Перейти до змісту

[Архів] - Консультація, курси по Амазону. (Допоможу розібратись в моделі Amazon)


flicks

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Quiet сказал:

Я не мав за мету рекламувати конкретних персоналій. Я просто порадив відвідати подію на яку зберуться однодумці. Нові знайомства, зв"язки ніколи не бувають лишніми. З приводу оплати кожен сам собі вирішує.

А ще згадується ситуація, яку я адаптовую до нашої теми, коли один думає: "Як можна витрачати такі великі гроші на платні консультації?", а інший думає: "Як можна вважати такі гроші великими.

Так, що хтось сам видумує велосипед, а хтось витрачає відновлювальний ресурс (гроші), купуючи роки чужого досвіду, і зберігаючи собі невідновлювальний ресур (власний час).

 

P.S. На цьому припиняю дискуссію в цьому топіку, бо для мене мій час занадто ціний, щоб витрачати його на "В Інтернеті хтось неправий".

ставлю +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

пішов дивитись холостяка напевно.

Добре люди, а тепер по темі, якщо комусь цікаво, пишіть- дзвоніть, буду радий допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flicks сказано:

Цифри не вражають. 

Що можете розповісти такого, про що я не можу прочитати з безкоштовних ресурсів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я цифри не підтасовую, показую як є. Тим паче Ви бачили реальні цифри спікерів на форумах? А я готовий кабінет показати. Це німецький Амазон, ось наприклад французький http://joxi.ru/82QLXz6CYvDkmd

так само є ще цифри з англійського, італійського, іспанського, вже не буду показувати, але це все сумується. Я зразу казав на початку теми, що не буде 3000-5000дол, хоча і ця сума можлива 100%, але з великими інвестиціями. А ви продаєте? А на якому амазоні? Мені не шкода проконсультувати і показати, навіть за 300грн, я собі зароблю і хай люди знають. Ну, але ж не за пару сотень баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, sergkots сказал:

Цифри не вражають. 

Що можете розповісти такого, про що я не можу прочитати з безкоштовних ресурсів?

Ну я цифри не підтасовую, показую як є. Тим паче Ви бачили реальні цифри спікерів на форумах? А я готовий кабінет показати. Це німецький Амазон, ось наприклад французький http://joxi.ru/82QLXz6CYvDkmd

так само є ще цифри з англійського, італійського, іспанського, вже не буду показувати, але це все сумується. Я зразу казав на початку теми, що не буде 3000-5000дол, хоча і ця сума можлива 100%, але з великими інвестиціями. А ви продаєте? А на якому амазоні? Мені не шкода проконсультувати і показати, навіть за 300грн, я собі зароблю і хай люди знають. Ну, але ж не за пару сотень баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flicks сказано:

Ну я цифри не підтасовую, показую як є. Тим паче Ви бачили реальні цифри спікерів на форумах? А я готовий кабінет показати. Це німецький Амазон, ось наприклад французький http://joxi.ru/82QLXz6CYvDkmd

так само є ще цифри з англійського, італійського, іспанського, вже не буду показувати, але це все сумується. Я зразу казав на початку теми, що не буде 3000-5000дол, хоча і ця сума можлива 100%, але з великими інвестиціями. А ви продаєте? А на якому амазоні? Мені не шкода проконсультувати і показати, навіть за 300грн, я собі зароблю і хай люди знають. Ну, але ж не за пару сотень баксів.

Це не заробіток а "оборот" коштів (нагадайте як українською буде). Також не видно переглядів, купівель, відмов. Доведи, що вмієш продавати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Це не заробіток а "оборот" коштів (нагадайте як українською буде). Також не видно переглядів, купівель, відмов. Доведи, що вмієш продавати. 

А відколи оборот не заробляє? Чи як Ви рахуєте? В мене націнка біля 70%, от і рахуйте. Я ж казав знову ж таки на початку теми, 10000-15000 грн (НЕ ДОЛАРІВ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, flicks сказал:

А відколи оборот не заробляє? Чи як Ви рахуєте? В мене націнка біля 70%, от і рахуйте. Я ж казав знову ж таки на початку теми, 10000-15000 грн (НЕ ДОЛАРІВ)

і добавте ще оборот всіх амазонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flicks сказано:

А відколи оброт не заробляє? Чи як Ви рахуєте? В мене націнка біля 70%, от і рахуйте. Я ж казав знову ж таки на початку теми, 10000-15000 грн (НЕ ДОЛАРІВ)

Я за вас радий, але вам не вірю. Можливо марно, але багато аферистів у цій темі. Ви достатньо доказів не надали. 

Щоб заробляти 700 долл. потрібно мати дохід ("оборот") 700/0.1/0.7 = 10 000 долл у місяць, це 34 долл в день.

Щоб мати накрутку 70% потрібно мати новий, ексклюзивний товар.

Щоб його продати на Amazon потрібно постійно про нього розповідати - англомовній спільноті (мінімум). Реклама може мати різну форму - але знання мови обов'язкове.

