Перейти до змісту

Очищення ВОДИ зі свердловини


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

І так є проблема. Припогана вода зі свердловини. Свердловина зроблена літом 2016 року, труба 100, глибина труби 55 метрів десь, львівська район ліона.

 

І так прошу поради тих хто стикався з даною проблемою. По візуальних характериках:

- запах сірки

- всюди наліт

- трішки жовтувата єзалізо.

 

Додаю аналіз води, там все зашкалює.

Та хвірма що робила аналіз води радить встановити таку штуку http://voda-lviv.com/katalog/vodopidgotovka/Ecomix/ECOSOFT_FK_1054

ціна питання 1-1,3к доларів, + 300 грн в місяць на 2 мішка солі яка туди засипається, кажуть вода буде ідеальна.

 

Я би зрадістю поставив ту систему фільтрації води, але, але... трохі кусається...

Можливо хтось щось порадить. Я вже думавзворотній осмос під мойку, фільтри від накипу на пралку і посудомийку. Але сантехніці всійбуде капець від накипу...

 

 

59023cce84974_.thumb.jpeg.a979ac8a9baf9eaf6cbd14513f883dec.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

І так є проблема. Припогана вода зі свердловини. Свердловина зроблена літом 2016 року, труба 100, глибина труби 55 метрів десь, львівська район ліона.

 

І так прошу поради тих хто стикався з даною проблемою. По візуальних характериках:

- запах сірки

- всюди наліт

- трішки жовтувата єзалізо.

 

Додаю аналіз води, там все зашкалює.

Та хвірма що робила аналіз води радить встановити таку штуку http://voda-lviv.com/katalog/vodopidgotovka/Ecomix/ECOSOFT_FK_1054

ціна питання 1-1,3к доларів, + 300 грн в місяць на 2 мішка солі яка туди засипається, кажуть вода буде ідеальна.

 

Я би зрадістю поставив ту систему фільтрації води, але, але... трохі кусається...

Можливо хтось щось порадить. Я вже думавзворотній осмос під мойку, фільтри від накипу на пралку і посудомийку. Але сантехніці всійбуде капець від накипу...

 

 

59023cce84974_.thumb.jpeg.a979ac8a9baf9eaf6cbd14513f883dec.jpeg

Скільки коштує нині аніліз? де робив(теж потрібно зробити), яка процедура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Zalepok44 said:

І так є проблема. Припогана вода зі свердловини. Свердловина зроблена літом 2016 року, труба 100, глибина труби 55 метрів десь, львівська район ліона.

 

 

Який фільтр встановлений в свердловині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналіз робив на Яровиці 200 грн, 2 літри води в пластиковій тарі їм приніс, 2 дні і готово.

 

Скільки пластів незнаю. На всьому масиві така вода, в сусіда за 30м така сама.

 

Фільтрів ніяких ніде нема, в свердловину тільки глибинний насос.

 

А як її бурити глибше, це треба все те що там є розвалити(колодязь і тд?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, flashmax сказано:

спадає на думку тільки одне - буритись глибше

Не факт, знайомий в Рованцях пробурив в районі 100 метрів, а запах і присмак є, аналіз ще не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут как то продавали смягчитель воды за 500 грн - нержавеющая емкость, внутри катенит, кажется так называется,- ионообменная смола, в принципе и самому можно повторить такое, например из водонагревателя. Раз в 10 дней нужно промывать солью, нейодированной. Перед ним поставить пару проточных фильтров мех. Очистки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ту саму проблему, тільки в мене заліза стільки, що вода тече кольору апельсинового соку, мать би його туди. Не допомогало нічого, поки не поставив екомікс. Ціна там звичайно болюча, але тільки цим врятував в будинку сантехніку, крани і побутову техніку.

 

Ну і треба фірму, яка ставить і обслуговує, час від часу смикати щоб перевіряли, бо буває дуркує комп’ютер. Зараз з щомісячних витрат тільки фільтра грубої очистки і сіль для самоочистки системи. Викинув навіть вугільний фільтр від сірководню. Воду п’ємо з крану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, adebt said:

Маю ту саму проблему, тільки в мене заліза стільки, що вода тече кольору апельсинового соку, мать би його туди. Не допомогало нічого, поки не поставив екомікс. Ціна там звичайно болюча, але тільки цим врятував в будинку сантехніку, крани і побутову техніку.

 

Ну і треба фірму, яка ставить і обслуговує, час від часу смикати щоб перевіряли, бо буває дуркує комп’ютер. Зараз з щомісячних витрат тільки фільтра грубої очистки і сіль для самоочистки системи. Викинув навіть вугільний фільтр від сірководню. Воду п’ємо з крану.

А можна, будь ласка, докладніше.

Яка модель фільтру? Скільки коштує? Де замовляли?

Який розхід води? Скільки йде в місяць на фільра та сіль?

Що за фірма, яка обслуговує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, bytheway сказал:

А можна, будь ласка, докладніше.

Яка модель фільтру? Скільки коштує? Де замовляли?

