Перейти до змісту

Шукаю послугу шліфування бетону


Kiolan

Рекомендовані повідомлення

Шукаю послугу шліфування бетонної підлоги  35-40 кв.м.  або оренду шліфмашини по бетону. Може хто знає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хочете шліфувати вже застиглий бетон? Чи будете заливати і одразу  після того шліфувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже застиглий

Свіжий і полірований побачив запізно. Якби раніше, то не не шукав би зараз шліфовку старого.

Цитата

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чому перепитую, бо вже застиглий реально полірнути тільки самовирівнювальною підлогою, вона ж стяжка-нівелір. Тонким шаром 1-3 мм.

Є ще такий вертальотік. Але він тільки для шліфування напівсухих та вологих стяжок. Для вас точно не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або ще є отакий круг для болгарки. чим більша болгарка і діаметр, тим рівніше буде поверхня і менше часу на то потратите. Але як уявлю скільки буде пилу стовбом, то самому тошно стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про вертольотик знаю, але не міг його знайти.  А застиглий бетон теж шліфують. Виходить така поверхня як на памятниках з мармурової крихти,  або в громадських приміщеннях часів СРСР, Так і  зараз роблять. Щоб  не було  пилу  є пилосос. І на болгарку і на шліфмашину.

 Мені не треба розказувати чим і як зробити, а де взяти інструмент :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://volynska-obl.prom.ua/Polirovka-betona.html

Компаній з Луцька немає. Але якщо вам дійсно дуже це потрібно, то з Києва приїдуть і зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 18.05.2017 at 19:02, Kiolan сказано:

Шукаю послугу шліфування бетонної підлоги  35-40 кв.м.  або оренду шліфмашини по бетону. Може хто знає..

 

On 18.05.2017 at 19:02, Kiolan сказано:

Шукаю послугу шліфування бетонної підлоги  35-40 кв.м.  або оренду шліфмашини по бетону. Може хто знає..

Доброго дня! Ми надаємо такі послуги по шліфуванню бетону (м. Луцьк, проспект Соборності 11 а, "Будинок Побуту" за ТЦ "Гостинець", 1-й поверх, Сервісний Центр DeWALT, (050)66-11-392, (099)040-74-04, (067)590-52-32, (094)90-90-790, (0332)29-97-90)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...