Десь неправий? Розпишіть детально де і чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, sergkots сказал:

Це не заробіток а "оборот" коштів (нагадайте як українською буде). Також не видно переглядів, купівель, відмов. Доведи, що вмієш продавати. 

http://joxi.ru/KAgBV34H1bEa2l

ось наприклад замовлення завершені, є ще замовлення в статусі Pending, тобто в очікуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flicks сказано:

http://joxi.ru/KAgBV34H1bEa2l

ось наприклад замовлення завершені, є ще замовлення в статусі Pending, тобто в очікуванні

Продали три товари в кращий день? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Я за вас радий, але вам не вірю. Можливо марно, але багато аферистів у цій темі. Ви достатньо доказів не надали. 

Щоб заробляти 700 долл. потрібно мати дохід ("оборот") 700/0.1/0.7 = 10 000 долл у місяць, це 34 долл в день.

Щоб мати накрутку 70% потрібно мати новий, ексклюзивний товар.

Щоб його продати на Amazon потрібно постійно про нього розповідати - англомовній спільноті (мінімум). Реклама може мати різну форму - але знання мови обов'язкове.

Десь неправий? Розпишіть детально де і чому.

про що Ви говорите, люди і як рахуєте 34 дол в день*30=1020, буде заробіток. Діліть на 2 і буде 15000грн. В мене оборот в євро і фунтах. Тобто з 1000 євро при націнці 70% заробляєтьсь 700евро, але я стільки не маю, казав вже. По друге, щоб мати накрутку 70% потрібно мати ексклюзивний товар (тут напевно начитались американського амазону, я показую європу), але і на америці можна мати 70% не на новому товарі, ох ці безкоштовні курси. І про розповідати англомовній спільноті, ну Ви ж не Iphone 8 продавати будете щоб робити його анонс величезний. Я за свій товар багато кому не розказував, тому можу поспорити по цьому пункті. А де Ви продаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, flicks сказано:

про що Ви говорите, люди і як рахуєте 34 дол в день*30=1020, буде заробіток. Діліть на 2 і буде 15000грн. В мене оборот в євро і фунтах. Тобто з 1000 євро при націнці 70% заробляєтьсь 700евро, але я стільки не маю, казав вже. По друге, щоб мати накрутку 70% потрібно мати ексклюзивний товар (тут напевно начитались американського амазону, я показую європу), але і на америці можна мати 70% не на новому товарі, ох ці безкоштовні курси. І про розповідати англомовній спільноті, ну Ви ж не Iphone 8 продавати будете щоб робити його анонс величезний. Я за свій товар багато кому не розказував, тому можу поспорити по цьому пункті. А де Ви продаєте?

Я на амазоні не продаю. У мене ексклюзивний товар - під амазон від не підходить, але правила продажу для всіх однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, sergkots сказал:

Продали три товари в кращий день? 

3-4, На вихідних більше 8-12. 5 в день в середньому можна рахувати. Прибуток біля 3-3,5 Євро з одиниці.  3*5*30= 450 евро. приблизно так, але не з 10000обороту, тут мав би 7000баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Я на амазоні не продаю. У мене ексклюзивний товар - під амазон від не підходить, але правила продажу для всіх однакові.

А які правила одинакові?  Etsy?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flicks сказано:

3-4, На вихідних більше 8-12. 5 в день в середньому можна рахувати. Прибуток біля 3-3,5 Євро з одиниці.  3*5*30= 450 евро. приблизно так, але не з 10000обороту, тут мав би 7000баксів

Варто задуматись про тематичні майданчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flicks сказано:

А які правила одинакові?  Etsy?

Правила маркетингу. Купують люди а не торгові майданчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

Варто задуматись про тематичні майданчики.

які, Ebay?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Правила маркетингу. Купують люди а не торгові майданчики.

то добре, але це тут до чого? Так Ви ж чогось про Амазон читаєте і питаєте, навіщо? Якщо він Вам не підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flicks сказано:

то добре, але це тут до чого? Так Ви ж чогось про Амазон читаєте і питаєте, навіщо? Якщо він Вам не підходить

Ви продаєте свій товар - інформаційну послугу на маленькому майданчику дуже невміло. Виникає переконання, що не вмієте продавати і на Амазон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Ви продаєте свій товар - інформаційну послугу на маленькому майданчику дуже невміло. Виникає переконання, що не вмієте продавати і на Амазон.

То ж без проблем. Звертайтесь до тренерів, і до майстрів продаж. Зате вони говорити гарно вміють і продавати огого, і показати те що око хоче бачити. 10000, 20000 доларів, а я показую те що є, як додатковий заробіток. Ну вже пробачте, якщо не вміло розказав і показав свій кабінет, оборот, чи що там ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, flicks сказано:

То ж без проблем. Звертайтесь до тренерів, і до майстрів продаж. Зате вони говорити гарно вміють і продавати огого, і показати те що око хоче бачити. 10000, 20000 доларів, а я показую те що є, як додатковий заробіток. Ну вже пробачте, якщо не вміло розказав і показав свій кабінет, оборот, чи що там ще.

Вчіться продавати. Я тренерів не шукаю, ви шукаєте кому послугу продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Вчіться продавати. Я тренерів не шукаю, ви шукаєте кому послугу продати.

Не шукаєте, але написали. Щось я так правда і не зрозумів, що мається на увазі вчіться продавати, бо це не послуга, а находка для шпіона за таку ціну, але всерівно дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...