перелічені мною поради про ві-фі актуальні і для zplanetaz12, особливо якшо відвалюється вайфай.

ще варто згадати по ДНС гугла ,який рекомендовано прописати : 8,8,8,8.

в інеті давно розжована теорія і практика:

https://habrahabr.ru/post/149447/

https://habrahabr.ru/post/317220/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, laser сказал:

що вам сказати. не дарма я самсунг ненавиджу неюзаю  =)))

всі перелічені мною поради про ві-фі актуальні і для zplanetaz12, особливо якшо відвалюється вайфай.

ще варто згадати по ДНС гугла ,який рекомендовано прописати : 8,8,8,8.

в інеті давно розжована теорія і практика:

https://habrahabr.ru/post/149447/

https://habrahabr.ru/post/317220/

 

цей днс прописаний на компах, бо якось так сталось, що і на них все перестало працювати, а от як з телефонами бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на телефоні теж можна прописати днс. також на роутері можна прописати. і, як правило, не один

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який андроїд? (Самсунги ніби недавно полізли в 7, незнаю чи для J а А точно)

Мав схожі проблеми на старому телефоні (безсимтомний відвал вай фая).

Притому інша техніка чистокровні китайці і яблокотехніка працювали на "ура" і в значно ширшій зоні покриття. 

Ставлю на те що приймачам тяжко працювати з роутерами подібного класу. Те шо пише Інтертелеком: 

чистий маркетинг  

Роутер працює в стандарті CDMA і призначений для налаштування високошвидкісного доступу до мережі інтернет за технологією EV-DO Rev.A і EV-DO Rev.B. З одночасним підключенням 8 пристроїв на максимальних швидкостях

схавать
 

чистий маркетинг. Насправді падають конекти коли девайсів 3+. Да і по потокам ріже(100500 сесій конекта неосилює).

Це щодо відвалу. 

 

Неробочі сервіси типу гугл\інстаграм\фб на 90% кривизна налаштувань мережі.

Ваш роутер чи провайдер можна оцінити статистичним порівнянням. У сусідів проблем немає? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Thorgalll сказано:

upd 

прописав dns 8.8.8.8 ніби почало працювати

 

Хто провайдер?)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, LSD сказал:

 

Хто провайдер?)

 

ейрбайтс, чи вже воля. Думаю вони в себе щось намутили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене схожа фігня на УТК і Xioami, тільки різниця в тому, що все працює, а в Плей Маркет будь-яке оновлення завантажується приблизно до 3 МБ, далі - затик і може оновлюватись годину-дві. Вмикаю ВПН і завантаження іде, хоч і повільно (ВПН сам по собі не швидкий). Мабуть, теж спробую у модемі прописати ДНС Гугла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене також була проблема з плей маркет на Майкрософт. Але там блокували провайдери деякі програми. Впн допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...