Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Візьму 4-ох людей у дорогу до карпат в 1-у сторону, 20 червня, по 200 грн. за людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога до Івано-Франківська тепер вся чудова. Та й позитив в тому що гірська дорога до Яремче теж частково замінена і міняється далі. Правда саме Яремче перекрито, тотальний ремонт, пилюка стовпом, Об'їзна жахлива. Але це поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 07.06.2017 at 19:46, vaz75 сказал:

Дорога до Івано-Франківська тепер вся чудова. Та й позитив в тому що гірська дорога до Яремче теж частково замінена і міняється далі. Правда саме Яремче перекрито, тотальний ремонт, пилюка стовпом, Об'їзна жахлива. Але це поки.

теж був дорога хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Франківськ кудою краще їхати? Через Стрий-Моршин-Калуш знаю що дорога нормальна, але лишніх 50км. Якщо їхати через Тернопіль, то після Тернополя через які міста їхати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, 4erkeZ сказано:

На Франківськ кудою краще їхати? Через Стрий-Моршин-Калуш знаю що дорога нормальна, але лишніх 50км. Якщо їхати через Тернопіль, то після Тернополя через які міста їхати? 

іноді лишніх 50-100 км по хорошій дорозі є великою перевагою над коротшою, але гіршою дорогою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

порадьте чани недалеко від Яремче, чув що в Татарові є

з фото і контактами - буде взагалі супер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, St@S_ сказано:

порадьте чани недалеко від Яремче, чув що в Татарові є

з фото і контактами - буде взагалі супер :)

та ті чани зара в кожному кішлаку в Карпатах, а тим більше в Яремчі і в Татарові. По трасі їдеш і купа табличок "Чани"

 

On 07.08.2017 at 19:25, dasha310 сказано:

Теж думаю як краще їхати на карпати

:) Можна поїздом, напр., а можна велосипедом ;)

А якщо машиною, то зверху вже підмітили - Карпати великі, і доріг-напрямків багато.

 

 

До речі, ділянка Ворохта-Верховина - яка була, така і є - ЖОПА. А от до Верховини іншою стороною, з Коломиї, вже гарна, новий асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

та ті чани зара в кожному кішлаку в Карпатах, а тим більше в Яремчі і в Татарові. По трасі їдеш і купа табличок "Чани"

 

 

 

я в курсі, але питаю де хороше місце,  хто був, відгуки, побажання типу "до Івана під горою" рекомендую/ не рекомендую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...