Перейти до змісту

З дітьми на море


Plum

Рекомендовані повідомлення

Планую літом поїхати з дітьми на море. В Крим їхати напевно не варто, оскільки по-перше дорого, як за той сервій, по-друге сервіс там ніякий за ті гроші, а по-третє невідомо як там ситуація з тією нафтою, що розлилась з російських танкерів.

Тому вирішено їхати кудись далі. А от куди і коли саме -- це питання. Хотілося б поїхати в кінці липня чи на початку серпня, щоб перед школою старшому сину трохи імунітет підняти. Куди в цей період краще поїхати? Бажано щоб не дуже дорого, щоб дітям не довелось звикати до кардинально іншої кухні, щоб клімат був комфортний в першу чергу для дітей, ну і щоб з користю. Ну а поскільки ми будемо їхати з трьома дітьми, то і зручність в дорозі також не на останньому місці. Я особисто взагалі хотів би власною машиною поїхати, щоб в любий момент можна було зупинитись, відпочити, зводити дітей в туалет і т.д., а заодно і не таскатись з речами на всяких пересадках, бо з трьома дітьми речей буде не мало.

Я от думаю: Єгипет -- надто гаряче в цей час, особливо для дітей. Турція -- також досить гаряче, до того ж що в Єгипті, що в Турції -- можуть виникнути нюанси з кухнею. І добератись туди літаком з дітьми і купою речей -- не найбільше задоволення. А от більш європейські варіанти досить цікаві -- Хорватія, Болгарія... Туди і машиною їхати не довго. Італія, Греція, Кіпр -- напевно надто дорого буде...

Хто що про це знає/думає? Які ще варіанти є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоже думаю поехать на море. тоже машиной. тоже с детьми.

однако думал что таки в Крым.

не понял в чем проблемы в Крыму ?

p.S. Был в Болгарии (по сравнению с Крымом крайне скучно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорватия и Болгария неплохо, с детьми я думаю это лучший вариант, и нет кардинального изменения климата.

Насчет кухни в Турции - никакой разници, все для туристов, тоесть найти национальную кухню в готелях очень трудно. Единственное различие - отсутствие свинины.

Если интересуешься Турцией, могу помочь в выборе, так как на данный момент тут нахожусь.

Знаю хорошие готели, куда с детьми ехать просто идеально, в цене все, даже детский сад, где можно оставить детей.

Но июль-август действительно жарко, но возле воды сойдет:_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого интересует отдых в Болгарии стучите в асю или приват,расскажу и по кухне и по детям и по отдыху в целом и подробно.Отдыхали там лет 6-7.Последний раз были прошлым летом-осенью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорногорія, сам планую туди потрапити..

А якщо не вийде, то Крим.

Нафта трошки не там була..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись відпочивала на Чорному морі в Коблево, але давно. Дуже сподобалось. Хто був там не так давно, що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, не знаю, как детальнее...

http://www.ta-odessa.com/info/maps/map_oblast.php?loc=24

т.е. моря в районе Коблево мало

а вот "выхлоп" Днепра вряд ли радует как вода, в которой купаться придется...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, не знаю, как детальнее...

http://www.ta-odessa.com/info/maps/map_oblast.php?loc=24

т.е. моря в районе Коблево мало

а вот "выхлоп" Днепра вряд ли радует как вода, в которой купаться придется...

Ясно. Дякую.

Мені рекомендували їхати на Чорне на косу, в затоку. Там берег мілкий далеко тягнеться, що добре для дітей. Азовське море, правда, тепліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорногорія, сам планую туди потрапити..

А хіба в Чорногорії не кам'янисті пляжі?Якщо так,то з дітьми тоді там не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут цілий форум присвячений Чорногорії.

В Криму (в Гурзуфі) ми там 2 роки підряд відпочивали ) теж не піщані пляжі, теж галька чи навіть досить крупне каміння.

Крім того, Чорногорія, сама екологічно чиста країна (всесвітньо признаний факт) і з дітьми - там саме те..

ось фото в тему! :angry:

edd680b128bab67492eee28492e0b7e5.jpg

Ну а якщо не вийде в Чорногорію (всяке може бути) - то знову в Гурзуф, там теж унікальний клімат (не дарма там всі Генсеківські дачі побудовані, та Артеки, Всесоюзна здравниця..)

Щодо моря Азовського, то я б сумнівався і утримався від поїздок туди, адже саме у Керчинській затоці пролилася нафта .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Хорватия и Болгария неплохо, с детьми я думаю это лучший вариант, и нет кардинального изменения климата.

Знаю хорошие готели, куда с детьми ехать просто идеально, в цене все, даже детский сад, где можно оставить детей.

Но июль-август действительно жарко, но возле воды сойдет^_^

Залежить від дітей!!! Мабуть краще шукати ПІСЧАНИЙ пляж -щоб не сиділи в басейні! Хорватія- камінь, галька. Турція- Кемер- камінь, галька.

В ТУРЦІЇ-Белек отель КАЯ-Белек для дітей ДОБРЕ!

Вона! Щось подібне підкажи!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ссылочка:

http://www.meryan.com/default.asp?lang=RU

Отдыхаем там 3 раза в году. Пляж песчаной, но ближе к воде галька, хотя есть места с песком.

Но камешки дети тоже абажают перебирать, дома уже большая коллекция самых необыкновенных.

Детям там нравится, не скучают, даже не успеть всего:0050:.

Если не подходит, поищу еще что-то более подходящее.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тіко вернувся. Район Сіде-Білек. ВОТ ТУТ.

Пляж - пісок, десь метрів 50-70 - мілко. Сімкйниу готельчик. Нормальненько, кухня нормальна, є дитячий клуб, росфйськомовні аніматори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...