Перейти до змісту

Чи має право голова ОСББ обмежувати доступ до спорт майданчуку ?


CoolLektar

Рекомендовані повідомлення

Проводячи дозвiлля на спортивному майданчику, який находиться на прибудинковiй тереторiї багатоповерхового будинку, до нас пiдiйшов голова ОСББ та висловив своє небажанняя бачити постороннiх не тереторiї житлового комплексу, мотивуючи що це приватна власнiсть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в дворі посторонні часто бухають на металевому тенісному столі, я їм сказав, що не бажаю їх бачити  але у відповідь почув лайку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, vaz75 сказал:

@Такер то вони спортом займалися, літерболом. що не так? :)

Не так те, що спорожнятись вони ходили в коридор мого підвалу. Чую щось дзюрчить, злості моїй не було меж, я вискочив, думав махач буде але там амбал на 2 голови вище і дружки поряд. Так що був лише словесний люлєй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от тут ти не прав. Якщо встановлено за кошт ОСББ. То пошле він. А якщо прибудинкова територія приватизована то пошле двічі.

Так що не спіши посилати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть якщо встановлено за співфінансування з містом - пошле трічи і буде правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, CoolLektar сказал:

Проводячи дозвiлля на спортивному майданчику, який находиться на прибудинковiй тереторiї багатоповерхового будинку, до нас пiдiйшов голова ОСББ та висловив своє небажанняя бачити постороннiх не тереторiї житлового комплексу, мотивуючи що це приватна власнiсть.

треба всетаки уточнити яким саме дозвіллям ви там займалися.!? навпрядчи хтось когось зганяв з турніка чи брусів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Такер сказал:

треба всетаки уточнити яким саме дозвіллям ви там займалися.!? навпрядчи хтось когось зганяв з турніка чи брусів

якраз таки на турнiки туди навiдуюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...