Який розхід води? Скільки йде в місяць на фільра та сіль?

Що за фірма, яка обслуговує?

 

Модель фільтру навскидку не скажу, екософт якийсь, бумажки вдома, а я в офісі. Система американська, фільтруюча загрзука здається як наша.

Платив десь в районі 2х тисяч доларів в цінах осіні 2013 року.

На місяць йде мішок солі (~ 150 грн та 1 фільтр ~ 50 грн), зараз купляю українську, бо різниці між польською/білоруською і т.п. не побачив.

Миється система кожні 5 кубів. Назва фірми "водолій" чи шо. В них 1 магазин навпроти яровиці, а інший біля нашого краю на Шевченка.

 

Фірма адекватна, сервіс прийнятний, ціни помірні, специ професійні, при тому, що я клієнт досить таки занудний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, adebt said:

Миється система кожні 5 кубів.

Як саме проходить ця процедура? Це можна самому робити чи треба запрошувати працівників фірми?

 

А більше фільтрів ніяких не потрібно? Бо я бачив на стенді ще ставлять після цього фільтра зворотній осмос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, bytheway сказал:

Як саме проходить ця процедура? Це можна самому робити чи треба запрошувати працівників фірми?

 

А більше фільтрів ніяких не потрібно? Бо я бачив на стенді ще ставлять після цього фільтра зворотній осмос.

 

Система миє сама себе після кожних 5 кубів води. Полоще приблизно 2 години свою фільтруючу загрузку тією сіллю, яка купляється кожен місяць і засипається в окремий бак, воду після миття зливає в каналізацію. Сама фільтруюча загрузка розрахована на 5-10 років (мені так казали), в залежності від ступеня забрудненості води. Можна продовжити строк, якщо мити частіше систему, але це відповідно більший розхід солі.

 

В мене стояв лише великий вугільний фільтр від запаху сірководню, але через рік я його викинув. Більше нічого не стоїть, воду п'ємо з крану.

 

Перед системою стоїть фільтр з нитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, adebt сказал:

 

Система миє сама себе після кожних 5 кубів води. Полоще приблизно 2 години свою фільтруючу загрузку тією сіллю, яка купляється кожен місяць і засипається в окремий бак, воду після миття зливає в каналізацію. Сама фільтруюча загрузка розрахована на 5-10 років (мені так казали), в залежності від ступеня забрудненості води. Можна продовжити строк, якщо мити частіше систему, але це відповідно більший розхід солі.

 

В мене стояв лише великий вугільний фільтр від запаху сірководню, але через рік я його викинув. Більше нічого не стоїть, воду п'ємо з крану.

 

Перед системою стоїть фільтр з нитки.

А сама система де ставиться?

В "колодязі" там де свердловина з насосом, чи вже десь в хаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, WebTraveller said:

В "колодязі" там де свердловина з насосом, чи вже десь в хаті?

В хаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:

А сама система де ставиться?

В "колодязі" там де свердловина з насосом, чи вже десь в хаті?

 

В будинку, в мене в котельні стоїть, її треба врізати після вводу відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми також займаємось встановленням таких самих фільтрів, тільки аналіз в нас безкоштовний (тому що фірма Екософт робить його безкоштовно), а з Вас взяли за це гроші! Сама система Екософт дійсно є якісна, за рахунок сорбенту - екоміксу який там використовується. Якщо Вас буде цікавити всновлення такої системи, а точніше ціна за установку + обладнання звертайтесь  ( Діма 0952875410) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, dimon18 сказано:

тому що фірма Екософт робить його безкоштовно), а з Вас взяли за це гроші!

Аналіз води безкоштовний при замовленні послуг?

Чи може будь хто принести свою воду, на безкоштовний аналіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналіз безкоштовний для всіх, не залежно від того чи замовите Ви в нас матеріали чи ні! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть як правильно зробити забір води. Та куди принести.Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.04.2017 at 00:58, adebt сказал:

 

В будинку, в мене в котельні стоїть, її треба врізати після вводу відразу.

А скільки місця займає змонтована система?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також мучився із залізом, поставив екософт,  місця займає небагато, сама очистка стоїть у ванній кімнаті, ємкість для солі через стінку в коридорі, брав за 1шт. вічно зелених президентів

P70502-195543.jpg

P70502-195527.jpg

інакше від заліза не позбавитеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке питання, а як позбавитись бактерій? Вода несе сірководнем, якщо нагріти. Чи є якісь методи "дезинфекції" свердловини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, WebTraveller сказал:

А скільки місця займає змонтована система?

 

Може квадратний метр, може трохи менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

таке питання, а як позбавитись бактерій? Вода несе сірководнем, якщо нагріти. Чи є якісь методи "дезинфекції" свердловини?

Ну як ти очистиш весь водоносний горизонт? Там може бути річка підземна.

 

Став таку систему + вугільний фільтр проти сірководню, якщо треба всю воду очищати або зворотній осмос, якщо тільки пити/варити їсти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...