Перейти до змісту

T2 антена, підсилювач та 2 телевізора


bytheway

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Прошу поради бо сам щось не можу розібратись.

Необхідно підключити телебачення T2 в приватному будинку.

На даний момент два телевізора у двох кімнатах (з можливістю підключення додатково ще 4 телевізорів, тобто всього 6).

Підкажіть, будь ласка, як це все правильно організувати.

Зрозуміло що необхідна антена, тюнер, підсилювач/розгалужувач.

Антена з підсилювачем чи без?

Розгалужувач активний чи пасивний?

Тюнер потрібен до кожного телевізора чи одного достатньо?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюнер потрібен до кожного телевізора, оскільки він перетворю радіосигнал Т2 в відеосигнал.

Чи потрібен підсилювач, залежить від віддаленості від передаючої вишки. Активний/пасивний розгалужувач потрібен при значних відстанях між телевізорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vaz75 said:

Чи потрібен підсилювач, залежить від віддаленості від передаючої вишки.

Будинок в районі Львівської. Вишка в Підгайцях. Якщо розмістити антену на криші будинку (десь 5 м) то, як я розумію, підсилювача можна не ставити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, bytheway сказал:

Будинок в районі Львівської. Вишка в Підгайцях. Якщо розмістити антену на криші будинку (десь 5 м) то, як я розумію, підсилювача можна не ставити?

 

Я б не ставив. Але бувають всякого роду перешкоди. Підсилювач завжди можна доставити, якщо що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюнер необхідно до кожного тв,інакше всі телевізори будуть показувати один і той самий канал. Антена для Т2 є спеціальна,хоча в моїх батьків показує і від "полячки" з підсилювачем. Цифрове тв не так вразливе до перешкод,як наприклад аналогове,то з підсилювачем можна не поспішати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б уточнив би, що тюнер потрібен лише до тих телевізорів, в яких нема вбудованого тюнера Т2. Поняття "район Львівської" досить широке, треба дивити, чи нема в напрямку Підгяєць завад, наприклад інших будинків. Не факт, що буде працювати. Краще поставити супутникове. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, bytheway сказано:

Будинок в районі Львівської. Вишка в Підгайцях. Якщо розмістити антену на криші будинку (десь 5 м) то, як я розумію, підсилювача можна не ставити?

 

В мене район Львівської , показує на звичайній антені (залишилась від аналогового телебачення), що на даху будинку, Підсилювач то треба обов'язково , бо сигнал поки дійде із звичайної антени до тв, затухає (метрів 20-25 кабелю до тюнера). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна зразу після антени (скажімо на горищі) поставити розгалужувач та вже від нього прокласти кабеля по кімнатах до телевізорів?

Наприклад, ось такий:

 

6waysplitter.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, bytheway сказано:

 

Чи можна зразу після антени (скажімо на горищі) поставити розгалужувач та вже від нього прокласти кабеля по кімнатах до телевізорів?

Наприклад, ось такий:

 

В мене так працює: антена->підсилювач->розгалужувач->>два телевізори. Без підсилювача сигнал дуже слабкий до другого телевізора доходить (він далі від антени).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Vetal999 сказано:

Я б уточнив би, що тюнер потрібен лише до тих телевізорів, в яких нема вбудованого тюнера Т2. Поняття "район Львівської" досить широке, треба дивити, чи нема в напрямку Підгяєць завад, наприклад інших будинків. Не факт, що буде працювати. Краще поставити супутникове. 

 

Підтримую 100%. Якраз така ситуація з будинком, який і виступив завадою для сигналу. Всі канали не показують, постійно треба підлаштовувати, навіть погода впливає. Антен перепробували 4 різних варіанти. Супутникове однозначно краще. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/29/2017 at 1:14 PM, Vetal999 said:

Поняття "район Львівської" досить широке, треба дивити, чи нема в напрямку Підгяєць завад, наприклад інших будинків.

Будинок за 2 Автостанцією, Великий Омеляник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...