Перейти до змісту

[Архів] - Консультація, курси по Амазону. (Допоможу розібратись в моделі Amazon)


flicks

Рекомендовані повідомлення

в кого ще які питання? чи треба було поставити 500 доларів за консультацію і за навчання, і тоді б всі думали ото мастер, в нього напевно немає можливості на балачки, раз він так цінить свій час. А ні, може тоді б писали о**ший. Кажу як є, хто хоче то я готовий допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

ситуація значно проснилася

"на ліцо" амбіційний школяр-теоретик з "великими" :) знаннями  в теорії і потребою в 50 тис усд на бізнес ... а мама квартиру продати не дозволяє і нирку шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, jack74 сказал:

ок, я спрощу. "поки не заробляю, бо на те потрібно купу часу", і далі "але в мене є купа вільного часу, тому я можу його витрачати на інших"

 

Далі, читаєм між рядків: "навіть без великого капіталу і тим часом, що я вже витрачаю, я заробляю 10-15 тис.грн., але більше заробляти не хочу, бо хочу витрачати той же час на заробляння 300грн.", я щось не так зрозумів?

а і те що Ви пишете далі між рядків, не звернув уваги. Відповідаю, якщо бути песимістом і рахувати 300грн в місяць, то да, мало, але всерівно гроші. І можна мати 15300грн. Або бути оптимістом і рахувати 300грн день, година, дві години, множити на 30днів, і казати тим не менше в мене є час прокунсультувати і помогти. Будь ласка, без проблем звертайтесь, а я на ці гроші додаткові (якщо вони будуть), ще товару замовлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ситуація значно проснилася

"на ліцо" амбіційний школяр-теоретик з "великими" :) знаннями  в теорії і потребою в 50 тис усд на бізнес ... а мама квартиру продати не дозволяє і нирку шкода

не вгадали. Тепер я спробую, дорослий дядько, з пузом, який попадав в неприємні ситуації і розчарувався в житті через розводи з Ощадбанком, бо більше, навіть у спробі допомоги вбачає той розвод, вгадав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

ситуація значно проснилася

"на ліцо" амбіційний школяр-теоретик з "великими" :) знаннями  в теорії і потребою в 50 тис усд на бізнес ... а мама квартиру продати не дозволяє і нирку шкода

але лишився весельчаком до того всього )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Чим можеш довести, що маєш потрібний рівень знань?

мамой клянусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, flicks сказано:

не вгадали. Тепер я спробую, дорослий дядько, з пузом, який попадав в неприємні ситуації і розчарувався в житті через розводи з Ощадбанком, бо більше, навіть у спробі допомоги вбачає той розвод, вгадав?

5ть балофф,

ще додай проблеми з алкоголем і декілька спроб суїциду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Чим можеш довести, що маєш потрібний рівень знань?

Якщо Ви не знайдете відповіді на питання, то я верну Вам гроші! Та навіть їх не буду брати, якщо не відповім. Да, доречі можу при зустрічі показати кабінет продавця свій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

5ть балофф,

ще додай проблеми з алкоголем і декілька спроб суїциду

я так і думав )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flicks сказано:

Якщо Ви не знайдете відповіді на питання, то я верну Вам гроші! Та навіть їх не буду брати, якщо не відповім. Да, доречі можу при зустрічі показати кабінет продавця свій

А що заважає зараз скріншот зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flicks сказано:

Якщо Ви не знайдете відповіді на питання, то я верну Вам гроші! Та навіть їх не буду брати, якщо не відповім. Да, доречі можу при зустрічі показати кабінет продавця свій

тут показуй,

щож ховатися

 

чи тренер вчив "працювати з клієнтом" і дивитися в очі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flicks сказано:

я так і думав )))))

що ж зразу не написав?

"по факту" всі розумні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

А що заважає зараз скріншот зробити?

тренер казав в очі дивитися,

щоб клієнт не втік

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скрін не зроблю, бо і так будете казати що не мій. При зустрічі покажу, я не ховаюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

тренер казав в очі дивитися,

щоб клієнт не втік

 

 

тренер, який ще тренер, ні не чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to flicks

Хороший продавець, перш ніж запропонувати товар, має викликати довіру в потенційного покупця. Вам потрібно продати свою експертність і практичні набуття в запропонованій вами галузі. Тоді до вас можливо потягнуться люди. 

 

Для всіх хто цікавиться темою торгівлі на Амазоні раджу відвідати Amazon Forum Lviv який відбудеться 8-9 червня у Львові. Виступатимуть люди які реально досягли результатів в дропшипінгу, онлайн арбітражі та створенні privat label для торгівлі на Амазон. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або тримайте, вроді ховати немає чого http://joxi.ru/E2ppZ84t51zZ2Y

Це по німецькому амазону, тобто європейському. Він має в собі 5 амазонів : німецький, англійський, італійський, французький і іспанській. Всі керуються з одного кабінету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Quiet сказал:

to flicks

Хороший продавець, перш ніж запропонувати товар, має викликати довіру в потенційного покупця. Вам потрібно продати свою експертність і практичні набуття в запропонованій вами галузі. Тоді до вас можливо потягнуться люди. 

 

Для всіх хто цікавиться темою торгівлі на Амазоні раджу відвідати Amazon Forum Lviv який відбудеться 8-9 червня у Львові. Виступатимуть люди які реально досягли результатів в дропшипінгу, онлайн арбітражі та створенні privat label для торгівлі на Амазон. 

Sales Hub?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Quiet сказал:

to flicks

Хороший продавець, перш ніж запропонувати товар, має викликати довіру в потенційного покупця. Вам потрібно продати свою експертність і практичні набуття в запропонованій вами галузі. Тоді до вас можливо потягнуться люди. 

 

Для всіх хто цікавиться темою торгівлі на Амазоні раджу відвідати Amazon Forum Lviv який відбудеться 8-9 червня у Львові. Виступатимуть люди які реально досягли результатів в дропшипінгу, онлайн арбітражі та створенні privat label для торгівлі на Амазон. 

забули тільки написати скільки в них коштують потім заняття в групах або персоналки, а не загальна теорія за 30 баксів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не мав за мету рекламувати конкретних персоналій. Я просто порадив відвідати подію на яку зберуться однодумці. Нові знайомства, зв"язки ніколи не бувають лишніми. З приводу оплати кожен сам собі вирішує.

А ще згадується ситуація, яку я адаптовую до нашої теми, коли один думає: "Як можна витрачати такі великі гроші на платні консультації?", а інший думає: "Як можна вважати такі гроші великими?!"

Так, що хтось сам видумує велосипед, а хтось витрачає відновлювальний ресурс (гроші), купуючи роки чужого досвіду, і зберігаючи собі невідновлювальний ресур (власний час).

 

P.S. На цьому припиняю дискуссію в цьому топіку, бо для мене мій час занадто ціний, щоб витрачати його на "В Інтернеті хтось неправий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, sergkots сказал:

А що заважає зараз скріншот зробити?

http://joxi.ru/E2ppZ84t51zZ2Y

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...