Перейти до змісту

[Архів] - Консультація, курси по Амазону. (Допоможу розібратись в моделі Amazon)


flicks

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Якщо Ви продаєте або маєте бажання продавати на платформі Амазон, маєте питання і не можете знайти на них відповіді, то я хочу запропонувати послугу консультацій по аналізу і старту продаж Вашого товару. 
Можу особисто зустрітись і обговорити всі питання які цікавлять як по європейському Амазон, так і по американському. Також можу проконсультувати стосовно замовлення і відправки товару з Китаю, України, Польщі на склади Амазон.
Ціна консультації 300грн. Якщо Ви не знайдете відповіді на питання, то я верну Вам гроші!
Погодьтесь, це значно менше чим платити по декілька сотень доларів за такі ж вебінари, тим більше, я не можу зрозуміти за що люди платять такі космічні суми. 
Дякую

Я в Луцьку, мій номер 0667370286 Максим

480808386_1_1000x700_konsultatsya-kursi-po-amazonu-dopomozhu-rozbratis-v-model-amazon-lutsk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Дзвонили, питали чи я сам продаю на Амазоні. Так, продаю, поки не заробляю і тому не можу гарантувати 3000-5000 дол доходу швидко, як деякі рекламні буклети і банери, бо тут потрібен великий стартовий капітал і куча часу, але можу з впевненістю сказати, що 10000 - 15000 грн в місяць пасивного доходу можна робити легенько і сильно не напрягаючись. Дзвоніть, пишіть, не соромтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flicks сказано:

але можу з впевненістю сказати, що 10000 - 15000 грн в місяць пасивного доходу можна робити легенько і сильно не напрягаючись.

яка частина з цієї суми зібрана з "тих оленів що по 300"  ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zevs_Isver сказал:

яка частина з цієї суми зібрана з "тих оленів що по 300"  ?

Перепрошую, але я щось не зрозумів питання, або воно дурне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Slavco сказал:

Та не переймайтесь.

Якщо до мене, то ні, не переймаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, flicks сказано:

Якщо до мене, то ні, не переймаюсь.

от і правильно

олені ніколи не переведуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

от і правильно

олені ніколи не переведуться

якщо мова про тих людей які дають декілька сотень доларів за вебінар. А я якщо не дам якоїсь відповіді по Амазону то і грошей тих не візьму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, flicks сказал:

якщо мова про тих людей які дають декілька сотень доларів за вебінар. А я якщо не дам якоїсь відповіді по Амазону то і грошей тих не візьму.

тим більше що я готовий зустрітись особисто, без всяких там онлайн курсів. Менше з тим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь так всі тренери говорять

 

дивно що людина з пасивними доходом 15000 грн  буде за 300 грн витрачати свій час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

десь так всі тренери говорять

 

дивно що людина з пасивними доходом 15000 грн  буде за 300 грн витрачати свій час

Ну а якщо ще час є, то чому б його не використати з користю для себе і для когось? Я ж не днювати і ночувати збираюсь з тими консультаціями, чи сидіти пити пиво в генделику. Одним словом, хто хоче я готовий допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flicks сказано:

Ну а якщо ще час є, то чому б його не використати з користю для себе і для когось? Я ж не днювати і ночувати збираюсь з тими консультаціями, чи сидіти пити пиво в генделику. Одним словом, хто хоче я готовий допомогти.

якщо є час - вклади його в діло, ти ж все знаєш в цьому напрямку

будеш мати не 15 а 30 тис

 

як на мене - значно більше ніж 300 грн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

якщо є час - вклади його в діло, ти ж все знаєш в цьому напрямку

будеш мати не 15 а 30 тис

 

як на мене - значно більше ніж 300 грн....

безкінечна дискусія може тут вийти. Таке враження що Ви автор вебінарів, або віднесли комусь доляри. То ж то діло кожного, хтось хоче ще на це час витратити, хтось повчити любить, а хтось сидить, п'є пиво дивиться на цю переписку і взагалі не розуміє про що мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йоу, я ще той аффтор вебінарів......

і гроші ношу регулярно всім

і на дзвінки СБ Ощадбанку реагую швидко - перераховую гроші по першому запиту

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

Йоу, я ще той аффтор вебінарів......

і гроші ношу регулярно

і на дзвінки СБ Ощадбанку реагую швидко - перераховую гроші по першому запиту

 

і ще напевно диванний воїн і троль, жартую. Ну все, подискутували і досить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flicks сказано:

і ще напевно диванний воїн і троль, жартую. Ну все, подискутували і досить.

як я вже НЕодноразово писав ще й Скатіна І Русский Шпіон

 

та які ж там жарти...

 

хочеться вберегти бабусь-пенсіоенрок від чергового розводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

як я вже НЕодноразово писав ще й Скатіна І Русский Шпіон

 

та які ж там жарти...

 

хочеться вберегти бабусь-пенсіоенрок від чергового розводу

не там вберігаєте, Вам в групу форекса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, flicks сказал:

не там вберігаєте, Вам в групу форекса

або у ВР, або зривати агіт плакати партій, о тоді буде діло, і бабусі пенсіонерки Вас зацілують і куплять солодкого торта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, flicks сказано:

Дзвонили, питали чи я сам продаю на Амазоні. Так, продаю, поки не заробляю і тому не можу гарантувати 3000-5000 дол доходу швидко, як деякі рекламні буклети і банери, бо тут потрібен великий стартовий капітал і куча часу, але можу з впевненістю сказати, що 10000 - 15000 грн в місяць пасивного доходу можна робити легенько і сильно не напрягаючись. 

 

35 хвилин тому, flicks сказано:

 

41 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

дивно що людина з пасивними доходом 15000 грн  буде за 300 грн витрачати свій час

Ну а якщо ще час є, то чому б його не використати з користю для себе і для когось? Я ж не днювати і ночувати збираюсь з тими консультаціями, чи сидіти пити пиво в генделику. Одним словом, хто хоче я готовий допомогти.

нічого не дивує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

 

нічого не дивує?

поки не заробляю і тому не можу гарантувати 3000-5000 , малось на увазі поки не заробляю 3000-5000дол. Дякую за зауваження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, flicks сказал:

поки не заробляю і тому не можу гарантувати 3000-5000 , малось на увазі поки не заробляю 3000-5000дол. Дякую за зауваження

бо тут потрібен великий стартовий капітал і куча часу, - читати повністю, разом зі стартовим капіталом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, я спрощу. "поки не заробляю, бо на те потрібно купу часу", і далі "але в мене є купа вільного часу, тому я можу його витрачати на інших"

 

Далі, читаєм між рядків: "навіть без великого капіталу і тим часом, що я вже витрачаю, я заробляю 10-15 тис.грн., але більше заробляти не хочу, бо хочу витрачати той же час на заробляння 300грн.", я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви не спрощуйте

Только что, jack74 сказал:

ок, я спрощу. "поки не заробляю, бо на те потрібно купу часу", і далі "але в мене є купа вільного часу, тому я можу його витрачати на інших"

а Ви не спрощуйте, поки не заробляю 3000-5000 дол, бо на те потрібно купу часу і великий стартовий капітал. Бо так можна все що хоч спростити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...