Перейти до змісту

Порадьте автокомпресор (лодка+шини+матрац і т.д)


logarifm

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Умаявся на просторах інтернету. Читаю про ці компресори і щось не можу найти одне хороше, надійне і універсальне. 

 

Хочеться щоб і для шин підходив і лодку зміг накачати та матрац. Щось я глянув на переходніки ці і беруть сумління. В мене лодка барк.

Порадьте хто і чим?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, logarifm сказано:

Хочеться щоб і для шин підходив і лодку зміг накачати та матрац

і рибку, і ... :)

Саме поняття АВТОкомпресор - знач розмір маленький (ну і від 12в, зрозуміло). А маленький пристрій може видавати або тиск, або продуктивність (кількість видуваємого повітря в секунду).

Для накачування шин потрібен, насамперед, тиск. Знач тут жертвують продуктивністю. А знач ним ти будеш довго накачувати свою лодку. Зате зможеш її лопнути ним :)

А для накачування о'бємних речей (лодок, матрасів) потрібна достатня продуктивність, щоб швидше вдути великий об'єм повітря; зате тиск не обов'язковий. Тому і існують і автокомпресори, і електронасоси. Кожен - для свого призначення.

 

Матраси (і не тільки) вже багато років я качаю звичайним китайським електронасосом

image.jpg.c80f59da89d7cbc0e9cee6dd4a3b4829.jpg

 

А автокомпресорів за своє автожиття "зносив я три": один совдепівський, один китай-цяцька (цей майже зразу здох), і один акумуляторный ("шурупокрутного" виконання).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на просторах інету нарив ТИТАН-5 рашенський. Вот у нього є два режими високого тиску для шин і низького тиску для лодок і т.д.  А унас в Україні чи то я ід...т чи то лижі не їдуть.

 

тобто мені в ітозі потрібно купити два насоси. Один для лодки і один для шин. Круто!!! Коли їдеш на відпочинок машина і так загружена борешся за кожен см місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок займання місця - в дорозі все-одно якщо не автокомпресор, то автонасос ручний чи ножний, але має бути. Тобто для накачування колес місце без мови займається.

А для елетронасосика - скільки ж там він місця займе :)

 

А от купівля автокоспресора для шин - це вже власна справа кожного. Автокомпресор - це не необхідність. Підкачати можна і ручним (ножним), а повністю розбортовану безкамерку ним все-одно не розіпреш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув той ТИТАН - звичайний поршневий компресор. Я так розумію, що для накачування лодок низьким тиском вони просто замутили вмикання збільшення обертів моторчика, а для цього, певно, замутили хитру обмотку моторчика. А це - зменшення надійності. Зате в ціні, певно, буде дорожче, ніж окремі ті два різнотипні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ножний лежить... я просто подумовую зайшов на сайт барк і вже придивився електронасос. 300 грн. і думаю ножний заміню на автоматичний як не як колеса в джипа не малечі є що по пухкати при необхідності.

 

Дякую. Буду думати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут навіть не в грошах справа. Походив по сайтам ціни просто різняця жахливо... Хочеться середнє головне надійна робота в будь-яку пору року. Я і зимою полюбляю на рибалку виїхати..

 

А консультанти із розетки вони ж дубові... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, logarifm сказано:

http://rozetka.com.ua/vitol_ka_t12191/p5879013/#tab=comments

 

щось народ не хвалить

в мене такий http://rozetka.com.ua/ua/vitol_ka-u12050/p1674642/

і в колег на роботі такі ж, в кого  5 років, в кого ж 3, 1 рік, я собі взяв на початку весни - разів 4 підкачував, поки задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може Вам то допоможе ...В мене двохпоршневий насос по моєму називається  вітол купляв для автомобіля для машини все супер качає колеса на Ура швидко і дуже зручно, маю лодку барк 260 тоже захотів качати насосом зробив перехідник тобто взяв від насоса лодочного кінець який закручується в лодку і з другої сторони звичайний сосок від автошини залив боксіткої і є перехідник , але цей китайський компресор який є на малюнку зверху качає швидше ,просто потім тре ще докачати пару раз ножним бо балони він повністю не накачає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Borka V сказал:

Може Вам то допоможе ...В мене двохпоршневий насос по моєму називається  вітол купляв для автомобіля для машини все супер качає колеса на Ура швидко і дуже зручно, маю лодку барк 260 тоже захотів качати насосом зробив перехідник тобто взяв від насоса лодочного кінець який закручується в лодку і з другої сторони звичайний сосок від автошини залив боксіткої і є перехідник , але цей китайський компресор який є на малюнку зверху качає швидше ,просто потім тре ще докачати пару раз ножним бо балони він повністю не накачає!

Тому що компресор той що вітол він високого тиску... Власне я писав про титан-5 він має два режима накачування. Високий і низький тиск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив собі ось такий, про китайські надто багато поганих відгуків. А в мене є підозра, що незалежно від мови на коробці, всі вони зроблені в Китаї. Мерседес хоча б контролює якість того, чим комплектує авто. Аналогічні є і для VAG. По ціні все практично те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...