Перейти до змісту

Продам спін,котуха, шнур. Flagman


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Спінігово вудлище Jetfly 7,3-2.20 3 - 14гр, катушка FLAGMAN FORTIS 2506(Shallow Spool), шнур Flagman PE Hybrid F4 135m FluoOrange 0,10mm. 4,6кг/10lb.

Котуха, шнур, палка пара тестових рибалок- риби невиділа.

1600грн

image-0-02-05-b4d9dfebe34adf5872f368b886da19bc98b9f9b631281903754773548e8c64c7-V.jpg

Друга від низу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

прикаліст )))) те саме, що продам авто, шосте в третьому ряду ))))))))))))))))))))

1441880361.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

прикаліст )))) те саме, що продам авто, шосте в третьому ряду ))))))))))))))))))))

1441880361.jpg

А що не так? Опис того що продаю є. Що саме неВлаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти сам не догадуєшся ? Натяк так і не зрозумів ? Мені то взагалі всерівно, мені спін не треба, то не моє, але зайшов і здивувало. Якщо щось продаєш, то треба якби детальні фото, нє ? В даному випадку, фото *палки*, фото катушки, щоб люди бачили стан, а не викласти загальне фото, он мол обьєкт продажу десь там в кутку. Але то діло твоє, я просто хотів допомогти :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а ти сам не догадуєшся ? Натяк так і не зрозумів ? Мені то взагалі всерівно, мені спін не треба, то не моє, але зайшов і здивувало. Якщо щось продаєш, то треба якби детальні фото, нє ? В даному випадку, фото *палки*, фото катушки, щоб люди бачили стан, а не викласти загальне фото, он мол обьєкт продажу десь там в кутку. Але то діло твоє, я просто хотів допомогти :) 

А опис почитати? Чи то зависока матерія? Якщо особисто тобі потрібні фото, пиши які саме ракурси, фон, з якого девайсу робити, пиши- неСоромся;). Вимоги потенційного покупця виконаю.

P.S. Допомогою було б, коли б ти написав щось про річ, з власного досвіду чи хоча б з слухів, а так то флудд чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

блін, я в шоці. Щасливо продавати

Аналогічно і навзаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...